Ostrava – Slavia 6:1 (kon.) | Příbram – Znojmo 7:0 (kon.) | Jablonec – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Dukla Praha – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Sparta – Třinec 2:0 (kon.) | Brno – Č. Budějovice 4:0 (kon.)
Jihlava – Plzeň 4:3 (kon.) | Táborsko – Slovácko 3:0 (kon.) | Varnsdorf – Liberec 2:0 (kon.)
Teplice – Bohemians 1905 2:2 (kon.)
FK Teplice
2:2 (1:2)
Bohemians Praha 1905
Pondělí 01.09.2014, 17:00 • Dubí-Pozorka • Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

FK Teplice: Lipš – Hynek, Horvát, Heger, Stibor, D. Richter, Chukwuma, Urma, Kodeš, Schettl, Uhlíř.

Náhradníci: Skalák – M. Procházka, Lanka, Bílek, Minařík, Výborný

Bohemians Praha 1905: Dočekal – Žaloudek, Košata, Pechr, Řezníček, Koštíř, Trnka, Nováček, Ibeagha, hejno, Malina.

Náhradníci: Prokeš – Jelínek, Rothe, Lukáš, Dobalo

Rozhodčí: Lerch – Blažej, Teuber.

Vítám tu všechny příznivce fotbalu. Dnes je na programu 7. kolo Juniorské ligy a já Vás provedu utkáním, ve kterém se střetnou dva týmy ze středu tabulky – deváté Teplice přivítají na hřišti v Dubí třinácté Bohemians. Oba soupeře od sebe dělí tři body.

1

1
    Zápas byl zahájen úvodním výkopem, který provedli pražští Klokani.

2
    Hosté v úvodu dlouho drželi balón, ale nyní se již k míči dostali Tepličtí, kteří tak mohou poprvé zaútočit.

4
    Vůbec první střelecký pokus si připsali Pražané. Míč byl sražen do zámezí, takže hosté budou zahrávat rohový kop.

5
    Domácí roh soupeře přestáli a odklidili míč do bezpečí. Bohemka bude vhazovat.

9
    Nyní se hra odehrává především ve středu hřiště, oba soupeři se zatím oťukávají.

11
    Domácí hráči se poprvé pokusili ohrozit bránu soupeře přímou střelou, Dočekal proti nepřesnému pokusu zasahovat nemusel.

12
    Teplice začínají zvyšovat aktivitu a Dočekal si připisuje první velmi dobrý zákrok.

14
    Domácí zahrávali standardní situaci z dobré vzdálenosti, skončilo to ranou mimo bránu.

15
    Hosté se teď brání pouze za pomoci faulů. Další přímý kop Teplic z nebezpečné pozice.

16
    Domácí však nic velkého nevymysleli a Klokani si tak mohou pro tuto chvíli oddychnout.

18
    Teplice právě vstřelily branku!
    Domácí fotbalisté byli v posledních minutách lepším týmem a zaslouženě se tak ujímají vedení. Autorem gólu je Dominik URMA.

20
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Pražané přicházejí s bleskovou odpovědí. Ani ne dvě minuty po obdrženém gólu vyrovnávají na 1:1, když chybu domácích ve středu hřiště potrestal LUKÁŠ NOVÁČEK.

24
    Zápas se nám teď velmi zajímavě rozjel. Iniciativy se opět chopily Teplice, které drží míč a kombinují na útočné polovině.

27
    Domácí měli k dispozici rohový kop, ale hosté se ubránili.

30
    Teplice jsou v tlaku a ze své aktivity vytěžily další rohový kop.

31
    Míč končí pouze za bránou Bohemians. Dočekal bude vykopávat.

34
    Domácí působí fotbalovějším dojmem, ale musejí si dávat pozor na občasné rychlé kontry zelenobílých.

37
    Nebezpečnou akci Teplic zastavil zdvižený praporek pomezního – ofsajd.

41
    Hosté se dostali do rychlého protiútoku, který byl zakončen nepřesnou střelou.

42
    A další brejk Klokanů už končí gólem! Domácího gólmana Lipše překonal JAROSLAV TRNKA a hosté tak otáčí stav zápasu.

