Roberta Vinciová (2)
2
6 6
sk Sobota 12.07.2014, 14:10WTA Bukurešť - BRD Bucharest Open (antuka)

Kristína Kučová končí na turnaji v Bukurešti v semifinále, keď nestačila na Talianku Robertu Vinciovú. V prvom sete to bola jasná záležitosť Talianky, keď nedala našej tenistke šancu a pustila jej len jeden game a vyhrala 6:1! V druhom sete to nebolo už tak jasné, ale moc sa Kristína svojej súperke nevyrovnala a Vinciová ho vyhrala 6:3! Naša tenistka Kristína Kučová nemusí byť sklamaná, na tomto turnaji prekvapila a dostala sa ďaleko, k čomu jej gratulujeme.

Pekný zvyšok dňa praje Miroslav Revaj. Pri ďalších prenosoch dovidenia a dočítania. (15:29:42)

Koniec zápasu

3:6
    Hneď prvý mečbal dokázala Talianka využiť a vyhráva tak druhý set pomerom 6:3 a postupuje do finále turnaja v Bukurešti!

15-40
    A máme tu dva mečbaly pre Robertu Vinciovú!

15-30
    Kristína však ešte bojuje, lopta na jej strane. Loptička z rakety jej dnešnej súperky skončila len v aute.

0-30
    Roberta umiestnila poslala loptičku z forhendu do protipohybu našej tenistky! Získava tak nádejné vedenie.

0-15
    A začína úspešne, fiftýn ide na jej stranu.

3:5
    Hneď ten prvý aj využíva a znižuje tak na 3:5! Jej súperka však ide podávať na víťazstvo v druhom sete a aj samotnom zápase!

40-15
    Dva gemboly pre Kristínu!

30-15
    Roberta poslala loptičku do protipohybu Kristíny, loptička napokon padla tam kam má.

30-0
    Aj ďalšia loptička patrí našej tenistke!

15-0
    Kristína začína úspešne a to fiftýnom, pretože Roberta posiela loptičku len do siete!

2:5
    Túto možnosť už dokázala Roberta Vinciová využiť a dostáva sa tak do vedenia 5:2! Kristína tak ide podávať na udržanie sa v druhom sete ako aj samotnom zápase.