Sparta B – Chomutov 4:1 (kon.) | Štěchovice – Karlovy Vary 2:1 (kon.) | H. Měcholupy – Roudnice 0:0 (kon.)
Kolín – Domažlice 3:0 (kon.)
TJ Štěchovice
2:1 (0:1)
Slavia Karlovy Vary
Neděle 27.04.2014, 17:00 • stadion TJ Štěchovice • Česká fotbalová liga

To je z dnešního zápasu vše, Štěchovický celek za 14 dní, tedy 11. května od 17:00, hostí Chomutov. U příštího zápasu tedy SPORTU ZDAR! (18:55:39)

Po drobné rozmíšce se dostali oba týmy do kabin, domácí celek bude oslavovat výhru a hosté zpytovat své svědomí, dnešní zápas mohl velmi ovlivnit naděje hostí na záchranu v ČFL.

Dnešní utkání je tak již minulostí, Štěchovice ve druhém poločase otočili výsledek a vyhrávají 2:1. Druhá půle se nesla ve stejném duchu jako ta první, ale domácí celek byl daleko více nebezpečný a zaslouženě otočil skóre zápasu. Hosté se bránili co nejlépe to šlo, ale pár hrubek je stálo celý zápas.

90+2

90+2
    K balonu se dostávají hosté, času mají již málo.

90+1
    Balon na útočné půlce, Štěchovice se zatím příkladně brání a vše směřuje k výhře.

Dnešní utkání sleduje 210 diváků!

90
    Čtvrté střídání Štěchovic. Ze hřiště odešel Daniel Hudec a nastupuje Ondřej Kodr.

89
    Šturm v další možnosti, ani tentokráte se neprosazuje.

88
    Cienciala byl v samostatném úniku proti dvěma obráncům, k zakončení nebyl puštěn.

87
    Další útok hostí, žádná střela.

86
    Hosté se snaží o vyrovnání ale Štěchovice se skvěle brání.

84
    Krbeček váhal s rozehrávkou a Šittich mu málem vypíchl balon. Pak by před ním byla prázdná brána.

82
    Třetí střídání Štěchovic. Ze hřiště odešel Michal Pospíšil a nastupuje Jakub Cienciala.

81
    Ani na další pokus hosté ze standardky nezahrozili.

81
    Další faul a žlutá karta, nyní pro Lukáše Jelínka.

80
    Velká šance hostí ze standardky. Sňozík střelu neviděl ale reflexivně vyrazil! Důležitý moment.