Liberec – Znojmo 3:0 (kon.) | Sparta – Olomouc 0:1 (kon.) | Ostrava – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
Bohemians 1905 – Třinec 1:1 (kon.) | Brno – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Jihlava – Dukla Praha 2:2 (kon.)
Varnsdorf – Slovácko 3:2 (kon.) | Pardubice – Příbram 0:1 (kon.) | Táborsko – Teplice 2:1 (kon.)
Plzeň – Slavia 0:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:1 (0:0)
FK Třinec
Pondělí 19.05.2014, 14:30 • Ďolíček • Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

Bohemians Praha 1905: Dočekal – Žaloudek, Kolář, Trýzna, Kraus, N'Dekre, Ibeagha, Řezníček, Kostka, Artemuk, Šebek
    Náhradníci: Kalaš, Košata, Bláha, Koštíř, Hejno, Malina, Dařina

FK Fotbal Třinec: Bruk – Roman, Velner, Trajkovski, Hála, Kyselý, Čelůstka, Kufa, Voves, Švábík, Christu
    Náhradníci: Kalfas, Králíček, Machala, Martynek, Orawski

Rozhodčí: Štěrba – Kříž, Šmakal.

-4
    Dnešní utkání juniorské ligy se odehraje netradičně v Ďolíčku.

-3
    Oba týmy jsou už na hřišti, zápas každou chvilkou začne.

1

5
    Šance pro Třinec, po volném přímém kopu se dostal do zakončení Kufa, brankář Dočekal jeho pokus ale vychytal.

7
    Další přímý kop pro Třinec.

7
    Centrující Kyselý ho ale přetáhl a míč skončil za brankou.

8
    Bohemians budou zahrávat rohový kop.

9
    Ani centr Krause nebyl nikterak přesný a skončil za autovou čarou.

11
    Volný přímý kop pro Bohemians po faulu na domácího Trýznu.

12
    Hosté z Třince ho odhlavičkovali na roh.

14
    Tentokrát budou domácí zahrávat přímý kop zhruba z třiceti metrů.

15
    Střelu Kostky po zemi zlikvidoval brankář Bruk.

17
    Další rohový kop pro klokany.

20
    A teď série dvou velkých šancí pro domácí, nejdříve N'Dekre hlavičkoval, ale brankář Bruk reflexivně zasáhl. Z následného rohového kopu střílel z hranice velkého vápna Kraus a trefil břevno.

21
    I Třinec zaútočil, po indviduální akci Christua, střílel Kufa, avšak pouze do náruči brankáře Dočekala.

24
    Po centru domácího Koláře budou Bohemians zahrávat roh.

26
    Obrana Třince si však s rohem poradila a má míč v držení.

27
    Z dobrých pětadvaceti metrů se rozhodl vystřelit domácí Kolář, jeho pokus letěl o kousek nad.

32
    Oba týmy si teď několikrát vyměnili balón, než ho dostali pod kontrolu hráči Třince.

35
    Ve hře se docela přitvrdilo, avšak rozhodčí Štěrba nechává hru plynout.

37
    N' Dekre si při zpracování pomohl rukou, Třinec rozehrává ze svoji půlky.

38
    Avšak nepřesně a domácí tak budou kopat další rohový kop.

40
    Třinec ho ale dokázal znovu odvrátit a dostal se do protiútioku, který skončil nepřesným centrem do vápna domácích.

45

V závěru poločasu měly oba týmy náznaky šancí, které však svými nepřesnostmi pokazily.

Jinak se zatím hraje hezký fotbal, obě mužstva měly své šance, avšak výsledek zatím zůstává 0:0.

Nicméně zápas bude jistě ještě zajímavý, druhý poločas začne zhruba kolem 15:30.

46
    Bohemians střídají do druhé půle, odešel Roman Artemuk, přišel Ivo Malina.

46

47
    A klokani budou zahrávat i rohový kop.

47
    Po kterém se v šanci objevil Tomáš Šebek, avšak hlavičkoval nad.

51
    Třinec teď zastavil rozjíždějící protiútok domácích a ti budou rozehrávat od půlící čáry.

53
    Faulem si pomohli i Bohemians, Třinec bude mít balón.

54
    Druhé střídání domácích, přišel Bláha, odešel Kostka.

55
    V šanci se objevil Tomáš Šebek, ale jeho střela letěla mimo.

56
    Druhá šance domácích však už končí gólem, JAKUB ŘEZNÍČEK dostal přihrávku na střed a technickou střelou trefil pravý růžek branky.

57
    Hosté se hned snažili odpovědět, Christu se dostal ke střele, kterou vyrazil gólman Dočekal.

60
    Dvojité střídání Bohemians, odchází N' Dekre, přichází Košata.

60
    A odchází i Martin Kolář, kterého nahrazuje Martin Hejno.

64
    Domácí Klokani teď atakují Třinec už při rozehrávce.

65
    Třinec vybojoval rohový kop.

66
    Třinec právě vstřelil branku!

A je z něho gól, po centru od rohového praporku se trefuje hlavou MICHAL VELNER.

70
    Martin Hejno stál v ofsajdu. Z rodící se akce Bohemians není nic.

70
    Střídá i Třinec, odešel Kufa, přišel Machala.

74
    Krásná individuální akce Martina Hejna, jeho střelu však vychytal brankář Bruk.

77
    Střídání Bohemians, odchází Kraus, přichází Marek Koštíř.

80
    Po akci Bohemians se bude kopat rohový kop.

80
    Jeho exekutor byl však nepřesný a míč končí za brankou soupeřů.

81
    Střídání Třince, odešel Dennis Christu, přišel David Martynek.

83
    Na zemi teď leží Jakub Trýzna a vypadá, že bude muset střídat.

84
    Domácí tak hrají o devíti lidech v poli.

86
    A tento stav i zůstane, poněvadž domácí už využili všechny možnosti k střídání.

88
    Domácí Radek Žaloudek dostává žlutou kartu za stáhnutí soupeře.

88
    Třinec střídá, odešel Švábík, přišel Králíček.

90
    Nastavují se dvě minuty.

Zápas končí 1:1. Ve druhé půli se hra trošku uklidnila a šancí už tolik nebylo, nicméně přišli dva góly, nejdříve se ujala vedení Bohemka, jenže za deset minut Třinec srovnal.

Zbytek zápasu se poté spíše dohrával a oba týmy se tak zaslouženě rozcházejí smírně.

To je vše, přeji hezký zbytek dne. (16:27:22)