Kladno – HC Plzeň 6:2 (kon.) | K. Vary – HC Litvínov 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 3:5 (kon.)
Vítkovice – Vsetín 8:7 (2:1 po s.n.) | Jihlava – Hr. Králové 8:3 (kon.) | Havířov – Kometa Brno 2:5 (kon.)
Olomouc – Třinec 0:2 (kon.) | PZ Kladno – Letňany 1:2 (po pr.) | Slavia – Chomutov 3:2 (kon.)
Zlín – Poruba 2011 6:0 (kon.) | Sparta – Písek 6:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 5:3 (kon.)

Letňany právě vstřelily branku!
    Máme rozhodnuto. Hosté byli hodně důrazní, porazili Melančina na zem a poté dokázal puk už uklidit do sítě na zemi ležící MATĚJ CHALUPA. Asistence: Lukáš Procházka.

63:10
    Melančinovi vypadl puk z výstroje. Jeho spoluhráči ale byli pozorní a rychle poslali kus gumy pryč z brankoviště.

61:58
    Řepík ujížděl sám na Melančina. Zvolil prudkou střelu zápěstím, ale kladenský gólman zůstal ledově klidný a poradil si s ní.

60:59
    Toula byl sám před bránou, ale přihrávka mu ideálně nesedla a proto střela nebyla ani z daleka tak prudká, jak by potřeboval.

60:18
    Kučera se vytočil před bránu a snažil se zasunout puk. Ten ale prošel jen těsně kolem levé tyče.

60:01

Šedesát minut nestačilo. Kromě dvou branek z prvních dvou třetin jsme další neviděli a proto bude následovat prodloužení. Domácí měli na konci třetí třetiny obrovskou šanci, když dostali výhodu pěti můžu proti třem, ale ani tu se jim nepodařilo využít.

60:00

59:27
    Hosté ve čtyřech.

58:45
    Průžek (LET) dostává dvouminutový trest za podražení.

58:21
    Za brankou zůstal ležet Vostárek (KLP), který si poté ještě otevřel pusu na rozhodčího a dostává tak osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

57:41
    Výtečně sáhl do kladenské kombinace Horák a vyhnal tak domácí z pásma.

57:27
    Katrnák (LET) se provinil podražením a je proto odeslán na trestnou lavici.

57:10
    Natažený na břiše teď zůstal Melančin v brankovišti. Jeho kolegové v obraně mu ale naštěstí pro domácí pomohli.

56:48
    Kladenský gólman opět ležel na boku, ale i přesto dokázal zasáhnout.

56:24
    Výborně si došel pro puk i ve velkém provozu Melančin.

56:12
    Domácí jsou pod velkým tlakem ze strany Letců.

55:24
    Vteřiny ze třetí třetiny se pomalu odkrajují a my uvidíme vhazování před Melančinem.

Filip Ardon

Branky a nahrávky: 17. Jeřábek (Rampfel, Vostárek) – 27. Pražienka (Burda, Pařík), 64. Chalupa (Procházka)

PZ Kladno: Melančin (Blažek) – Heindl, Linhart, Kučera Jakub, Straka, Slatinský, Libecajt, Rampfel – Toula, Lenárt, Novotný, Jizba, Jarý, Trofimov, Jeřábek, Ďuračka, Vostárek, Nekvinda, Dvořák, Mrkvička
    HC Letci Letňany: Nahodil (Špirek) – Hůla, Pařík, Brabec, Kubát, Kolenatý, Chvála, Babčuk, Šimon, Katriňák – Pražienka, Satran, Burda, Procházka, Chalupa, Urban, Průžek, Řepík, Horák, Mařík, Kučera Jan

Rozhodčí: Würtherle – Beneš, Svoboda