Benátky n/J – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.) | Nové Zámky – Senica 1:5 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 3:1 (kon.)
Poprad – Bardejov 1:3 (kon.) | Znojmo – Kladno 3:2 (kon.) | Žďár n/S – Břeclav 3:4 (0:1 po s.n.)
Sokolov – High1 7:4 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 6:3 (kon.) | Fribourg – Slavia 3:4 (kon.)
HK Poprad
1:3 (0:0, 0:3, 1:0)
HK Bardejov
sk Pátek 15.08.2014, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Přípravné zápasy

57:15
    Matej Cutt vystrelil po odpískaní hlavného rozhodcu na bránu, za čo dostáva 10 minút za nešportové správanie.

50:44
    Poprad si zahrá v početnej výhode. Ondrej Gmitter dostáva dve minúty za podrazenie.

46:37
    Vladimir Polaček sa previnil nedovoleným bránením, a tak budú mať domáci presilovú hru.

39:52
    Malina teraz poslal zlú prihrávku v útočnom pásme, Gmitter sa tak dokázal uvoľniť až do útočného pásma, prešiel cez Malinu, ktorý sa len prizeral ako jeho protihráč zakončuje. Obrovská chyba popradského obrancu, ktorý dokonca odchádza na trestnú lavicu za nedovolené bránenie a aj Ondrej Gmitter sa previnil hrubosťou.

39:23
    A domáci hokejisti budú hrať v závere tretiny v početnej prevahe o dvoch hráčov. Dušan Devečka dostáva dve minúty za držanie.

37:47
    Sily na ľade sa vyrovnávajú. Ladislav Ščurko odchádza na dve minúty za podrazenie.

36:31
    Ľubomír Sabol si teraz pekne obhodil pred bránkoviskom Ľubomíra Malinu, ktorý ho však následne fauloval a odchádza na dve minúty za seknutie.

32:58
    Hostia si zahrajú presilovú hru. Ľubomír Malina sa previnil podrazením.

30:24
    Popradskí hokejisti si zahrajú v početnej prevahe. Martin Gajdoš odchádza na dve minúty za nedovolené bránenie.

21:32
    Popradčania budú mať možnosť na vyrovnanie aj v presilovej hre. Ladislav Hopkovič sa previnil nedovolenou hrou s vysokou hokejkou.

18:04
    Martin Gajdoš teraz pred vlastnou bránou fauloval Ďuriša, ktorého natlačil do brány až sa posunula, a tak odchádza na trestnú lavicu za napadnutie.

12:20
    Je tu však ďalšia presilová hra pre domácich. Juraj Prokop dostáva dve minúty za podrazenie.

09:57
    Popradčania si zahrajú presilovú hru. Ľubomír Sabol dostáva dve minúty za hákovanie.