Sparta – Slovácko 5:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Příbram – Liberec 4:2 (kon.)
Ostrava – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Jablonec – Plzeň 2:0 (kon.)
Táborsko – Třinec 3:0 (kon.) | Brno – Slavia 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Dukla Praha 5:2 (kon.)

Teplice právě vstřelily branku!
    Stav je 7:0 pro Teplice, branku dal střídající útočník JAKUB UHLÍŘ. Po čtyřech zápasech bez výhry kráčí Severočeši ke snadnému vítězství.

82
    Osm minut před koncem řádné hrací doby vedou Teplice už 6:0. Znojmu se tak vyrovnává výsledek z jeho úvodního zápasu v Brně. Chukwuma navíc nezůstane jediným vícególovým sttřelcem dnešního zápasu, svou druhou branku přidává PETR KODEŠ.

74
    Sedmý rohový kop Teplic vede k páté brance, kterou přidává domácí SUŠAC.

60
    Tak tepličtí si vynahrazují střeleckou smůlu z prvního poločasu, kdy neproměnili několik dobrých příležitostí. Po čtvrthodině druhé půle vedou už 4:0, hattrick završuje CHUKWUDI CHUKWUMA!

54
    Tepličtí začali naplno využívat své územní převahy, hned další střela, která mířila směrem na gólmana Konvalinu, končí v síti. Znojemští jsou zatím zralí na další venkovní debakl. Svou druhou branku v zápase dává CHUKWUDI CHUKWUMA.

50
    Tepličtí jdou do dvoubrankového vedení velmi brzy po přestávce. Prosazují se z první střely druhé půle, která mířila mezi tři tyče. Trefuje se PETR KODEŠ

40
    Domácí jdou zaslouženě do vedení! CHUKWUDI CHUKWUMA dostal krásnou přihrávku mezi beky, udělal kličku gólmanovi a zakončoval do prázdné branky. Nigerijský útočník tak slaví svou desátou branku v tomto ročníku Juniorské ligy!
    Branky: 40. Chukwuma, 50. Kodeš, 54. Chukwuma, 60. Chukwuma, 74. Sušac, 82. Kodeš, 86. Uhlíř

FK Teplice: Lipš – Sušac, Horváth, Heger, Jirásek, Stibor, Richter, Chukwuma, Urma, Kodeš, Dzaba
    Náhradníci: Švejda, Laňka, Schettl, Uhlíř, Minařík

1. SC Znojmo FK: Konvalina – Honz, Vala, Kirschner, Le Min Tan, Slavík, Lama, Nehyba, Hrazdílek, Janák, Bogner
    Náhradníci: Sokol, Šálek, Landšperský, Bula

Rozhodčí: Vlasjuk – Blažej, Vitner