Ottawa – Carolina 2:1 (1:0 po s.n.) | New Jersey – Florida 6:3 (kon.) | Anaheim – Winnipeg 5:4 (po pr.)
Los Angeles – Minnesota 2:3 (kon.)
New Jersey Devils
6:3 (3:1, 1:2, 2:0)
Florida Panthers
Úterý 01.04.2014, 01:30 • Prudential Center, Newark • NHL

Pro dnešek to je vše. Loučím se s vámi a těším se u dalších přenosů z NHL. (04:11:47)

3. Ryane Clowe (NJD) 1+2

Skončilo na branky velmi bohaté utkání, ve kterém se nakonec radoval favorit z New Jersey. Ďáblové byli lepší především v první a třetí dvacetiminutovce a vítězství si zasloužili. Floridě už o nic nejde a tomu také odpovídal jejich dnešní projev. Pochvalu si zaslouží jen za druhou třetinu, ve které ještě dokázali utkání zdramatizovat. V hlavní roli byla dnes první pětka Ďáblů, která připravila hned pět branek!

60:00

59:29
    Devils vyhazují kotouč na zakázané uvolnění. Buly po levici Coryho Schneidera.

59:19
    Ke střele se na druhé straně dostal obránce Dylan Olsen. Schneider likviduje šanci lapačkou.

59:13
    Ještě jedna střela Ďáblů a zákrok Ellise.

58:20
    Ďáblové útočí, ale nemají už příliš sil nazbyt. Florida utkání už se o nic nesnaží.

57:55
    Střela Židlického byla tečovaná a letěla daleko do hlediště.

57:11
    Hra byla chvíli ve třetině Devils, ale puk se opět stěhuje do středního pásma.

56:18
    Panteři pouze nahazují do útočného pásma a čas se jim stále tenčí.

55:17
    Ďáblové spíše spoří čas a kontrolují utkání. Florida není příliš aktivní a zřejmě ve vstřelení tří branek v posledních pěti minutách příliš nevěří.

54:13
    New Jersey vyhazují kotouč na icing.

53:44
    Henrique a Brunner byli v přečíslení, ale svou akci překombinovali.

52:28
    Jaromír Jágr se ocitl sám před Ellisem, ale zblízka svou druhou dnešní branku nepřidal!

52:04
    Devils jsou v útočném pásmu a vypadá to, že dnešní utkání mají pod kontrolou.

51:10
    Střela Jovanovskiho minula branku Schneidera.

Matěj Mayer

Branky a nahrávky: 1. Zajac (Jágr, Fayne), 10. Jágr (Clowe), 12. Zajac (Clowe, Gelinas), 24. Clowe (Zajac, Jágr), 45. Josefson (Carter), 50. Zajac (Ruutu, Jágr) – 18. Kulikov (Bjugstad), 21. Boyes (Bjugstad), 27. Pirri (Olsen, Trocheck)

New Jersey Devils: Brodeur (27. Schneider) – Fayne, Greene, Židlický, Harrold, Larsson, Gelinas – Jágr, Zajac, Clowe – Brunner, Eliáš, Henrique – Ryder, Zubrus, Ruutu – Bernier, Josefson, Carter
    Florida Panthers: Ellis (Clemmensen) – Campbell, Kulikov, Robak, Jovanovski, Gudbranson, Olsen – Boyes, Bjugstad, Bergenheim – Upshall, Trocheck, Fleischmann – Howden, Pirri, Winchester – Hayes, Gomez, Barch

Rozhodčí: Meier, Walsh – Cormier, Mach

Diváci: 15 209