Sunderland – Cardiff 4:0 (kon.) | Liverpool – Chelsea 0:2 (kon.) | Crystal Palace – Manchester City 0:2 (kon.)
Crystal Palace FC
0:2 (0:2)
Manchester City
Neděle 27.04.2014, 17:10 • Selhurst Park, London • Anglická Premier League

Pro dnešek je to z hlavního města Anglie vše. S tím, že Manchester City potvrdil na hřišti Crystal Palace roli favorita a udržel se v boji o titul, se s Vámi pro tuto chvíli loučí dnes naposledy Tomáš Reiner. (19:06:20)

Manchester City vítězí poměrně snadno v Selhurst Parku, kde poráží domácí Crystal Palace a žhaví šance na zisk titulu Barclays Premier League. Svěřenci Manuela Pellegriniho jsou se ziskem 77 bodů stále na třetím místě s tříbodovou ztrátou na vedoucí Liverpool a zápasem k dobru. O osudu dnešního zápasu rozhodl již ve 4. minutě Edin Džeko, na jehož gól navázal v závěru prvního poločasu Yaya Toure. Konečný výsledek. Crystal Palace 0 Manchester City 2.

90+4
    Centr Joela Warda našel pouze náruč připraveného Joe Harta a v dnešním zápase se už nic nestane.

90+3
    Crystal Palace přešel do útoku a ještě vybojoval autové vhazování, po němž bude následovat poslední standardní situace.

90+3
    Rozeběhla se poslední minuta nastavení a Manchester City drží míč na svých kopačkách.

90+2
    Pokud si dobře pamatuji, tak zápas mezi Fulhamem a Tottenhamem nabídl v nastavení několik gólů před pár lety, dnes se ale takovéhoto bláznivého závěru dočkáme jen těžko.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    Po následné rozehrávce se Citizens k ničemu nedostali a Julián Speroni mohl odkopávat od své brány.

90
    Glenn Murray fauloval Martina Demichelise a Manchester City může v klidu rozehrávat na své útočné polovině.

89
    Blíží se samotný závěr zápasu a vypadá to, že v dnešním zápase se už příliš mnoho nestane.

89
    Glenn Murray se ocitl v ofsajdu a jeho střelu navíc zablokoval Martin Demichelis, který k němu skvěle přistoupil.

88
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Edin Džeko, přichází Álvaro Negredo.

88
    Tom Ince se pokusil na levém křídle odcentrovat, jeho pas byl ale zablokován.

87
    Střídající Stefan Jovetič se dostal ke střele zpoza šestnáctky, jeho pokus byl ale zablokován.

86
    STŘELY NA BRÁNU: Crystal Palace 2 Manchester City 5

85
    Bosenský útočník mohl vstřelit svůj druhý gól v dnešním zápase, to by ale jeho zakončení muselo být přesnější.

84
    Edin Džeko napřáhl zpoza šestnáctky po Fernandinhově přihrávce k přízemní střele, ta ale směřovala pouze doprostřed brány, kde si s ní celkem snadno poradil Julián Speroni.

84
    Aleksandar Kolarov se sice ocitl s míčem za postranní čáru, netrvalo to však příliš dlouho a Citizens jsou znovu v jeho držení.

Tomáš Reiner

Branky: 4. Džeko (Touré), 43. Touré (Nasri)

Karty:   24. Delaney (CRP), 56. Dann (CRP), 71. Ward (CRP) – 33. Zabaleta (MAC)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 1:6.
    Crystal Palace FC: Speroni – Mariappa, Dann, Delaney, Ward – Puncheon, Jedinak, Ledley, Bolasie (73. Ince) – Jerome (69. Murray), Chamakh (69. Gayle).
    Náhradníci: Hennessey – Parr, Gabbidon, Dikgacoi, Ince, Gayle, Murray.

Manchester City: Hart – Zabaleta, Kompany, Demichelis, Kolarov – Milner, García, Touré (66. Fernandinho), Nasri – Džeko (88. Negredo), Agüero (79. Jovetić).
    Náhradníci: Pantilimon – Richards, Lescott, Clichy, Fernandinho, Negredo, Jovetić.

Rozhodčí: Howard Webb. Asistenti: M. Mullarkey, G. Beswick. Čtvrtý rozhodčí: J. Moss

Diváci: 24769