Vítkovice – Ingolstadt 5:1 (kon.) | Třinec – Bern 7:0 (kon.) | Tappara – Stavanger 7:3 (kon.)
Kuopio – Sparta 4:5 (2:3 po s.n.) | Krefeld – Skellefteå 1:2 (kon.) | Kölner Haie – Košice 2:1 (kon.)
Vienna Capitals – Färjestad 4:1 (kon.) | Ženeva – Frölunda 4:3 (kon.) | Briançon – Villach 1:2 (kon.)
Zug – SaiPa 1:2 (kon.) | Zürich – Vålerenga 4:1 (kon.) | SønderjyskE – IFK Helsinky 4:5 (0:2 po s.n.)
Liberec – Kärpät 3:4 (kon.) | Djurgården – Fribourg 5:4 (po pr.) | Växjö – Mannheim 6:1 (kon.)
Genève-Servette HC
4:3 (1:0, 2:0, 1:3)
Frölunda HC
Čtvrtek 21.08.2014, 19:45Hokejová Liga mistrů

48:14
    Hosté si dokázali vytvořit tlak a ten rezultuje v přesilovou hru, Matt D´Agostini totiž vyhodil kotouč z vlastního obranného pásma do hlediště a jde si odpykat trest za zdržování hry.

38:29
    Domácí půjdou na poměrně dlouhou dobu do tří, dvě minuty za držení obdržel Kevin Romy.

37:46
    Po dlouhém rozhodování nakonec sudí udělili následující tresty. Tim Traber dostal trest 2+2 minuty a k tomu desetiminutový osobní trest, Fantenberg dostal jen dvouminutový trest ve hře a desetiminutový "osobák", hosté si zahrají přesilovou hru.

29:24
    Domácí jsou zatím hodně nedisciplinovaní, tentokrát si dvě minuty za podražení odpyká Jonathan Mercier.

22:31
    Domácí budou hrát ve čtyřech. Zbytečného faulu po odpískání se dopustil Dario Truttman.

18:50
    Matt D´Agostini zastavil Figrena nedovoleně, na trestnou lavici si míří odpykat dvouminutový trest za krosček.

14:01
    První přesilovou hru si zahrají domácí hokejisté. Nicklas Lasu obdržel dvě minuty za krosček.

04:39
    Uvidíme druhou přesilovou hru a opět si ji zahrají hosté, dvě minuty za krosček si půjde odpykat Paul Ranger.

01:32
    A máme tu první vyloučení zápasu, dvě minuty za hákování dostal domácí Daniel Rubin.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 11. Bezina (Loeffel), 34. Gerber (Trutmann), 40. Mercier, 54. Rivera – 41. Fälth (Olimb, Johnsson), 51. Bäckman (Johnsson, Stalberh), 58. Olimb (Johnsson)

Genève-Servette HC: Bays (Descloux) – Vukovic, Ranger, Antonietti, Marti, Mercier, Loeffel, Trutmann – D'Agostini, Bezina, Romy- Šimek, Pyatt To, Pyatt Ta- Rubin, Picard, Rod- Gerber, Kast, Traber, Rivera
    Frölunda HC: Johannsson (Fernstrom) – Bohm, Fantenberg, Bäckman, Falth, Wikstrand, Gustafsson, Persson – Stalberg, Figren, Wideström-Janmark, Kahnberg, Lehkonen-Gortz, Olimb, Johnsson- Axelsson, Karlsson, Lasu

Rozhodčí: Šindler (CZE), Massy (SUI) – Tscherrig (SUI), Rohrer (SUI)