Moravskoslezský kraj
Neděle 13.04.2014, 11:00 • o2 Arena • ISOline Cup

Ode mě je to pro tuto chvíli všechno, nenechte si na onlajnech ujít také další přenosy ze Superfinále Florbalu 2014. Těší se na vás kolegové Dario Becci a Michal Chadim. (12:05:11)

Marek Beneš právě pozvedl nad hlavu pohár pro vítěze ISOLINE cupu 2014!

Pro pohár a medaile si už přichází florbalisté Prahy! Na domácím hřišti tedy zvládli své velké finále.

Toto utkání sledovalo celkem 1 758 diváků. Slušná návštěva na poměry florbalového utkání.

Právě probíhá předávání stříbrných medailí pro hráče Moravskoslezského kraje z rukou Jana Bayerleho a Jana Jirovského.

Nejlepším hráčem Moravskoslezského kraje se stal Petr Gurkovský. Nejlepším hráčem Prahy byl vyhlášen Marek Beneš.

Cenu pro nejlepšího hráče předá Jan Jirovský.

No, nakonec florbalisté Moravskoslezského kraje udělali ze zápasu nevídané drama! Ačkoliv byli po pětadvacet minut hry jasně horším týmem, po trefě Křivy na 3:6 se zázračně zvedli a začali stahvoat soupeřův náskok. Kontaktní gól na 5:6 ale přišel až příliš pozdě. Proto se z vítězství mohou radovat Pražané. Nyní probíhá ocenění nejlepších hráčů.

30:00

29:55
    Moravskoslezský kraj právě vstřelil branku! Hra Pražanů se zničehonic rozpadla jako domeček z karet. Za brankou dostal prostor DOMINIK MROWIEC a z rychlého výjezdu překonal Mucka! To bude drama. Asistence: Štěpán Kostolány.

29:44
    Opět se bude hrát, rozehrávka je ovšem daleko branky Mucka. Moravskoslezský kraj to zkouší v šesti.

29:44
    Trenér Gurkovský ještě zkouší zvrátit průběh zápasu oddechovým časem.

29:40
    Severa šetří čas za brankou, je rozhodnuto.

29:21
    Pražané ale hrají závěr zápasu zkušeně, drží míček za soupeřovou brankou.

28:52
    Muck se několikrát vytáhl proti střelám z dobrých pozic, ale odolal!

28:41
    Ještě něco málo přes minutu zbývá do konce třetí třetiny. Moravskoslezský kraj tlačí.

28:35
    Pražané vystřídali opět svého brankáře. Místo Eckhardta je mezi třemi tyčemi Muck.

28:02
    Střelu Šimčíka z ostrého úhlu vyrazil Eckhardt.

27:37
    Moravskoslezský kraj právě vstřelil branku! Možná uvidíme ještě hodně zajímavý závěr! Moravskoslezský kraj se nadechl k velkému finiši, čtvrtvý gól vstřelil po propadnutí obrany Pražanů na půlící čáře PATRIK DAVID! Asistence: Štěpán Kostolány.

Radek Barkman

Branky a nahrávky: 4. Beneš (Kabele), 5. Zeman (Tichý), 6. Kabele (Beneš), 10. Prášek (Krbec), 13. Kabele (Plíhal), 13. Kieler (Mandík) – 6. Kostolány (Pudich), 23. Křiva (Šimčík), 27. Křiva (Riger), 28. David (Kostolány), 30. Mrowiec (Kostolány)

Praha: Muck, Erhardt – Beneš, Zeman, Tichý, Jirásek, Krbec, Sklenář, Mandík, Severa, Sluka, Kieler, Prášek, Kronďák, Plíhal, Bína, Jeníček, Kabele.
    Moravskoslezský kraj: Hrabiec, Gurkovský – Kopelec, Riger, Zimmer, Macháček, Pudich, Šimčík, Mrowiec, Svačinka, Křiva, Gattnar, Krejčíř, Hurajt, Kostolány, David, Friedel, Kloza.