Jihlava – Hr. Králové 2:5 (kon.) | Třinec – HC Plzeň 4:3 (kon.) | Sparta – Zlín 7:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:5 (1:3, 1:2, 0:0)
Královští lvi Hradec Králové
Sobota 29.03.2014, 14:00 • PSG aréna, Zlín • Mistrovství ČR - mladší dorost

Třetí třetina nám žádnou branku nepřinesla a Hradec si tak udržel vedení 5:2. Lvi byli lepším celkem a plný bodový zisk jde na nejich konto po právu. Jihlava kousala, ale na více než na dvě vstřelené branky to nestačilo. (16:05:55)

60:00

59:35
    Ještě vhazování ve středním pásmu.

59:19
    Jeden z hradeckých hokejistů zůstal ležet na ledě. Vypadá to, ale že je všechno v pořádku a poslední vteřinky ze třetí třetiny se můžou odehrát.

58:36
    Hradečtí už jsou ve čtyřech.

58:28
    Filip Moník (HKR) 2 minuty vysoká hůl.

57:19
    Jihlavě se nedaří na delší dobu usadit před brankou Hradce.

56:58
    Hradečtí jsou ve čtyřech.

56:36
    Jihlava bude hrát chviličku přesilovku pět na tři. Jakub Moník (HRK) 2 minuty za krosček.

55:42
    Přečíslení dvou hradeckých hráčů proti jednomu obránci Jihlavy končí nepřesným zakončením Dvořáka, který nedokázal zkrotit skákavou přihrávku od svého spoluhráče.

55:18
    Dukla v těchto minutách tlačí hradecké, ale lvi maji v brance spolehlivého Vomáčku, který napraví většinu chyb svých spoluhráčů.

54:54
    Patrik Hidveghy (HKR) 2 minuty vysoká hůl.

53:09
    Slušný průnik jihlavského Čermáka a ještě lepší zákrok brankáře Vomáčky.

52:19
    Následuje vhazování na opačné straně, před brankou Hradce Králové.

51:18
    Zdlouhavý boj o kotouč blízko jihlavské střídačky musela přerušit až píšťalka sudího. Buly před brankou Jihlavy.

49:37
    Tempo hry se nám trošinku zklidnilo. Hradec si hlídá svůj dostatečný náskok a Jihlavu i tak do šancí moc nepouští.

48:19
    Ani Jihlava dlouho neudržela kotouč na hokejkách.

47:53
    Lvi se přestěhovali z obranného do útočného pásma, kde rychle ztratili kotouč a je tu šance pro Duklu.

47:15
    Tvrdý střet dvou hráčů v útočném pásmu Jihlavy. Rozhodčí ale signalizují, že se bude pokračovat bez vyloučení.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 5. Branský (Najman), 33. Huňáček – 2. Hejna (Moník), 12. Pavlík, 16. Hidveghy (Matějček), 32. Moník (Dvořák), 36. Pavlík (Hroudný)

HC Dukla Jihlava: Škarek (Kořenář) – Havelka, Mareš, Pražák, Váňa, Smutný, Habermann – Čermák, Branský, Najman – Adam, Chylík, Mejzlík – Huňáček, Berka, Šulák – Kousal, Prokš, Oščádal.
    Královští lvi Hradec Králové: Vomáčka (Weiss) – Hroudný, Muška, Šalda, Fanderlík, Voňka – Martinec, D. Matouš, J. Moník – F. Moník, Matějček, Pažourek – M. Matouš, Jirásek, Dvořák – Štohanzl, Maršík, Kynčl – Hejna, Hidveghy, Pavlík.

Rozhodčí: Jechoutek – Bernard, Malý