Vålerenga – Zürich 2:3 (kon.) | Färjestad – Vienna Capitals 1:2 (2:3 po s.n.) | Mannheim – Växjö 1:2 (kon.)
Skellefteå – Krefeld 4:0 (kon.) | SaiPa – Ingolstadt 5:2 (kon.) | IFK Helsinky – SønderjyskE 10:1 (kon.)
Bern – Tappara 4:3 (2:1 po s.n.) | Košice – Liberec 4:3 (kon.) | Stavanger – Třinec 2:3 (kon.)
Briançon – Ženeva 2:7 (kon.) | Fribourg – Zlín 3:2 (2:0 po s.n.) | Zug – Vítkovice 3:2 (kon.)
Sparta – Kuopio 2:3 (kon.)
SaiPa Lappeenranta
5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
ERC Ingolstadt
Sobota 06.09.2014, 15:00 • Kisapuisto, Lappeenranta • Hokejová Liga mistrů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Příjemné sobotní odpoledne při sledování textového přenosu ze zápasu hokejové Ligy mistrů. Od patnácti hodin se můžeme těšit na duel mezi týmy SaiPa Lappeeranta a ERC Ingolstadt.

Jako favorit utkání je považovaná domácí Lappeenranta, která je na tom ve skupině H o něco lépe. Ze tří utkání tento finský tým vytěžil pět bodů za dvě výhry, přičemž poslední zápas s Vítkovicemi zvládl až po prodloužení. Ingolstadt zatím vyhrál pouze jednou, ale do karet mu může hrát fakt, že se tak stalo právě proti dnešnímu soupeři, který v Německu prohrál 1:4.

Tabulka po třech ze šesti zápasů:
    1. Zug (SUI) 6 b.
    2. SaiPa (FIN) 5 b.
    3. Vítkovice (CZE) 4 b.
    4. Ingolstadt (GER) 3b.

Československá stopa v utkání

V domácím dresu dnes žádného českého nebo slovenského zástupce nenajdeme, přesto v organizaci Lappeenranty působí mladý útočník a odchovanec brněnské Komety Adam Zbořil. Naopak v německém týmu kromě Martina Davídka, který už má i německé občanství, působí také Petr Tatíček, jenž do Ingolstadtu přišel po kratičkém působení v Davosu.
    Pojďme si pro vítězství, říká fanynka domácích.

SaiPa Lappeenranta: Markkanen (Bernard) – Larsson, Salcido, Riikola, Lappalainen, Maalahti, Backman, Lofquist – Mankinen, Koho, Tavi – Spina, McIntyre, Järvinen – Venäläinen, Flinck, Jokinen – Leivo, Hämäläinen, Pitkänen.

ERC Ingolstadt: Pielmeier (Eisenhut), Kohl., Periard, Wagner, Friesen, Köppchen, Brocklehurst, Rinke Leitans, Kronthaler – Greilinger, Hahn, Laliberte – Schmidpeter, Ross, Szwez – MacMurchy, Buck, Tatíček – Gawlik, Barta, Boucher.

Rozhodčí: Pešina (CZE), Pajula (FIN) – Kiilunen (FIN), Puolakka (FIN).

Potemnělá hala, která ještě není úplně zaplněná, přivítala domácí hráče a vše se pomalu schyluje k začátku utkání.

00:01

00:14
    Úvodní buly vyhráli hosté, kteří se okamžitě tlačí před branku Jussiho Markkanena.

00:45
    Hned v první minutě trápí nějaké zdravotní neduhy gólmana Pielmeiera, který ale bude pravděpodobně pokračovat.

01:09
    Laliberte prošel přes modrou čáru, dále se už ale nedostal.

01:25
    McIntyre se dostal k odraženému puku a měl před sebou odkrytou branku, přesně vystřelit ale nedokázal.

01:59
    Hra je přerušena, jelikož jeden z hostujících hráčů vyhodil kotouč přes všechny čáry na icing.

02:19
    A další zakázané uvolnění, Ingolstadt tak nebude moci vystřídat.

02:22
    Salcido vystřelil zpoza kruhů, jenomže na připraveného Tima Pielmeiera si nepřišel.

02:34
    Brandon Buck se prokličkoval až před Markkanena, branku však z bekhendu přestřelil.

