Kladno – HC Litvínov 5:4 (1:0 po s.n.) | HC Plzeň – Chomutov 4:3 (1:0 po s.n.) | Vítkovice – Jihlava 2:1 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 4:5 (kon.) | Pardubice – Zlín 5:2 (kon.) | Třinec – Č. Budějovice 6:3 (kon.)
Slavia – Liberec 2:3 (po pr.)
po s.n. (1:0)
Rytíři Kladno
5:4 (0:1, 1:1, 3:2 - 0:0)
HC Litvínov
Pátek 12.09.2014, 16:00 • ČEZ Arena, II. plocha, Kladno • DHL Extraliga juniorů

Kladno nakonec zaslouženě bere více bodů než hosté z Litvínova, ale po průběhu třetí třetiny budou asi domácí se dvěma body nespokojeni. Rytíři totiž vedli o dva góly, v závěru ale o výhru přišli, hlavně díky zbytečným vyloučením. V prodloužení pak byli bílo-modří jasně lepší, ve velkých šancích ale selhali a tak o svém zisku rozhodli až v samostatných nájezdech. Tímto se s Vámi loučím a zase někdy napočetnou u některého z našich přenosů. (19:25:11)

BARÁNEK

3. série
    1:0
    Baránek věděl, že musí dát, jenže selhal a nechal vyniknout Švihálka. Kladno vítězí.
    KRUŽÍK

3. série
    1:0
    Kružík nedal, protože mu střela sjela po čepeli a nebyla prudká.
    ŠIMEČEK

2. série
    1:0
    Šimeček byl vychytán Švihálkem, když zvolil tvrdou střelu po zemi.
    MIURA
    WEITZ

2. série
    1:0
    Nádherný gól! MIURA si položil gólmana puk končí v brance.

1. série
    0:0
    Weitz také nedal, ba dokonce ani netrefil bránu.
    BUNDA

1. série
    0:0
    Bunda jel celkem jednoduše napřímo na Spěšného, ale neprostřelil ho.

Samostatné nájezdy začínají.

Kladno bylo v prodloužení jasně lepším týmem, hokejový pánbůh při něm ale dnes nestál a branka pro ně zůstala zamčená. Po přehlídce zahozených šancí tak budeme asi za 5 minutek sledovat nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:35
    Litvínov už opět hraje ve čtyřech, prodloužení už se dost možná jen dohraje.

Ondřej Hradecký

Branky a nahrávky: 24. Kuzďas (Christl), 43. Šilhavý (Slánský), 44. Doležal (Křepelka), 49. Špaček (Janeček) – 14. Šimeček (Sýkora), 25. Baránek (Cvrk), 55. Štěpka (Šimeček, Sýkora), 59. Štěpka (Šimeček, Sýkora)