Plzeň – Jihlava 3:0 (kon.) | Vlašim – Most 4:3 (po s.s.) | Kladno – Hr. Králové 5:0 (kon.)
Ústí n/L – Letohrad 2:1 (2:1 po s.s.) | Kert Park Praha – Třinec 5:3 (kon.) | Pardubice – Karviná 12:2 (kon.)
HBC Pardubice
12:2 (3:1,3:1, 6:0)
HbK Karviná
Sobota 05.04.2014, 16:00 • Autosklo H.A.K Arena Pardubice • CROSSDOCK Extraliga

Právě nám skončilo extraligové utkání, které mělo docela jednoznačný průběh. Výsledek hovoří za vše. V první třetině Pardubice získali rozhodující náskok, díky dvou brankám v rozmezí 24 sekund. Druhá třetina byla ještě jednoznačnější pro domácí, Hosté z Karviné na konci třetiny využili přesilovku a hra se mírně vyrovnala. Ve třetí třetině byla hra do poloviny vyrovnaná, poté opět domácí přidali a vstřelili další branky. Zničující byla poslední třetina, ve které dali domácí 3 branky.
    Na dalším utkání v Pardubicích, se s vámi bude těšit Antonín Polák (17:37:46)

45:00

44:50
    Pardubice právě vstřelily branku!

V poslední minutě to je přímo uragán, odevzdanému soupeři vstřelil branku PAVEL KUBEŠ. Asistence Stanislav Korel, Jan Barva

44:17

Další branku střílí STANISLAV KOREL. Asistence Jan Barva

43:59

Tak domácí příznivci se nakonec dočkali desítky. Po kombinaci se prosazuje PETR URBAN. Asistence Michal Drenko

43:06

Závar už hosté nepřečkali bez újmy. Lehkou střelou se prosazuje JAKUB MERTA. Asistence Matouš Ingršt, Pavel Kubeš

42:20
    Domácí i nadále v útočném pásmu Kubešova střela byla tečovaná mimo

41:39
    Tvrdá střela Kubici mířila jen těsně vedle

40:26

Po secvičené akci z mezikruží se prosazuje ONDŘEJ WABER. Asistence Jakub Mokříž, Michal Drenko

36:13
    Šanci na protiútok překazila hostům nepřesné přihrávka končící na zakázaném uvolnění

35:16
    Je vidět, že domácí už nikam nespěchají, hosté se nemohou dostat do tlaku jen díky svým nepřesnostem

Antonín Polák

Branky a nahrávky: 6. Barva (Urban, Korel), 13. Filip (Kubeš), 13. Kubeš (Filip, Ingršt), 19. Ingršt (Filip, Barva), 22. Waber (Kubeš, Pecina), 24. Filip (Merta, Ingršt), 39. Waber (Pecina), 41. Waber (Mokříž, Drenko), 44. Merta (Ingršt, Kubeš), 44. Urban (Drenko), 45. Korel (Barva), 45. Kubeš (Korel, Barva) – 10. Dittmann, 29. Řehůřka (Kubica, Dittmann)

HBC Pardubice: Heczko (Smekal) – Hák, Mokříž, Pecina, Filip, Merta, Kubeš, Ingršt, Waber, Hodr, Urbanec, Kasal, Urban, Gabriel,Drenko, Korel
    HbK Karviná: Horvát – A. Pilch, Dittmann, Zaremba, Heczko, Pala, Kasperlík, Farský, Pietrasz, Kubica, Řehůřek, Hercig, Vašek

Rozhodčí: Vrba Josef, Šprincl Petr