Bohemians 1905 – Sparta 3:0 (kon.) | Příbram – Táborsko 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Brno 0:1 (kon.)
Znojmo – Pardubice 4:0 (kon.) | Slavia – Dukla Praha 1:1 (kon.) | Teplice – Jihlava 1:1 (kon.)
Hr. Králové – Liberec 1:1 (kon.) | Olomouc – Varnsdorf 4:2 (kon.)
FK Příbram
2:0 (2:0)
FC SILON Táborsko
Čtvrtek 01.05.2014, 13:00 • Tráva na Litavce, Příbram • Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

1

3
    Kdolský se pokusil z kraje utkání překonat brankáře, ale Bíba jeho pokus tečoval. Následný roh zahrával Barák, ale Hňup dobře vyběhl a míč chytil.

5
    Mariotti našel ve vápně Baráka, jenž nedokázal zakončit.

8
    Kdolský našel ve vápně Šípka, ten si míč nachystal, ale tvrdou ránou branku přestřelil.

10
    Krameš již mířil za míčem k brance, ale Hňup před ním míč chytil.

12
    Bíba vybojoval autové vhazování u vápna soupeře, načež se Cihlář snažil projít do vápna. Marně však, proti stál připravený Kdolský.

15
    Bíba si nabíhal na přihrávku Mariottiho, ale stál v ofsajdu.

16
    Cihlářovu střelu zblokoval Štěpanovský.

18
    Hergesellova rána ze třiceti metrů vyzkoušela pozornost Štěpanovského.

19
    Macháček se pokusil zakončit centr Hlinky, ale neúspěšně.

22
    Příbram právě vstřelila branku!
    Příbram se dostává do vedení! ONDŘEJ ŠÍPEK dostal krásnou přihrávku od Baráka a nezaváhal!

23
    Stuchlík našel přesnou přihrávkou Kukučku, ten se však mezi tři tyčky netrefil.

26
    Barákův centr odvrací do bezpečné vzdálenosti Hňup.

28
    Kdolský předvedl pěknou individuální akci, následně však byl čistě zastaven Hergesellem.

32
    Stuchlík si pěkně naběhl za obranu, pomezní sudí však byl proti. Ofsajd.

34
    Barák vybojoval rohový kop. Na Šípkův centr si naskočil Hlinka, ale poslal míč mimo.

38
    Příbram zahrávala další roh, tentokrát se k zakončení dostal Kvída, ale byl také neúspěšný.

41
    Příbram vede 2:0! Nádherná individuální akce v podání ANTONÍNA BARÁKA přináší domácím ovoce! Talentovaný Barák proběhl po levé straně hřiště a střelou k pravé tyči rozvlnil síť hostů.

42
    Šindelář nedokázal zakončit ve vápně hostů, šance jsou u konce.

45
    Bíba neobešel Krameše, následně ho fauloval.

45

V Příbrami právě rozhodčí ukončil první poločas za intenzivního deště a bouřky. Domácí jsou značně lepším týmem a zaslouženě vedou. Hosté měli také šance, ale nedokázali jich využít. Uvidíme, jak dopadne druhý poločas.

46

46
    Zpoždění začátku druhého poločasu bylo kvůli mohutnému krupobití. To je však pryč, můžeme pokračovat.

47
    Bíba se pokusil vystřelit, ale Štěpanovský jistým zákrokem kryje.

48
    Hňup chytá střelu Šípka.

50
    Déšť v Příbrami právě přestal kropit trávník, snad se počasí uklidní, čímž by se mohla zlepšit i hra.

51
    Šípek vybojoval roh, ten odvrátil Sazma do bezpečné vzdálenosti.

53
    Stuchlíkův centr byl zblokovaný a skončil v zámezí. Rohový kop Příbrami zakončoval Ježdík mimo.

58
    Hlinka prostrčil míč Barákovi, jenž byl faulovaný Stuchlíkem.

60
    Barák se Šípkem ztroskotali na obraně.

62
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Šindelář, přichází Junek.

64
    Barák vyslal nadýchaný centr do vápna, na ten si naskočil Kdolský, ale jeho pokus skončil na tyčce!

66
    Šípkův rohový kop dolétl ke Kramešovi, ten zakončil, ale Hňup míč za svá záda nepustil.

68
    Brankář chytá lehkou střelu Hergesella.

72
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Hlinka, přichází Tregler.
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Hergesell, přichází Chirinciuc.

74
    Nádherná šance domácích, Kdolský přihrál Kvídovi, ten však nepřekonal Hňupa.

76
    Žlutou kartu dostává Tregler (1.FK Příbram).

78
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Ježdík, přichází Holý.

80
    Hňup likviduje akci před dotírajícím Barákem.

82
    Tregler se pokouší probít obranou, marně.

83
    Barák našel ve vápně Treglera, ten ve skluzu přestřelil.

85
    Kukučka střílel z hranice šestnáctky, ale neposlal svou střelu mezi tři tyčky.

87
    Horváth fauloval Treglera, standardní situaci z hranice velkého vápna zahrával Šípek, ale branku neohrozil.

90
    Šípek zahrával rohový kop, ale Hňup si s centrem poradil.

90+
    Nastavovat se bude 1 minuta.

90+1
    Šance domácích v závěru utkání, Bolina přihrál Šípkovi, jenž mu míč ihned vrátil. Následně se první jmenovaný pokusil najít Treglera, neúspěšně.

Zápas je u konce, Příbram si výhru pohlídala. Nutno dodat, že proti táborskému vyrovnání byl děsivý terén, jenž byl způsoben mohutným deštěm. Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost. Na přečtenou.

Hráč zápasu: Ondřej Šípek (15:24:08)