K. Vary – Kölner Haie 2:4 (kon.) | HC Plzeň – Motor ČB 7:5 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:4 (1:1, 0:0, 1:3)
Kölner Haie
Pátek 15.08.2014, 15:00 • KV Arena • O pohár hejtmana Karlovarského kraje

Je tu konec dnešního úvodního utkání z turnaje O putovní pohár hejtmana karlovarského kraje, který lépe zvládl tým z Kolína. Ten ve třetí třetině jasně přehrál domácí Energii a připisuje si tak do tabulky tři cenné body. Toto je ode mne vše a budu se těšit u příštího onlajn přenosu na počtenou. (17:09:43)

60:00

58:57
    Ještě jedno vyloučení. Mike Glenser si odpočine na trestné lavici.

58:11
    Kolín právě vstřelil branku!
    Neřešitelná situace pro Energii. Čejka ztratil puk a z následného protiútoku skóruje MIKE GLENSER, kterého do úniku vyslal Berezovskij a německý útočník nekompromisně zavěsil za bezmocného Kuchaře.

57:50
    Čejka se mohl vytočit ke střele mezi kruhy, ale o kotouč byl obrán.

56:53
    Beer je na ledě a domácí se ještě mohou pokusit něco se stavem zápasu udělat.

56:22
    Kolín už se nikam nežene a snaží se spíše kontrolovat hru.

54:52
    Zvlášť když je nyní odeslán na trestnou lavici Dominik Beer za nedovolené bránění.

54:48
    Lukes je na ledě a energetici již nemají mnoho času na srovnání.

54:37
    Jedenáct vteřin do vypršení trestu a vhazování před Fleischerem.

54:01
    Domácí drží německé v šachu, ale jejich kombinace zatím není nijak účelná.

52:48
    Příležitost pro domácí opět srovnat. Za podražení usedl na trestnou lavici Max Lukes.

52:16
    Již to vypadalo, že domácím se podařilo srovnat stav i tempo, ale Kolín zasadil energetikům tvrdý zásah.

50:58
    Jenže šok pro domácí tým! Z následného útoku po krásné kombinaci posílá opět svůj tým do vedení MORITZ SCHUG. Asistence: Nikolas Kraus, Josef Schäfer.

50:32
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Bleskově využitá přesilová hra! PETR VODIČKA dostal kotouč na modrou čáru a stejným způsobem jako Janata překonává Fleischera. Asistence: Jiří Janata, Michael Čejka.

50:15
    Ovšem domácí budou mít možnost zahrát si přesilovou hru. za podražení usedl na trestnou lavici Marius Erk.

49:32
    Hosté jsou nyní lepší a přehrávají energetiky ve všech směrech. Po nahození Lampa se bude vhazovat v obranném pásmu Energie.

48:36
    Souboj za bránou Fleischer nakonec vyhráli hosté a ženou se hned do dalšího útoku.

47:09
    Nepříjemná situace pro Energii! Kolín dostal energetiky pod tlak a jde do vedení! Po tlaku do brány se puk dostal k volnému NICO KOLBOVI, který překonává ležícího Kuchaře. Asistence: Mike Glenser, Ullib Berezovskij.

46:21
    Kuchař přerušuje hru a nechává svůj tým v klidu vystřídat.

45:49
    Kolb je na ledě a energetici nevyužívají ani tuto přesilovou hru.

44:58
    Domácím se přesilové hry opravdu nedaří. Ještě se jim nepodařilo usadit se v útočném pásmu.

43:47
    Energetici mají možnost ujmout se vedení. Nico Kolb si odsedí dvě minuty za zdržování hry.

42:35
    Další zakázané uvolnění a hra se opět stěhuje před Fleischera.

41:29
    Erk nepřesné rozehrál a puk letí až na zakázané uvolnění.

40:17
    Je před námi závěrečná část, do které jdou oba týmy za stavu 1:1.

40:01

Je za námi druhá třetina, ve které jsme žádnou branku neviděli. Druhá třetina začne přibližně v 16:32.

