Haider-Maurer – Martin 2:1 (kon.) | Džumhur – Gombos 2:0 (kon.)
Andrej Martin (8)
1
65 7 4
sk Sobota 12.07.2014, 20:40Challenger San Benedetto (antuka)

Po veľmi dramatickom, napínavom a hlavne vyrovnanom zápase, ktorý bol plný zvratov a prekvapení napokon do finále postupuje Rakúšan Andreas Haider-Maurer po setoch 7:6 (5), 5:7, 6:4, celkovo 2:1 na sety. V hre o finále ostáva ešte jeden Slovák, konkrétne Norbert Gomobs, ktorý nastúpi na zápas o malú chvíľu. Prenos vám zo zápasu samozrejme ponúkame, sprevádzať Vás ním bude kolega Martin Platko.

Pekný zvyšok už veľmi neskorého večera a dobrú noc praje Miroslav Revaj. Dovidenia a dočítania pri ďalších prenosoch. (23:18:13)

Koniec zápasu

6:4
    GEM, SET, ZÁPAS! Tretí mečbal už Rakúšanovi vyšiel a tak vyhráva tretí set pomerom 6:4 a postupuje do finále turnaja v Taliansku! Opäť sme sledovali napínavý a vyrovnaný set.

40-30
    Prichádza tretí mečbal v zápase pre Rakúšana!

30-30
    Eso Rakúšana a po 30 na oboch stranách!

15-30
    Druhým fiftýnom v rade otáča Slovák vývoj vo svoj prospech.

15-15
    Po 15.

15-0
    A začína úspešne a to tým najlepším možným spôsobom – ESOM!

5:4
    Avšak prichádza eso na záver v podaní nášho tenistu Andreja Martina, ktorý tak znižuje na 4:5 a zatiaľ sa udržal v treťom sete a samotnom zápase! Podávať na víťazstvo však teraz ide Rakúšan Andreas Haider-Maurer!