03:03
    Začátek zápasu je poměrně rozkouskovaný, což platí i po faulu Johna Laliberteho, jenž jako první usedá na trestnou lavici.

03:16
    Buly v útočném pásmu Lappeenranta vyhrála, poté ale hosté dostali puk do bezpečí.

03:46
    Gawlik vyvezl kotouč až do útočného pásma Ingolstadtu, kde puk jen odevzdal soupeřům.

04:20
    Domácí obránci zachybovali na útočné modré, a tak se německý tým ubránil a vydal se střídat.

04:40
    A další osvobození se v podání Ingolstadtu, který brání oslabení výborně.

04:47
    Ve vlastním oslabení se hosté dostali do velké šance, kterou musel zneškodnit až Markkanen.

05:03

05:53
    Kalle Maalahti čeká za vlastní brankou na to, až jeho spoluhráči dostřídají.

06:15
    Rozehrávka se domácímu hráči vůbec nepodařila a u kotouče jsou hráči Ingolstadtu.

06:39
    To platilo jen malou chvíli, následnou akci museli domácí přerušit kvůli ofsajdovému postavení.

07:00
    Spina se hnal za pukem co to šlo, icingu Lappenranty ale nezabránil.

07:22
    Salcido dostal přihrávku mezi kruhy, kde si však proti přesile soupeře nevěděl rady a nezakončil.

07:38
    Zakázané uvolnění tentokrát v podání ERC INgolstadt, jenž se musí vrátit před Pielmeiera.

08:00
    Markku Flinck se hnal za kotoučem marně, je z toho další vyhození přes všechny čáry.

08:08
    Domácí vyhráli buly před vlastní branku a tři hráči se ihned hnali dopředu, Jokinen však gólový účet neotevřel.

08:32
    Pielmeier skryl puk před dojíždějícím protihráčem a schoval ho ve své výstroji. Následuje komerční přestávka.

08:58
    SaiPa právě vstřelila branku!
    Domácí jdou do vedení a nic na tom nemění ani menší rozmíška za brankou hostů. Pitkänen z levé strany nabídl kotouč před branku TOMI LEIVOVI, který nastavil hůl tak šikovně, že umístil kotouč mezi betony Tima Pielmeiera. Asistence: Ilmari Pitkänen.
    LEIVO - 1:0

09:29
    Ross se tlačil do brankoviště, jenže gólman Markkanen mu kotouč vypíchl.

09:55
    Ingolstadt u puku moc dlouho nevydržel, což platí i soupeřích.

10:22
    Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat! DAVE SPINA dostal bravurní přihrávku od Järvinena a u zadní tyče zakončil prakticky do opuštěné branky, Pielmeier se nestihl přesunout. Asistence: Järvinen, Salcido.
    SPINA - 2:0

10:49
    Ingolstadt chtěl ihned snížit, ale místo toho se do šance dostal Sami Venäläinen, kterého však Pielmeier vychytal.

11:21
    Jussi Markkanen pokryl střelu i nahození z levé strany a u jeho branky vznikl další menší konflikt. Vylučovat se ale nebude.

11:42
    Domácí opět dotlačili puk za záda Pielmeiera, sudí ale ukazuje, že se bude volat!

11:42
    Pielmeier vyrazil přízemní střelu před sebe, kde se nejlépe zorientoval Janne Tavi, jeho branka ale není uznána a stav zůstává 2:0.

12:13
    Lappeenranta je v první třetině jasně lepším týmem, což potvrzuje i David McIntyre, který znovu prověřil gólmana Ingolstadtu.

12:26
    Po komerční přestávce se může pokračovat, vhazuje se v útočném pásmu domácích.

13:07
    Timo Pielmeier se stále musí otáčet, SaiPa totiž opět krouží kolem jeho branky.

13:33
    Tentokrát z toho nic nebylo, hosté můžou jít dopředu.

14:08
    Bekhendový pokus z osy hřiště Markkanena nehrozil, gólman SaiPy toho zatím moc předvést nemusel.

14:52
    První řada domácích byla v útočném pásmu, které bude držet i po nahození Janne Taviho.

15:09
    Larsson dojel hosty nahozený kotouč jako první, založení útočné akce mu ale nevyšlo.