40:00

39:10
    Kraus je na ledě a Kolín hraje v plném počtu.

39:02
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

38:37
    Přesilová hra se domácímu týmu vůbec nedaří. Nemůže se dostat do útočného pásma.

37:07
    Nikolas Kraus si odsedí dvě minuty za vysokou hůl a nabízí tak domácímu týmu možnost, aby se ujal vedení.

36:10
    Další přerušení. Hra nyní docela postrádá tempo.

34:34
    Kotouč končí v ochranné síti, vhazovat se bude v obranném pásmu Energie.

34:15
    Druhá třetina se pomalu blíží ke svému konci a na světelné tabuli stále svítí nerozhodný stav 1:1.

32:53
    Kuchař výborně lapil puk a přerušuje raději hru. Vhazovat se bude po jeho pravici.

32:26
    Kolín je usazen v obranném pásmu Energie a tlačí jí.

31:37
    Glenser ujížděl sám na Kuchaře, ale ten jeho nájezd bravurně vychytal!

30:22
    Beer je na ledě a hraje se opět v pěti hráčích na obou stranách.

29:51
    Kolín hraje v plném počtu a zahraje si krátkou přesilovou hru.

29:26
    Hraje se převážně ve středním pásmu. Oba týmy si dávají pozor na obranu.

28:21
    Hra se vyrovná. Dominik Beer si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

27:40
    Další vyloučení na straně hostů. Arnold (KOH) pyká za nedovolené bránění.

26:50
    Nyní operují v útočné třetině energetici, kteří si ale nedokázali doposud vytvořit střeleckou pozici.

26:28
    Hra je přerušena. Vhazovat se bude před Kuchařem.

25:44
    Bindels pálil od modré, ale Kuchař výborně zasáhl lapačkou.

24:47
    Zakázané uvolnění Energie. Vhazovat se bude po pravici Ondřeje Kuchaře.

23:20
    Erk je na ledě a vhazovat se bude před Fleischerem.

22:59
    Kolín se stále daří vyhazovat a přesilová hra se pomalu blíží ke konci.

22:03
    Hosté zatím skvěle brání a nepouštějí domácí tým do útočného pásma.

21:14
    Marius Sebastian Erk si odsedí dvě minuty za krosček.

20:28
    První přerušení. Vhazovat se bude před Kuchařem.

20:01

Je za námi úvodní třetina, ve které jsme viděli rychlý a útočný hokej. Domácí šli nejprve do vedení po brance Trapla, ale Kolínu se podařilo odpovědět, když po krásné akci srovnal Alexandrov. Druhá třetina začne v 15:47.

20:00

19:55
    Ještě jedno přerušení. Po teči Alexandrova se bude vhazovat po pravici Kuchaře.

19:32
    Hosté dohrávají třetinu s pukem na svých holích a nikam nepospíchají.

19:02
    Běží poslední minuta první třetiny.

18:16
    Marek Pastyřík to zkusil z pravé strany, ale jeho střela se otřela jen o boční konstrukci brány.

17:48
    Kolínské obraně se nyní podařilo vytlačit domácí hráče s pukem až za modrou čárou a je pískán ofsajd.

17:17
    Domácí hráči nijak nepospíchají s rozehrávkou a čekají na správný pohyb útočníka.

16:29
    Kuchař raději přerušuje hru a nechává své spoluhráče v klidu vystřídat.

16:17
    Horký se zkoušel protáhnout po pravé straně, ale Rössger ho výborně zablokoval a může jít dopředu.

15:08
    Zurtis Lamp vyslal štiplavou střelu od modré, která ovšem pouze zazvonila o plexisklo za Kuchařovo bránou.

14:24
    Tak opět se hraje od nuly a oba týmy do sebe jdou velice tvrdě.

13:47
    A to se jim daří! Po krásné individuální akci se prosazuje ARŤOM ALEXANDROV, který se protáhl domácí obranou jako nůž máslem a s přehledem srovnává na 1:1. Bez asistence.

13:22
    Kolín se snaží vyrovnat a tlačí soupeře, co to jde.

