Plzeň – Jihlava 3:0 (kon.) | Vlašim – Most 4:3 (po s.s.) | Kladno – Hr. Králové 5:0 (kon.)
Ústí n/L – Letohrad 2:1 (2:1 po s.s.) | Kert Park Praha – Třinec 5:3 (kon.) | Pardubice – Karviná 12:2 (kon.)
po s.s.
HBT Vlašim
4:3 (0:1, 1:1, 2:1)
HBC Most
Sobota 05.04.2014, 16:00CROSSDOCK Extraliga

40:04
    Hostující Richter se dopustil prohřešku proti pravidlům, když sekal a odměnou jsou mu dvě minuty na trestné lavici a s tím přichází šance domácích na zvrat v utkání.

33:27
    Vyloučen hráč domácích Horák za sekání.

32:39
    Pavel Krajíček zahákoval a jde se posadit na trestnou lavici. Počet hráčů na hřišti se na necelou minutu vyrovná.

31:29
    Jan Nýdl vyloučen za držení.

24:36
    Brankář Šupík vyhodil míček mimo hrací plochu, což bylo posouzeno jako úmyslné zdržování hry a trest jde odsedět Herwig.

08:29
    Pavel Krajíček sekl po protihráči a je vyloučen na dvě minuty.

Jiří Paýr

Branky a nahrávky: 25. Wróbel (Topolánek, Průcha), 41. Střecha (Nýdl, Topolánek), 42. Průcha (Blažek, BArtejs), rozh. náj. Střecha – 6. Plachý (Faltín), 28. Krajíček (Richter), 39. Plachý (Novák, Čížek)

HBT Vlašim: Šupík (Straka) – Blažek, Čičatka M., Gartner, Nýdl, Herwig, Horák, Topolánek, Burda, Průcha, Střecha, Bartejs, Konečný, Dušek, Wróbel.
    HBC Most: Brém (Papranec) – Čížek, Málek, Chyba, Prokš, Faltín, Pomahač, Hulín. Plachý, Novák, Krajíček, Černý, Kopýtko, Richter, Pohl.

Rozhodčí: Boháček, Hrazdíra