15:37
    Po velké minele hostujícího obránce Köppchena se k puku lacino dostal Sami Venäläinen, jeho snaha o vstřelení branky ale úspěšná nebyla.

15:47
    Útočné snažení německého mužstva přerušilo odpískané postavení mimo hru.

16:10
    Pitkänen v rychlém kontru přihrával doprava na Leiva, první gólová situace se ale neopakovala, Pielmeier zasáhl včas.

16:50
    Po delší době si úspěšný zákrok připsal Jussi Markkanen, jehož pozornost vyzkoušel Petr Tatíček.

17:17
    Ingolstadt se s pukem vrátil až na vlastní polovinu, kde má velké problémy s napadáním Lappeenranty.

17:27
    Hosté si zahrají přesilovou hru, za vysokou hůl je vyloučen David McIntyre.

17:41
    Bránící čtveřice rychle dostala puk za modrou a odjela střídat.

17:57
    Markkanenův zákrok odstartoval třetí potyčku, do které se dostalo hned několik hráčů včetně aktivního Jareda Rossa. Zámořská krev je na ledě znát.

18:17
    Janne Tavi osvobodil domácí hráče, k následné střele už ale neměl dostatek sil.

18:39
    A znovu musí Ingolstadt zakládat svůj útok zpoza branky Tima Pielmeiera.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

19:03
    Ingolstadt právě vstřelil branku!
    Německému týmu se podařilo snížit ještě před koncem první třetiny. BRANDON BUCK vystřelil z pravé strany, puk se k němu ještě jednou odrazil a druhý pokus z ostrého úhlu už do branky zapadl. Asistence: Petr Tatíček, Benedikt Kohl
    BUCK - 2:1

19:29
    Barta si nikým neatakován najel před branku, zakončení z bezprostřední blízkosti ale Markkanen přečetl.

19:50
    Domácí drží kotouč na vlastní polovině a vyčkávají na konec první třetiny.

20:00

Úvodní dvacetiminutovka zápasu hokejové Ligy mistrů mezi týmy SaiPa Lappeenranta a ERC Ingolstadt je minulostí. Viděli jsme v ní celkem tři branky, přičemž dvě z nich vsítili domácí. Hosté se do hry dostali až závěru třetiny, kdy se také dočkali snížení po přesné trefě Brandona Bucka.
    SaiPa po první třetině vede zaslouženě 2:1, hlásí finský fanoušek.

20:01

20:20
    Tatíčkova střele moc problémů Markkanenovi nenadělela, navíc už byla zbytečná, pískán byl ofsajd.

20:43
    Střela od modré byla nepřesná a Pielmeier zasahovat nemusel, domácí však jsou stále u puku.

21:23
    McIntyre sice udržel puk v útočné třetině, přihrávka ale našla hokejku soopeře.

21:37
    Venäläinen střílel na Pielmeiera z pravé části hřiště, gólman Ingolstadtu si s tím poradil.

21:43
    Také úvod druhé části je hodně rozkouskován, vhazovat se bude ve středovém kruhu.

22:13
    Atmosféra na stadionu působí poněkud ospale, skupinka diváků fandí, ale žádná skvělá atmosféra to není.

22:49
    Schmidpeter nahodil puk před branku, kde vznikla už téměř regulérní bitka mezi tímto hráčem a Ilmarim Pitkänenem. Oba hráči dostávají dvě minuty za hrubost.

23:05
    Tavi přihrál na modrou, slabá střela Johana Larssona se však sotva došourala k brance.

23:48
    Domácí si zahrají přesilovku 4 na 3, za podražení na modré čáře je vyloučen Aaron Brocklehurst.

24:14
    Po šťastné akci jsou domácí zpět ve vedení o dvě branky! Vyhození ze zadního mantinelu směřovalo přesně na DAVIDA McINTYRA, který byl úplně sám a nekompromisní ranou nedal Pielmeierovi žádnou šanci, tato pumelice byla nechytatelná.Bez asistence.
    MCINTYRE - 3:1

24:49
    Oba týmy již hrají v plném počtu.

25:32
    Ryan MacMurchy si nabruslil do solidní střelecké pozice, z levého kruhu ale našel lapačku Markkanena.

