Klášterec nO – Kolín 4:7 (kon.) | Řisuty – Děčín 6:2 (kon.) | Přerov – SK Karviná 4:1 (kon.)
Poruba 2011 – Vsetín 2:3 (kon.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 4:1 (kon.) | Břeclav – Frýdek-M. 5:3 (kon.)
Bílina – Sokolov 2:3 (1:2 po s.n.) | Pelhřimov – Kobra 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 2:3 (po pr.)
Žďár n/S – Mor. Budějovice 5:2 (kon.) | Tábor – Klatovy 4:3 (po pr.) | Nový Jičín – Technika Brno 5:4 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
HC Kobra Praha
Sobota 20.09.2014, 18:002. liga skupina Západ

Druhá třetina nakonec rozhodla o stavu celého zápasu. Kobra Praha s vypětím sil ubránila jednogólové vedení a z Vysočiny si veze tři body. To je ode mě pro dnešek dne. Hezký večer a nashledanou. (20:24:30)

60:00

59:51
    Kobra drží puk v rohu útočné třetiny.

59:48
    Oddechový čas pro hosty.

59:48
    Bezděk ve spěchu nahodil puk na Bílka. Ten po nátlaku domácích hráčů přikryl touš až napodruhé.

59:35
    Pelhřimovská výhoda bude ještě o jednoho muže výhodnější. Jakeš jde na trestnou lavici za nedovolené bránění.

59:10
    Filip Barus zůstal na střídačce. Medvědi to zkusí v šesti.

59:10
    Oddechový čas pro domácí.

59:10
    Třetina měl na holi vyrovnání, ale Bílek se stal opět mužem na svém místě.

58:54
    Čas se krátí a domácí nemohou najít cestu do obranného pásma Kobry.

58:06
    Medvědi mají už jen dvě minuty na dorovnání jednogólového manka.

57:05
    Marek Hadrava se nyní chytá za hlavu a to oprávněně. Na hraně brankoviště totiž dostal povedenou přihrávku, kterou smiřoval pod horní tyč Bílkovy branky. Jenže hostující gólman jako už dnes tolikrát vytáhl v pravé chvíli skvělý zákrok.

56:39
    Hostující gólman Bílek znovu zasahuje proti pelhřimovské střele.

56:15
    Kolář se dostal za vlastní bránou do problému, ale nakonec celou situaci proti Čurdovi zvládl.

55:34
    Pelhřimovští hráči jsou za mocného povzbuzování hnáni do útočných akcí.

55:01
    Martin Hadrava s Tomášem Mečiarem najížděli na Bílka. Ale ani jeden pelhřimovský Medvěd nedotlačil puk za záda pražského gólmana.

54:46
    Jakeš se zjevil v mezikruží, ale Barus ho skvělým reflexem vychytal.

54:25
    Libor Bezděk najížděl zleva na Bílka, ale svou akci ani nezakončil.

54:16
    Hlavní arbirt znovu přerušuje hru. Hráči totiž zalehli puk u hrazení.

Tomáš Bečka

Branky a nahrávky: 23. Hadrava (Hadrava) – 26. Čurda (Jakeš), 26. Malý (Novák, Slanina)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Barus (Čekal) – Jelínek, Mečiar, Kasalý, Adam, Šidák, Kolář – Kubát, Třetina, Marek Hadrava – Kadlec, Plachý, Kopic – Svoboda, Bezděk, Martin Hadrava – Beneš
    HC Kobra Praha: Bílek (Havlín) – Evan, Ton, Vrba, Jakub Verbík, Roman Verbík, Šteiner, Cafourek, Růžička, Jakeš, Kocman, Čurda, Slanina, Borovanský, Paris, Novák, Půlpán, Strnad, Malý, Eis, Kalla