Vítkovice – Mountfield HK 3:5 (kon.) | Litvínov – K. Vary 5:0 (kon.) | Olomouc – Slavia 2:3 (2:3 po s.n.)
Liberec – Kometa Brno 3:5 (kon.) | Třinec – Pardubice 2:1 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 2:5 (kon.)
Sparta – Plzeň 3:1 (kon.)
po s.n. (2:3)
HC Olomouc
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
HC Slavia Praha
Pátek 12.09.2014, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga

61:51
    Dnešní střelec Daniel Krejčí (SLA) se provinil faulem na unikajícího hráče domácích a odsedí si za to dvě minuty.

57:09
    Bude se vylučovat na straně Olomouce. Na trestnou odchází Ivan Majeský (OLO), který si odsedí dvě minuty.

52:17
    Za podraženíjde na dvouminutový odpočinek Marek Tomica (SLA), který tak může zkomplikovat cestu Slávie za třemi body.

42:36
    Za držení jde z ledu Pavel Patera (OLO).

37:57
    Právě první střelec Hanáků odchází na trestnou, Radek Dlouhý (OLO) tak oslabuje svůj tým na dvě minuty.

34:46
    Pavel Kolařík (SLA) oslabí svůj tým na dvě minuty.

23:12
    Vzápětí se po důrazu Radka Dlouhého (OLO) vylučuje a právě exkarlovarský útočník inkasuje dvě minuty.

20:12
    Hry v pěti na obou stranách jsme si věru dlouho neužili. Na trestnou totiž odchází zkušený Pavel Kolařík (SLA), který se provinil podražením.

14:03
    Ti dění v brankovišti Olomouce ocenili dvěma minutami pro Ivana Majeského (OLO). Diváci hlasitě nesouhlasí.

12:04
    Vzápětí stejný hráč fauluje. Za hákování odchází na trestnou Martin Cibák (OLO).

11:04
    Další velké šance a také další faul. A opět odchází za katr hostující hráč, tentokrát Jan Stránský (SLA), kterému rozhodčí vyměřili dvě minuty za podražení.

09:08
    První vyloučení, na trestnou odchází Pavel Klhůfek (SLA), který si odpyká dvě minuty.

Michal Sobecký

Branky a nahrávky: 36. Dlouhý (Marosz, Rác), 55. Rác (Jaroměřský) – 40. Vlasák (Bednář, Valach), 45. Stránský (Valach, Krejčí), rozh. náj. Bednář

HC Olomouc: Vošvrda (Trvaj) – Majeský, Ondrušek, Houdek, Skrbek, Jaroměřský, Staněk, Škůrek – Matai, Cibák, Švaňhal – Hrňa, Patera (C), Laš – Rác, Marosz, Dlouhý – Jergl, Knotek.
    HC Slavia Praha: Furch (Svoboda) – Kolařík, Krejčí, Valach, Holub, Knot, Štich – Bednář (C), Vlasák, Tomica – Stránský, Vas, Sklenář – Čermák, Weissmann, Doležal – Tomek, Klhůfek, Poletín.

Rozhodčí: Minář, Polák – Hlavatý, Tošenovjan