25:46
    O vstřelené branky v tomto zápase není nouze! Při signalizovaném vyloučení od modré čáry vystřelil JARED ROSS a ten se štěstím propálil vše, co mu stálo v cestě. Markkanen nemohl nic vidět. Bez asistence.
    ROSS - 3:2

26:12
    Přesilová hra pro domácí, na trestnou lavici se už posadil John Laliberte.

26:41
    Ingolstadt vyhazuje.

26:57
    A znovu se puk nachází na obranné polovině Lappeenranty, která vede už jen o jednu branku.

27:11
    McIntyre si opět něco vyříkával s Michelem Periardem, nyní se naštěstí šarvátka nestrhla.

27:35
    Tato přesilovka se domácím nedaří a z tribun se ozývá nesmělý pískot diváků.

27:54
    O další vyhození se postaral sám brankář hostů, který se štěstím poslal puk za modrou.

28:05
    Před jedním z domácích hráčů zívala úplně prázdná branka, avšak Pielmier vytáhl zázračný zákrok betonem.

28:13
    Hosté jdou zpátky do čtyř, kvůli podražení si dvě minuty musí odpočinout Brandon Buck.

28:42
    Bránící čtveřice hostů odolává velkému náporu SaiPy, jejichž hráči si zatím pouze přihrávají.

28:55
    Ingolstadtu se podařilo vyhodit a část oslabení už je minulostí.

29:24
    Početní výhody se Lappeenrantě ve druhé třetině vůbec nedaří, puk je u Markkanena.

30:08
    Za pomoci několika přihrávek se puk dostal na levou stranu, Pielmeier nemusel ani jednou zasahovat.

30:13

30:54
    Poslední vteřiny přináší spíše velký boj a hodně nepřesností, které trápí hlavně SaiPu.

31:23
    Jussi Markkanen předvedl dva dobré zákroky, za zmínku stojí hlavně ten proti Ryanu MacMurchymu.

31:57
    Pitkänen vyvezl kotouč do útočného pásma, o chvíli později se s nim ale dostal do postavení mimo hru.

32:01
    Oba týmy si můžou chvíli odfrknout, na řadu totiž přichází krátký reklamní brejk.

32:24
    Derek Hahn posouval puk na najetého Laliberteho, který se k němu ale nedostal.

32:50
    Dustin Friesen pouze nahodil ze červené čáry a odjel se svými spoluhráči na střídačku.

31:22
    Třetí formace Ingolstadtu se usídlila v útočném pásmu, kde honí puk po pravém mantinelu.

33:41
    Tatíčkova střela z otočky trefila bezon Jussiho Markkanena, po přerušení se bude vylučovat.

33:50
    A těch trestů bude asi víc, jelikož Aaron Brocklehurst a David McIntyre shodili rukavice, bitka však skončila záhy, jelikož se oba bijci ocitli na ledě.

33:50
    David McIntyre a Aaron Brocklehurst dostávají 2+2 minuty za hrubost. Hrát se nakonec bude v pěti na obou stranách.

34:20
    Pielmeier chtěl po střele Venäläinena rychle rozehrát na svého spoluhráče, jenže rozhodčí rychle zapískal a přerušil hru.

34:31
    Velká smůla pro Pielmeira, který inkasuje dost laciný gól. VILLE HAMALAINEN vystřelil z pravé strany a kotouč se brankáři hostů prosmýkl mezi betony až do branky. Asistence: Kalle Maalahti.
    HäMäLäINEN - 4:2

35:01
    Ingolstadt musí znovu dotahovat dvougólové manko, což bude hodně složité.

35:26
    Markkanen čelil samostatnému nájezdu, který ramenem zneškodnil. Následný rychlý přechod do útoku hostům nevyšel, Tatíček vjel do postavení mimo hru.

35:51
    Brandon Buck se dobře dral do Markkanenova brankoviště, finský gólman si však puk pohlídal.

36:08
    Ingolstadtu hodně skřípe přechod z obrany do útoku, což potvrdila i nepřesná přihrávka a odpískaný icing.

36:16
    Johan Larsson napřáhl ke tvrdé střele, po které zůstal Pielmeier ležet v brankovišti bez masky a hra musela být přerušena.

36:29
    Tleskající publik tlačí domácí dopředu, kam ale jdou hosté, jmenovitě Jean-François Boucher.

