Sparta B – Chomutov 4:1 (kon.) | Štěchovice – Karlovy Vary 2:1 (kon.) | H. Měcholupy – Roudnice 0:0 (kon.)
Kolín – Domažlice 3:0 (kon.)
SK Horní Měcholupy
0:0 (0:0)
SK Roudnice nad Labem
Neděle 27.04.2014, 17:00Česká fotbalová liga

Po vyrovnaném utkání s několika šancemi na obou stranách skončilo utkání remízou 0:0. (18:54:36)

80
    Žlutou kartu dostává Mareš (SK Roudnice nad Labem).

89
    Střídání v týmu SK Horní Měcholupy: ze hřiště odchází Suk, přichází DAlemeida.

75
    Žlutou kartu dostává Houštecký (SK Horní Měcholupy).

88
    Střídání v týmu SK Roudnice nad Labem: ze hřiště odchází Kučera, přichází Kalas.

77
    Střídání v týmu SK Roudnice nad Labem: ze hřiště odchází Kabele, přichází Hanus.

73
    Žlutou kartu dostává Petrásek (SK Roudnice nad Labem).

72
    Střídání v týmu SK Horní Měcholupy: ze hřiště odchází Cech, přichází Boček.

70
    Tlak hostů se začal ve druhém poločase postupně zvyšovat a skoro deset minut v kuse se hrálo před brankářem Pokorným. Situace se začíná pomalu obracet a po pravé straně unikal Zdeněk Houštecký, jehož akce ale skončila jen rohovým kopem.

65
    Střídání v týmu SK Horní Měcholupy: ze hřiště odchází Milec, přichází Houštecký.

Dnešní utkání sleduje 150 diváků.

46
    Střídání v týmu SK Horní Měcholupy: ze hřiště odchází Folwarczny, přichází Žitný.

46

V prvním poločase jsme viděli relativně vyrovnané utkání. Do více šancí se však dostala Roudnice, z nichž nejnebezpečnější byla střela po rohovém kopu, kterou vyrazil Pokorný. Průběh utkání je jinak velice klidný.