12:58
    Máme za sebou víc než polovinu zápasu a ani jeden z týmů si nedokázal vytvořit nějakou větší příležitost kromě gólu Trapla.

11:56
    Pátek je na ledě a domácí ustáli u toto oslabení.

11:45
    Konečně se podařilo hostům rozestavit přesilovkový útvar, ale to je již velice pozdě.

10:59
    Až nyní se hosté dokázali usadit v útočném pásmu a pálí snad z každé pozice. Skvělý Kuchař ale odolává.

10:27
    Ani tato přesilová hra zatím nevypadá pro Kolín nijak slibně. Domácí výborně brání.

09:53
    Přesně tak. Za držení je odeslán na trestnou lavici Oliver Pátek.

09:39
    Hosté mají výhodu, budou hrát další přesilovou hru.

09:24
    Glenser se pokusil z otočky překvapit Kuchaře, ale ten puk vytěsnil betonem až do ochranné sítě.

08:20
    Kuchař si našel prostor a dokázal lapit Rössgerovo nebezpečné nahození.

08:05
    Vodička je na ledě a Energie své první oslabení přestála bez úhony.

07:31
    Domácím se daří velice dobře bránit modrou čáru a nepouštějí hosty do útočného pásma.

07:05
    Kraus doslova hodil puk Pniewskimu a je tedy odpískána přihrávka rukou.

06:24
    Ofsajd zastavuje útok hostujících hráčů. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

06:05
    Přesilovou hru si zahrají i hosté. Za sekání si odsedí dvě minuty Petr Vodička.

05:44
    Dreschmann je na ledě a Kolín hraje v plném počtu.

03:57
    Energie využívá přesilovou hru velice rychle! Kotouč putoval po trase Janata-Vodička až k MARTINU TRAPLOVI, který přesnou ranou pod víko posílá domácí tým do vedení. Asistence: Petr Vodička, Jiří Janata.

03:43
    Je tu dvojnásobná přesilová hra pro Energie. Tim Dreschmann si jde sednou také za podražení.

03:12
    Hostům se daří v klidu vyhazovat a karlovarské hráče stojí mnoho sil zavážení puku zpět do útočného pásma.

02:43
    A máme tu první vyloučení. Max Lukes si odsedí dvě minuty na trestné lavici za podražení.

02:10
    Hra vysokou holí. Energetici dostávají zadarmo útočné pásmo.

01:51
    Od začátku se hraje ve vysokém tempu a oba týmy si nedarují na ledě ani metr.

00:57
    Pajk zkusil překvapit hostujícího gólmana, ale ten puk chytá do své lapačky. Další vhazování v obranném pásmu Kolína.

00:36
    Nepřesná rozehrávka a hra se stěhuje před Fleischera.

00:05
    Úvodní buly vyhráli hosté z Kolína a nahazují kotouč do útočného pásma.

00:01

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Grančarov) – Prachař, Havlík, Vodička, Pajk, Beer, Pátek, Kaňkovský – Nguyen (C), Janata, Trapl, Čejka, Vildumetz, Horký, Svoboda, Pastyřík, Davídek, Kaňkovský, Hauzr, Kurfürst

Kölner Haie: Fleischer (Köllejan) – Lamp, Granz, Schäfer, Pniewski, Rössger, Erk, Fohrler – Bindels, Lukes, Kraus, Glenser, Arnold, Alexandrov, Schütz, Dreschmann, Kolb, Schug, Laule, Dumonnt, Berezovskij

Rozhodčí: Zubzanda – Belko, Shopf.

Vítáme vás u dnešního on-line přenosu z turnaje staršího dorostu o pohár hejtmana karlovarského kraje. Utkání začíná v 15:00 a bude vás jím provázet David Košinár.

David Košinár

Branky a nahrávky: 4. Trapl (Vodička, Janata), 51. Vodička (Janata, Čejka) – 14. Alexandrov, 48. Kolb (Berezovskij, Glenser), 51. Schug (Kraus, Schäfer), 59. Glenser (Berezovskij, Kolb)

Rozhodčí: Zubzanda – Belko, Shopf