36:59
    Markkanen vyrazil kotouč před sebe, naštěstí pro něj do míst, kde nebyl nikdo z hostů.

37:35
    Tvrdou střelu z pravého mantinelu vyslal Thomas Greilinger, Markkanen ji pokryl.

37:59
    A další pokus zprava, tentokrát pálil Tatíček, jenže výsledek byl stejný jako před chvílí.

38:16
    Stejně jako na konci předchozí třetiny, tak také nyní jsou na ledě aktivnější hokejisté Ingolstadtu.

38:38
    Nahození hostů dojel Maalahti, který zakládá útok svého mužstva.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

39:08
    Domácí fans si žádají vyloučení, to ale po zákroku za brankou Pielmeiera nepřichází.

39:26
    Hosté můžou ještě snížit, vhazuje se totiž před brankou Markkanena.

39:34
    Nic takového se ovšem nestalo, hra se rychle přesunula do útočného pásma Lappeenranty, kde se bude vhazovat.

39:55
    V této části hry se už nic nestane, do šaten se jde za stavu 4:2 pro Lappenrantu.

40:00

Druhá dvacetiminutovka se vyvíjela podobně jako ta první a také v ni padly tři branky. Před třetí třetinou má SaiPa výhodu dvou branek i přesto, že vystřelili pouze patcnáctkrát, soupeř z Německa šestnáctkrát.

40:01

40:06
    Už po šesti vteřinách je hra přerušena, puk se vydal mimo ledovou plochu.

40:17
    A znovu museli sudí fouknout do píšťalky, v tomto případě kvůli ofsajdu Ingolstadtu.

40:56
    O první střelecký pokus se ve druhé třetině postaral Ryan MacMurchy, který po zákroku Markkanena odjíždí zklamaně na střídačku.

41:34
    Lappalainenova střela z delší vzdálenosti byla tečovaná do ochranné sítě za brankou Pielmeiera.

42:09
    Lapačka Jussiho Markkanena elegantně zastavila puk po střele švihem v podání Fabia Wagnera.

42:37
    Periard zachytil puk před Pitkänenem a vyhodil ho do středního pásma.

42:51
    Hosté vstoupili do třetí třetiny aktivněji, nejprve střílel mimo Tatíček a poté zakončoval i Thomas Greilinger.

43:17
    Obránce čtvrté řady Sam Lofquist dostal od soupeřů dost času k postupu vpřed, jenž byl zakončený střelou do plastronu Pielmeiera.

43:37
    Hostující hráč chtěl v rohu hřiště zašlápnout puk, což se mu ale nepovedlo a domácí útočí.

44:13
    Švih Tommiho Jokinena směřoval do středu branky, kde byl hrudník hostujícího strážce branky.

44:45
    Hosté se už radovali ze vstřelené branky! Benedikt Kohl střílel na branku, gólman jeho střelu vyrazil betonem přesně na dojíždějícího soupeře, který dle videa dostal puk do branky rukou.

45:09
    To je velká škoda pro Ingolstadt, kterému na vstřelení dvou regulérních branek zbývá necelých patnáct minut.

45:38
    Domácí tým hraje v posledních vteřinách dost pasivně, čehož chce německý tým využit při dalším útoku.

46:18
    Zajímavější věci se ovšem děly na druhém konci hřiště, kde nejprve zasahoval Pielmeier a poté hákoval Buck, který poslal svůj tým do čtyř.

46:34
    Domácí jsou nastěhovaní v útočném pásmu, jenomže bránící čtveřice si počíná zkušeně a drží puk u hrazení.

46:57
    A teď je puk dokonce u branky domácích, kde ho drží Brian Salcido, jenž čeká na dostřídání.

47:33
    Domácí si přihrávají, ovšem chybí tomu zakončení, které by mohlo rozhodnout o vítězi zápasu.

47:39
    Po přerušení hry se bude vhazovat po pravé ruce Tima Pielmeiera.

48:00
    Jared Ross vyhodil puk do bezpečí, z téhle početní výhody nic nebude.

48:15
    V souboji dvou sedmadvacítek byl úspěšnější Markkanen, jehož lapačka zastavila střelu MacMurchyho.

48:36
    Köppchenova rozehrávka nebyla z těch nejpřesnějších, ke kotouči se dostali domácí.

