Stjarnan – Inter 0:3 (kon.) | Aktobe – Legia 0:1 (kon.) | Astana – Villarreal 0:3 (kon.)
Dynamo – Omonia Nikósie 2:2 (kon.) | AEL Limassol – Tottenham 1:2 (kon.) | Helsinki – Rapid 2:1 (kon.)
Karabach – Twente 0:0 (kon.) | Chorzów – Met. Charkov 0:0 (kon.) | Eindhoven – Soligorsk 1:0 (kon.)
Dinamo Minsk – Nacional 2:0 (kon.) | Elfsborg – Rio Ave 2:1 (kon.) | Karabükspor – Saint-Étienne 1:0 (kon.)
Ploiesti – Dinamo Záhřeb 1:3 (kon.) | Apollon Limassol – Lok. Moskva 1:1 (kon.) | Young Boys – Debrecín 3:1 (kon.)
Zorja Luhansk – Feyenoord 1:1 (kon.) | Panathinaikos – Midtjylland 4:1 (kon.) | Trabzonspor – Rostov 2:0 (kon.)
Zwolle – Sparta 1:1 (kon.) | Zimbru Kišiněv – PAOK 1:0 (kon.) | Asteras – Maccabi Tel Aviv 2:0 (kon.)
Grasshoppers – Club Brugge 1:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Neftçi Baku 3:2 (kon.) | Trnava – Curych 1:3 (kon.)
Lokeren – Hull City 1:0 (kon.) | Lyon – Astra Giurgiu 1:2 (kon.) | RNK Split – Turín 0:0 (kon.)
Real Sociedad – FK Krasnodar 1:0 (kon.) | FK Sarajevo – Mönchengladbach 2:3 (kon.) | Rijeka – Šeriff Tiraspol 1:0 (kon.)
FK Zorja Luhansk
1:1 (1:1)
Feyenoord Rotterdam
Čtvrtek 21.08.2014, 19:45 • Stadion Valerije Lobanovského, Kyjev • Evropská liga (předkola)

Z tohoto zajímavého utkání je to vše, přeji Vám příjemný zbytek čtvrtečního večera. (21:46:50)

Zorja to bude mít na půdě Feyenoordu hodně složité, ukrajinský celek bude muset minimálně jednou skórovat a věřit, že luhanská defenzíva bude pracovat minimálně stejně dobře jako dnes.Odvetné utkání se v Rotterdamu uskuteční příští čtvrtek od dvaceti hodin a pětačtyřiceti minut.

Pan Pawel Gil naposledy foukl do své píšťalky a první ze dvou zápasů čtvrtého předkola Evropské ligy je u konce. Měli jsme možnost sledovat velice zajímavé utkání s řadou velkých šancí na obou stranách a konečná remíza se dá označit za zaslouženou. Obě branky padly v první půli, když na úvodní trefu, o kterou se postaral Maxim Bilij, o jedenáct minut později zareagoval Mitchell te Vrede.

90+3

90+3
    Pylyp Budkvidskij se dral k hlavičce až příliš agresivně, zákrok na brankáře Muldera byl správně posouzen jako nedovolený.

90+3
    Po faulu na Ignatěviče ve středu hřiště vznikl chumel hráčů, ovšem rozhodčí vše řeší jen slovní domluvou.

90+2
    Polovina nastavení už je minulostí, oba celky se sice snaží s výsledkem ještě něco udělat, na rozhodující gól to už ovšem nevypadá.

90+1
    Dnešní utkání je prodlouženo o tři minuty nastaveného času.

90
    Jen co jsem to dopsal, tak se zrodila gólovka hostů! Ruben Schaken milimetrovou přihrávkou vyzval ke skórování de Vilhenu. Ten se metr před brankou dostal k hlavičce, která mu však hrubě nesedla.

90
    Rozběhla se nám poslední minuta řádné hrací doby. Začíná to vypadat, že Feyenoord si dojde pro remízu.

89
    Nadvakrát prodloužený centr skončil u Grycaje, jehož střela z hranice šestnáctky gólové parametry neměla.

88
    Luhansk pokračuje v obléhání pokutového zemí soupeře, nebezpečí může přijít z dlouhého autového vhazování v podání Kamenjuky.

87
    Sledujeme poslední minuty zápasu, o jehož výsledku ještě rozhodnuto rozhodně není. U balónu jsou v těchto vteřinách domácí.

86
    Pylyp Budkvidskij byl faulován, ovšem hlavní rozhodčí Gil usoudil, že útočník Luhansku simuloval, a hodně přísně mu udělil žlutou kartu.

85
    Domácí šli do rychlého protiútoku, který byl zastavený čistýn zákrokem Svena van Beeka na Olexandra Karavajeva.

85
    Fantastický obranný zákrok předvedl Ignatěvič, který odzbrojil soupeře, jenž se ve vápně hnal sám na brankáře Ševčenka!

84
    Obrovská šance Feyenoordu zůstala nevyužita! Schaken přihrál na svého spoluhráče, který na malém vápně našel Lexe Immerse. Ten ve stoprocentní šanci zaváhal a branku z několika decimetrů přestřelil!

83
    Všichni fanoušci se nyní zvedli aby společnými silami zapěli státní hymnu Ukrajiny.

82
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Luke Wilkshire, přichází Rick Karsdorp.

Petr Kašpárek

Branky: 27. Bilij – 38. Vrede

Karty:   21. Čajkovskij (ZOR), 86. Budkvidskij (ZOR) – 29. Boëtius (FEY), 55. Kongolo (FEY)

FK Zorja Luhansk: Ševčenko – Kamenjuka (C), Bilij, Ignatěvič, Pysko – Čajkovskij, Malyšev, – Karavajev, Segbefia, Chomčenovskij – Budkivskij
    Náhradníci: Santini – Jarmaš, Grycaj, Pyljavskij, Chudzik, Malinovskij, Ljubenović

Feyenoord Rotterdam: Mulder – Wilkshire, Mathijsen, Van Beek, Kongolo – Immers, Clasie (C), Vilhena – Schaken, Te Vrede, Boetius
    Náhradníci: Hahn – Nelom, Vormer, Steenvoorden, Karsdorp, Basacikoglu, Manu

Rozhodčí: Gil – Sadczuk, Borkowski (Polsko)
    Čtvrtek 28.08.2014
    Feyenoord - Zorja Luhansk 4:3

Branky: 18. Te Vrede, 26. Schaken, 48. Bilyj (vla.), 90+2. Manu – 56. Malinovskyj, 71. Bilyj, 80. Malinovskyj

Karty:   55. Basacikoglu (FEY), 87. Te Vrede (FEY)