Litvínov – 1. FBK Rožnov p/R 12:4 (kon.) | Kladno – Česká Lípa 3:4 (kon.) | FBC Start98 – Black Angels 5:3 (kon.)
Svitavy – Pelhřimov 9:4 (kon.) | Znojmo – S.K. P.E.M.A. 6:4 (kon.)
FbK Svitavy
9:4 (5:2, 2:1, 2:1)
Spartak Pelhřimov
Sobota 20.09.2014, 20:00 • SH Na Střelnici Svitavy • 1. liga mužů

To bude již z dnešního utkání vše. Děkuji všem, kteří sledovali tento textový přenos, a někdy příště u florbalu na shledanou. (21:57:51)

STŘELY – 3. TŘETINA (CELKEM)

Svitavy: 14 (33)
    Pelhřimov: 9 (18)

Svitavy zvládly vstup do ligy na jedničku a s přehledem přehrály Pelhřimov v poměru 9:5. Základem k výhře byla povedená 1. třetina, kterou domácí vyhráli o 3 branky. Ve zbývajících 40 minutách domácí hráči přidali další góly a nepřipustili žádný senzační obrat.

60:00

59:39
    Skácelík výborně získal míček a překazil další možnost hostů ke skórování.

57:55
    König mohl dorážet míček do branky, ale nejvhodnější okamžik promarnil.

57:02
    Utkání jde do svého závěru. Fanoušci v hale si žádají ještě desátou branku.

55:19
    Skácelík vyrazil míček mimo mantinely.

54:19
    Fanoušci v posledních minutách začali fandit ještě hlasitěji, než předtím. Hráči už však hrají spíše v klidnějším tempu, už je pravděpodobně rozhodnuto o výhře pro domácí.

50:33
    Svitavy právě vstřelily branku!
    ALEŠ KÖNIG v klidném tempu překonává už podeváté gólmana hostů. Pelhřimov působí odevzdaným dojmem. Asistence: David Říha.

49:31
    Marek Švrkala (Pelhřimov) si jde sednout na 2 minuty za hrubost.

48:34
    Pelhřimov se dostal k nějaký šancím, ale míček poslali vždy nad.

47:19
    Ivan Šivák (Svitavy) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

46:53
    Po celkem nudné pasáži hry přišel osmý gól v síti hostů. JIŘÍ NEJEDLÝ se sám dostal před branku a míček zasunul za gólmana hostů. Bez asistence.

40:44
    Spartak Pelhřimov právě vstřelil branku!
    Hned na úvod závěrečné třetiny tu máme branku Pelhřimova. Míček dostal do klece MARTIN KOS po přesně umístěné střele. Asistence: Lukáš Zrzavý.

40:01

Dnešní utkání sleduje 248 diváků.

STŘELY – 2. TŘETINA (CELKEM)

Svitavy: 8 (19)
    Pelhřimov: 5 (9)

40 minut tohoto duelu je za námi. Svitavy opět byly o krok před hosty z Pelhřimova, a proto mohou jít do závěrečné dvacetiminutovky s vedením o 4 góly. Šance pro Pelhřimov samozřejmě stále žije, avšak pokud se obraz hry razantně nezmění, vítězství si nejspíše pohlídají domácí.

Tadeáš Mima

Hledáme zpravodaje pro tým FbK Svitavy. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým Spartak Pelhřimov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 2. Říha (Brýdl), 12. Kolena (Brýdl), 13. Říha, 14. Brýdl (Říhá), 19. Doseděl, 24. Říha (Doseděl), 35. König (Doseděl), 47. Nejedlý, 51. König (Říha) – 3. Zrzavý (Kučera), 15. Kučera (Poduška), 34. Kučera (Fučík), 41. Kos (Zrzavý)

FbK Svitavy: Skácelík (Lamař) – Kalhaus, König, Prudil, Kolena, Richter, Brýdl, Nejedlý, Říha, Klusák, Sauer, Šivák, Šmarda, Doseděl
    Spartak Pelhřimov: Venkrbec (Kuchař) – Kos, Charouzek, Švrkala, Kučera, Häusl, Koten, Knězů, Zrzavý, Poduška, Fučík, David, Hendrych, Krůšek

Rozhodčí: Libor Gavlas a Lukáš Mikula