45
    Hosté vhazují a první poločas by již měli dohrát s míčem na kopačkách.

45

Zápas začali mnohem aktivněji domácí, kteří si v prvních pětadvaceti minutách vytvořili pět gólových šancí, ale vytěžili z nich pouze trefu Urmy z 18. minuty. Klokani však hned o dvě minuty později srovnali zásluhou Nováčka a postupně tlak soupeře otupili. V závěru první půle navíc potrestal zaváhání domácí defenzivy Trnka a Teplice tak po úvodním dějství prohrávají s Bohemians 1:2.

46

46
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Uhlíř, přichází Výborný.

51
    První žlutá karta zápasu, kterou dostává domácí Chukwuma.

54
    Úvod druhé půle se odehrává v poklidném duchu, zatím jsme žádnou příležitost ke skórování neviděli.

54
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Nováček, přichází Bubalo.

58
    Teplice se nyní opět nadechují k náporu, bránu soupeře však ve druhé půli ještě neohrozily.

59
    Domácí zahrávali dva rohové kopy v krátkém sledu, ale vyrovnání z nich nevytěžili.

61
    Hosté čelili standardní situaci z nebezpečného prostoru, ale opět se dokázali ubránit.

61
    Teď už obrana Bohemky povolila a nigerijský útočník CHUKWUDI CHUKWUMA tak po hodině hry srovnává na 2:2.

65
    Dnešní zápas je poměrně bohatý na góly, už jsme viděli čtyři. Dokáže ještě některý z celků strhnout vedení na svou stranu?

66
    Nebezpečné zakončení domácího hráče musel Dočekal vyrážet na roh.

68
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Schettl, přichází Laňka.

68
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Žaloudek, přichází Rothe.

69
    Domácí by rádi strhli vedení na jejich stranu, Dočekal musel opět zasahovat.

71
    Přímý kop, který zahrával jeden z hráčů Bohemians, se mezi tyče nevešel.

72
    Míč byl ale tečován a domácí museli čelit rohovému kopu. Stav zůstává nezměněn.

73
    Na rohy vedou Teplice 5:2.

75
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Řezníček, přichází Jelínek.

78
    Žlutou kartu dostává Ibeagha (Bohemians Praha 1905).

81
    Už začala poslední desetiminutovka zápasu, Teplice vhazují na své útočné polovině.

83
    Fotbalisté Bohemky zahrozili z rychlého protiútoku, ale nedokázali trefit domácí bránu.

83
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Hejno, přichází Lukáš.

86
    Do šance se dostaly Teplice, ale po Dočekalově dobrém zákroku se musejí spokojit s rohovým kopem.

87
    Po zmíněném rohu se domácí propracovali k dalšímu zakončení, ale až v bráně míč nekončí. Stále 2:2.

89
    Utkání se již blíží ke svému konci. Teplický Heger inkasoval žlutou kartu za faul ve středu hřiště.

90
    V závěru utkání Klokani zahrozili, ale vše skončilo jen nepřesnou ranou.

90+1
    Už běží nastavený čas, počkejme si, kolik sudí Lerch přidá.

90+3
    Domácí mají možná poslední šanci něco vymyslet.

90+4

Skončilo utkání 7. kola Juniorské ligy, ve kterém Teplice remizovaly s Bohemians Praha 1905 2:2. Sledovali jsme pohledné utkání, v němž měli více šancí domácí, ale nedokázali je proměňovat. Skóre utkání otevřel v 18. minutě domácí Urma, ale Klokani ještě v prvním poločase skóre otočili, když se prosadili Nováček a Trnka. Na konečných 2:2 vyrovnával v 61. minutě Chukwuma. (19:07:30)