Kladno – Hr. Králové 8:1 (kon.) | Třinec – Letohrad 4:1 (kon.)
HBC Kladno
8:1 (3:0, 3:0, 2:1)
HBC Hradec Králové 1988
Čtvrtek 01.05.2014, 11:00 • Městská hokejbalová aréna, Kladno • CROSSDOCK Extraliga

40:11
    Martykán (KLA) je druhým vyloučeným kladenským hráčem tohoto zápasu. Dvě minuty dostává za podražení.

35:44
    Veselý (HKR) odešel na dvě minuty na trestnou lavici za napadení.

26:14
    Další vyloučení na straně hostů. Krosčeku se dopustil J. Fišer (HKR) a obdržel od rozhodčích menší trest

17:31
    Štěpánek (HKR) je čtvrtým potrestaným hráčem. Dostává od rozhodčích dvě minuty za sekání.

12:49
    Petr (HRK) je podruhé na trestné lavici. Menší trest obdržel od sudích za hru vysokou holí.

08:30
    Vyloučení se dopustil také první kladenský hráč. Čermák (KLA) usedá na dvě minuty na trestnou lavici za držení.

05:34
    Jiřík (HKR) je dalším vyloučeným. Menší trest dostává za nedovolené bránění.

02:59
    První vyloučení tohoto utkání. Na trestnou lavici usedá Petr (HKR) na 2 minuty za podražení.

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 5. Kohout (Nedvěd, Martykán), 7. Šrámek (Nosek, Pospíšil), 13. Pospíšil (Soukup, Nosek), 20. Pospíšil (Soukup), 24. Příhoda (Šrámek, Nosek), 28. Nosek (Pospíšil), 38. Šrámek (Soukup), 44. Hnízdil (Kudela) – 39. J. Fišer

HBC Kladno: Jirotka (23. Hájek) – Pospíšil, Soukup, Kudela, Jelínek, Nedvěd, Čermák – Hnízdil, Špaček, Šícha, Příhoda, Šrámek, Nosek, Kohout, Vondrák, Martykán
    HBC Hradec Králové 1988: Mroviec (24. Brykner) – Veselý, Černý, L. Fišer, Jiřík, Hrabica, Sádovský – Staněk, Dostál, Štěpánek, Drbohlav, Krejčík, Lux, J. Fišer, Ježek, Petr, Tesař

Rozhodčí: Fiala, Laczko