NY Islanders – Ottawa 1:4 (kon.) | Columbus – Arizona 4:3 (po pr.) | Buffalo – Detroit 2:4 (kon.)
NY Rangers – Carolina 4:1 (kon.) | Tampa – Toronto 3:0 (kon.) | Florida – Philadelphia 2:5 (kon.)
St. Louis – Washington 1:4 (kon.) | Minnesota – Boston 4:3 (1:0 po s.n.) | Dallas – Nashville 3:2 (2:1 po s.n.)
Edmonton – Colorado 1:4 (kon.)
HC Most
6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
SC Marimex Kolín
Středa 09.04.2014, 17:30 • Zimní stadion Most • Kvalifikace o Chance ligu

57:41
    Další přesilovka pro Kolín, Šimon dostal dvě minuty od hlavního arbitra za nedovolené bránění.

53:47
    Kafan vyloučen na dvě minuty za sekání a to znamená deseti vteřinovou dvojnásobnou přesilovku Kolína.

51:57
    Nedrda teď zcela zbytečně zasáhl před brankou do obličeje vysokou holí Marvánka v souboji daleko od puku. Otázkou je zda-li se bude opakovat minulá přesilovka Kolína.

43:39
    Hosté mají další možnost na zdramatizování zápasu, domácí Hora vyloučen na dvě minuty za podražení.

39:02
    Příležitost pro hosty na korekci stavu brankou do šatny, Nedrda vyloučen za sekání.

25:15
    A hosté jsou i nadále bezradní, druhá třetina je zatím ve znamení jediného celku a to je domácí HC Most. Kočí vyloučen za zdržování hry a domácí mají tak šanci odskočit svému sokovi na dvě branky.

22:24
    Velká skrumáž na brankovišti vyústila v dobrou šanci pro Gerháta, který měl před sebou prázdnou branku, ale byl však zastaven nedovoleně Pýchou, který zatáhl za záchranou brzdu a půjde odpykat dvě minuty za držení.

18:12
    Na ledě zůstává bezvládně ležet Šichta a to znamená jediné. Hosté si zahrají svou další početní výhodu, Čížek už totiž sedí na trestné lavici za sekání.

13:48
    Síly na ledové ploše se srovnají, Gerhát zasáhl za brankou Kolína hostujícího obránce vysokou holí.

12:43
    První početní výhodu si dnes vyzkouší Severočeši, Skokan si půjde odsedět dvě minuty za sekání a domácí mají tak dobrou příležitost otevřít skóre.

Jiří Rybář

Branky a nahrávky: 17. Písařík (Gerhát, Charousek), 26. Čížek (Nedrda, Tauš), 30. Zavřel (Bojer), 41. Gerhát (Charousek), 47. Smolka (Gerhát, Charousek), 48. Slavíček (Nedrda, Tauš)

HC Most: Horák (Hanuljak) – Pavelka, Charousek, Čížek, Hora, Kasal, Havelka, Machač, Šimon – Gerhát, Smolka, Písařík – Nedrda, Slavíček, Tauš – Sedláček, Bojer, Zavřel – Kafan, Čmolík
    SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Chaloupka, Barták, Pýcha, Skokan, Kadlec, Pácal, Hanzl – Kočí, Semirád, Marvánek – Malý, Šifta, Mejzr – Mokres, Šafránek, Válašek – Ježek, Zumr, Jankovský

Rozhodčí: Smítka, Škrobák – Beneš, Krátký