Benátky n/J – Füchse 5:3 (kon.) | Trnava – Trenčín 2:3 (kon.) | Martin – Banská Bystrica 6:2 (kon.)
Banská Bystrica – HC Slovan 1:4 (kon.) | Karviná sledge – Frýdek-M. 6:5 (1:0 po s.n.) | Žilina – Senica 3:8 (kon.)
Mladá Boleslav – EC-KAC 3:4 (0:2 po s.n.) | Šumperk – Prostějov 3:4 (kon.) | Nové Zámky – Fehérvár 5:5 (kon.)
Val. Meziříčí – Kopřivnice 6:1 (kon.) | Sokolov – Klatovy 6:1 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 3:2 (2:1 po s.n.)
po s.n. (0:2)
BK Mladá Boleslav
3:4 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:1)
KAC Klagenfurt
Pátek 22.08.2014, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Přípravné zápasy

Boleslavští mohli rozhodnout zápas, byli však faulováni Patrick Harand (KLG) inkasoval trest 2+10 minut a do konce utkání za nedovolené bránění. Odchází tak do kabin a trest za něj odpykává Markus Steiner (KLG).

57:05
    Klagenfurtští hráči na střídačce se hodně rozčilují. Petr Stlukal (KLG) byl již na trestné, ale odešel do kabin. Dostal 2+10 minut za nesportovní chování. Markus Steiner (KLG) tak odpyká dvouminutový trest za nedovolené bránění za něj.

45:51
    Další vyloučení na straně Klagenfurtu, který hraje opět ve třech. Za sekání byl vyloučen Thomas Koch (KLG).

44:16
    Hosté jdou do tří. Za hákování byl vyloučen Hundertpfund (KLG).

44:16
    Opět velice rozhořčený Mike Siklenka (KLG) sedí na trestné lavici. Za podražení.

39:39
    Vyloučení na obou stranách. Jacques (KLG) sedí za hrubost na trestné a hostující vyloučení se opět neobešlo bez nadávek na domácí tým. Za domácí je potrestán Trška (MBL) za vražení na hrazení.

38:01
    Za sekání je na trestné lavici David Květoň (MBL). Klagenfurt má možnost přesilové hry. Hostující trenér Petr Stloukal se ale velice rozčiluje a vede bouřlivou diskuzi s rozhodčími zápasu.

37:03
    Stříteský (MBL) a Stloukal (KLG) jsou vyloučeni na 2 minuty.

35:18
    Za krosček následuje vyloučení na obou stranách. Na trestné je Tomáš Klimenta (MBL) a hostující Manuel Geier (KLG).

30:59
    Za krosček si jde opět zchladit hlavu Mike Siklenka (KLG).

29:02
    Za hrubost je vyloučen Thomas Pöck (KLG). Jeho spoluhráč Siklenka to okomentoval velmi vulgárními slovy na adresu České republiky.

27:47
    Mike Siklenka (KLG) je potrestán také dvěmi minutami za hrubost. Svému vyloučení se hodně divil a dokonce ho doplnil několika anglickými nadávkami.

26:27
    Domácí budou hrát ve třech! Na trestnou odešel Tomáš Klimenta (MBL) za zdržování hry.

24:50
    Markus Steiner byl v rohu klužiště držení a Peter Trška (MBL) si již odpykává trest u časoměřičů a u komentátorů, kteří z důvodu údržby rozhlasu na stadionu změnili v utkání s Klagenfurtem svůj komentátorský post.

22:05
    Za sekání byl vyloučen Thomas Koch (KLG), jenž si odsedí 2 minuty.

18:02
    Vyloučení na obou stranách. Dominik Pacovský (MBL) a Patrick Harand (KLG) si odpykají dvě minuty za hrubost.

17:33
    A na trestnou jdou opět hosté. Za sekání si odsedí dvě minuty český hráč ve službách Klagenfurtu Petr Stloukal (KLG), syn klagenfurtského trenéra.

10:44
    Tomáš Klimenta byl sekán a na trestné už sedí Thomas Pöck (KLG), Bruslaři mají přesilovku.

03:50
    Michal Broš (MBL) zahrál vysokou holí a sedí na trestné. Šance pro hosty na navýšení skóre.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 17. Pabiška (Mikulík), 21. Hyka, 45. Trška (Bárta) – 2. Lundmark (Strömberg), 38. Hundertpfund (Geier), 52. Pöck, rozh. náj. Lundmark

BK Mladá Boleslav: Valent (Příhonský) – Kučný, Trška, Ovčačík, Stříteský, Robar, Vidmar – Pacovský, Výborný, Hyka – Bárta, Broš, Klimenta – Květoň, Mikulík, Pabiška – Jarůšek, Kubica, Prokš
    KAC Klagenfurt: Tuokkola (Swette) – Siklenka, Reichel, Schumnig, Wharton, Vallant, Pöck – M. Gier, Hundertpfund, S. Geier, Lundmark, Koch, Strömberg, Jacques, Pither, Stloukal, Witting, Harand, Ban, Steiner

Rozhodčí: Hrubý, Wagner – Cafourek, Kettner