Ostrava – Slavia 6:1 (kon.) | Příbram – Znojmo 7:0 (kon.) | Jablonec – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Dukla Praha – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Sparta – Třinec 2:0 (kon.) | Brno – Č. Budějovice 4:0 (kon.)
Jihlava – Plzeň 4:3 (kon.) | Táborsko – Slovácko 3:0 (kon.) | Varnsdorf – Liberec 2:0 (kon.)

Teplice právě vstřelily branku!
    Teď už obrana Bohemky povolila a nigerijský útočník CHUKWUDI CHUKWUMA tak po hodině hry srovnává na 2:2.

42
    Bohemians právě vstřelili branku!
    A další brejk Klokanů už končí gólem! Domácího gólmana Lipše překonal JAROSLAV TRNKA a hosté tak otáčí stav zápasu.

20
    Pražané přicházejí s bleskovou odpovědí. Ani ne dvě minuty po obdrženém gólu vyrovnávají na 1:1, když chybu domácích ve středu hřiště potrestal LUKÁŠ NOVÁČEK.

18
    Domácí fotbalisté byli v posledních minutách lepším týmem a zaslouženě se tak ujímají vedení. Autorem gólu je Dominik URMA.