Ústí n/L – Děčín 5:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:1 (2:0, 0:0, 3:1)
HC Děčín
Neděle 14.09.2014, 14:40 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • Regionální liga mladšího dorostu

56:18
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Využitá přesilovka! SEBASTIAN DÖRNER navyšuje vedení Slovanu z bezprostřední blízkosti po přihrávce od Jakuba Heráka, Jan Fejl zůstal bez šance. Asistence: Jakub Herák, Marek Veselý.

55:22
    Oddechový čas pro domácí.

55:22
    Hosté jdou do tří! Daniel Hipius (DEC) vyloučen na dvě minuty + deset minut za naražení zezadu do Tomáše Čermáka, který opouští led za pomoci spoluhráčů. Dvouminutový trest odpyká Antonín Ryšavý (DEC).

Vyloučení celkem v zápase: 5:4, navíc Hipius (DEC) 10 min. [NARZ].

55:22
    Marešovu střelu tečoval Dörner dnes podruhé do tyče!

54:01
    Hráčská lavice Děčína potrestána menším trestem za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Pavel Kouba (DEC).

Vyloučení celkem v zápase: 5:3.

46:37
    Děčín právě vstřelil branku!
    Využitá přesilovka! Po vyhraném vhazování v útočném pásmu se po přihrávce kotouče zmocnil FILIP INEMAN, jenž s nutnou dávkou štěstí prostřelil z mezikruží Ondřeje Paťhu. Asistence: Tomáš Arnold.

46:25
    Další možnost pro hosty zahrát si v početní převaze. Mario Tipán (UNL) míří do boxu trestoměřičů na dvě minuty za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 5:2.

46:10
    Pavel Gottfried vyslal do brejku JAKUBA HERÁKA, který se z levého kruhu nemýlil. Asistence: Pavel Gottfried.

42:24
    Střelecký pokus Martina Štěpánka od hranice ofenzivní třetiny usměrnil za záda Jana Fejla útočník TOMÁŠ ČERMÁK. Asistence: Martin Štěpánek, Marek Veselý.

Dnešní utkání sleduje 200 diváků.

36:35
    Jakub Štochl (UNL) obdržel dvě minuty za držení protihráče.

Vyloučení celkem v zápase: 4:2.

28:13
    Čermák hledal v předbrankovém prostoru nikým neobsazeného Veselého, který ve finální fázi před odkrytou brankou promáchl.

24:58
    Jedovku Erika Mareše lehce tečoval Sebastian Dörner do tyče!

24:27
    Poměr sil na ledě se srovná. Karel Horák (DEC) vyloučen na dvě minuty za hákování.

Vyloučení celkem v zápase: 3:2.

22:55
    Hráčské lavici Slovanu udělen menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Pavel Vidlička (UNL).

Vyloučení celkem v zápase: 3:1.

Byla doplněna druhá asistence u druhého gólu domácích.

19:08
    Šance na snížení pro hosty v podobě přesilovky. Jakub Herák (UNL) inkasoval dvě minuty za napadení.

Vyloučení celkem v zápase: 2:1.

10:09
    Využitá přesilovka! Domácí odskakují na rozdíl dvou branek, a to zásluhou MARKA VESELÉHO, který si věděl rady s překonáním maskovaného muže Děčína. Asistence: Tomáš Čermák, Jakub Štochl.

09:52
    V přesilové hře si zahrají také Ústečtí. Libuše Holá (DEC) si musí jít odpykat menší trest za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 1:1.

05:48
    Početní výhoda pro Děčín. Jakub Herák (UNL) potrestán dvouminutovým trestem za držení protihráče.

Vyloučení celkem v zápase: 1:0.

01:05
    Z rychlého protiútoku domácí udeřili! Jakub Štochl nalezl přesnou přihrávkou JAKUBA HERÁKA, který z bezprostřední blízkosti nedal Janu Fejlovi šanci na nějakou reakci. Asistence: Jakub Štochl, Pavel Gottfried.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 2. Herák (Štochl, Gottfried), 11. Veselý (Čermák, Štochl), 43. Čermák (Štěpánek, Veselý), 47. Herák (Gottfried), 57. Dörner (Herák, Veselý) – 47. Ineman (Arnold)

HC Slovan Ústí nad Labem: Paťha (Lejčík) – E. Mareš, Chmela, M. Štěpánek ml., Stuchlý – Dörner, T. Čermák, M. Veselý – Štochl, Herák, Gottfried – Tipán, Patera ml., Vidlička. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.
    HC Děčín: Fejl (Š. Brňák) – Hipius, P. Štěpánek, Tošnar, Holá, Černohorský, B. Tenkrát – Chňapko, Horák, Forejtová – Kouba, Ineman, Ryšavý – V. Dvořák, Arnold, Kouřil. Trenéři: Aleš Havlík, Bohuslav Tenkrát st., Roman Špírek ml.

Rozhodčí: Plachý – Pazourek, J. Beneš