Philadelphia – Carolina 5:6 (0:1 po s.n.) | Buffalo – NY Islanders 3:4 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Ottawa 2:3 (0:2 po s.n.)
Minnesota – Nashville 3:7 (kon.) | Anaheim – Colorado 3:2 (po pr.) | Vancouver – Calgary 5:1 (kon.)
Arizona – Dallas 2:1 (kon.)
Vancouver Canucks
5:1 (2:0, 3:1, 0:0)
Calgary Flames
Pondělí 14.04.2014, 03:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

To je ode mne pro dnešek vše, příjemný vstup do nového týdne Vám přeje Adam Joska!

Dnešní utkání sledovalo v Rogers Aréně ve Vancouveru 18 910 diváků.

Trestné minuty: 14 – 19

Toto utkání je již minulostí! Ve třetí třetině už žádná branka nepadla, a tak stav zůstal stejný jako po druhé třetině, tedy 5:1 ve prospěch domácího týmu. Vancouver Canucks si připisují pětadvacátou výhru v sezóně a také poslední, jelikož nedokázali, jako jejich soupeř, postoupit do vyřazovacích bojů.

60:00

59:46
    Flames drží kotouč na svých hokejkách pouze v obranném pásmu.

59:16
    Dvě minuty za hákování si půjde na trestnou lavici odsedět Yannick Weber (VAN).

59:12
    Zápas už se jen v poklidu dohrává.

59:00
    Začala poslední minuta třetí třetiny.

57:56
    Jeden ze svých lepších zákroků musel nyní předvést Markstrom.

57:42
    Rozehrávka Vancouveru se zastavila o brusli útočníka Flames.

57:29
    Právě probíhá poslední komerční přestávka tohoto již nejspíše rozhodnutého utkání.

57:12
    Osobní trest na deset minut obdržel Tom Sestito (VAN).

57:08
    Kriss Russell zůstal pár okamžiků ležet na ledové ploše, ale dotázal se zvednout a odkulhal na střídačku.

56:31
    MacDonald rozehrál za svou bránou na jednoho z obránců.

55:55
    Zápas je v této fázi utkání velice vyrovnaný.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 8. Booth (Garrison, Weber), 14. Daniel Sedin (Richardson), 30. Corrado, 34. Kesler, 39. Weber (Garrison, Zalewski) – 36. Gaudreau (Colborne, Breen)

Vancouver Canucks: Markstrom (Lack) – Hamhuis, Edler, Weber, Garrison, Stanton, Corrado – Jensen, Sedin H., Sedin D.-Dalpe, Kesler, Burrows-Kassian, Richardson,Booth-Sestito, Matthias, Zalewski
    Calgary Flames: Ramo (33. MacDonald) – Breen, Giordano, Butler, Russell, Cundari, Billins – Hudler, Stajan, Bryon-Colborne, Monahan, Glencross-Arnold,Galiardi, Gaudreau-McGrattan, Bouma, Westgarth

Rozhodčí: Rob Martell, Steve Kozari – Brad Lazarowich, Don Henderson

Diváci: 18 910