Zlín B – Třebíč 0:0 (kon.) | Opava – Orlová 3:0 (kon.) | Hlučín – Mikulovice 3:0 (kon.)
Hulín – Olomouc B 0:0 (kon.) | Prostějov – Žďár n/S 1:2 (kon.) | Zábřeh – Břeclav 1:2 (kon.)
HFK Olomouc – Kroměříž 0:0 (kon.)
FC Zlín B
0:0 (0:0)
HFK Třebíč
Sobota 07.06.2014, 15:00Moravskoslezská fotbalová liga

89
    Účinkování Martina Linharta skončilo po necelém poločase, protože v jeho závěru ho střídá Ondřej Benda.

86
    Vystřídala také druhá strana. Milana Kosteleckého vystřídal Marek Hošek.

85
    Ze hřiště odešel aktivní Petr Kurtin. V závěrečných minutách ho nahradí Tomáš Chuchma.

64
    Pozadu nezůstává ani hostující střídačka a po pár minutách opouští hřiště Pavel Malý, místo kterého se představí Marek Ustohal.

61
    První střídání na straně domácích znamená konec zápasu pro Erika Hradila, jehož místo převzal Nikola Višňovský.

46
    Během přestávky se urodilo první střídání. Do hry už nezasáhne hostující Petr Sedláček, kterého nahradí Martin Linhart.