48:59
    Dalekonosná střela Riikoly zaměstnala pouze mantinel za brankou hostů.

49:24
    V posledních minutách si Lappeenranta hlídá své vedení, čas se Ingolstadtu hodně rychle krátí.

49:48
    Jared Ross nestihl rychlý kotouč včas a píská se zakázané uvolnění Ingolstadtu.

50:09
    Pielmeier sklapl své betony a chytil přihrávku do jeho brankoviště.

50:22
    Druhá formace SaiPy je aktivní a dělá hodně problémů hostující defenzívě.

50:59
    Ani jednomu z týmů se nedaří nebezpečně zahrozit, většina střel je nepřesná.

51:25
    To platí i v případě Dereka Hahna, jehož pokus musel jenom vylekat jednoho z diváků.

51:57
    Hosté u puku moc dlouho nevydrželi, to samé také Lappenranta a u puku je Ingolstadt.

52:27
    Z velkého boje v rohu hřiště vzešli domácí vítězně a drží kotouč za vlastní brankou.

52:55
    SaiPa hraje hodně chytře, přihrává si v obranném pásmu a Ingolstadt drží mimo hru.

53:16
    Sražená střela Spiny skončila mimo ledovou plochu, následuje reklamní přestávka.

53:16
    Po postavení mimo hru domácích se vhazuje u modré čáry.

53:27
    Michel Periard snižuje šance svého týmu na srovnání, je vyloučen a Lappenranta má přesilovou hru.

53:43
    S největší pravděpodobností je o vítězi zápasu rozhodnuto. Lofquist švihem vystřelil od modré čáry a před brankou tečoval kotouč DAVE SPINA. Asistence: Sam Lofquist, David McIntyre.

54:22
    Domácí jsou opět v útočném pásmu a naděje Ingolstadtu na bodový zisk už jsou skoro nulové.

54:44
    Domácí diváci už začínají slavit vítězství, i když u puku jsou momentálně obránci německého týmu.

55:30
    A ti se nemůžou dostat do útočného pásma, střela Schmidpetera byla spíše z marnosti.

55:52
    Hra je přerušena, jelikož Ville Hämäläinen se dopustil nedovoleného zákroku, jenž sudím neunikl.

56:23
    Domácí vyhodili kotouč, který se poté vrátil do útočného pásma, kde ho nikdo nezastihl – icing.

56:47
    K radosti publika se vyhodit podařilo i Venäläinenovi, jenž okamžitě prchl na střídačku.

57:13
    Postavení mimo hru přerušilo hosty v dalším rozletu do útočné třetiny.

57:13
    Ingolstadt si bere oddechový čas, zůstane Timo Pielmeier na střídačce?

57:24
    Je tomu tak, hosté to zkouší v šesti proti čtyřem!

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:15
    Ingolstadt drží kotouč, jenže důležitá střelba nepřichází, s tímto už hosté nic neudělají.

58:34
    Ross vjel do pásma v nevhodný okamžik, sudí správně odpískal ofsajd hostů.

59:27
    Venäläinen jel sám na brankáře, branku ale přestřelil. Vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.

59:41
    Menší závar přežili hosté bez úhony, volný puk jako první našel obránce Ingolstadtu.

59:59
    Vteřinu před koncem zbytečně atakoval Boucher protihráče a dostává zřejmě poslední trest za hrubost.

60:00
    SaiPa vyhrála proti Ingolstadtu všechny třetiny, konečný výsledek 5:2.

Lappeenranta se díky zisku třech bodů posunula na čelo skupiny H, kterou vede o dva body před Zugem, jenž ale má zápas s Vítkovicemi ještě před sebou. Ingolstadt je se třemi body poslední a jeho šance na postup do další fáze jsou minimální.

Z tohoto utkání je to vše, přeji Vám příjemně prožitý víkend. (18:16:41)

Petr Kašpárek

Branky a nahrávky: 9. Leivo (Pitkänen), 11. Spina (Järvinen, Salcido), 25. McIntyre, 35. Hämäläinen (Maalahti), 54. Spina (Lofquist, McIntyre) – 20. Buck (Tatíček, Kohl), 26. Ross

Rozhodčí: Pešina (CZE), Pajula (FIN) – Kiilunen (FIN), Puolakka (FIN)