K. Vary – Mountfield HK 2:1 (kon.) | Pardubice – Olomouc 3:1 (kon.) | Liberec – Třinec 0:3 (kon.)
Vítkovice – Zlín 3:2 (kon.) | Litvínov – Kometa Brno 6:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 6:1 (kon.)
Slavia – Sparta 2:5 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
HC Oceláři Třinec
Neděle 21.09.2014, 17:00 • Tipsport aréna • Tipsport extraliga

53:50
    Další vyloučení, dvě minuty dostává hostující brankář Šimon Hrubec (TRI), jehož trest odpykává Doudera. Liberec má k dispozici přesilovou hru 5 na 3.

53:47
    Polanský se provinil nepřiměřenou hrubostí, když sestřelil Tomáše Voráčka. V zápětí však měli možnost diváci dohru tohoto souboje. Rostislav Klesla (TRI) se pustil do pěstího souboje s faulovaným Voráčkem a dostává 2+2 minuty za hrubost, stejný trest však dostává i Tomáš Voráček (LIB).
    Vladimír ROTH - 0:3

52:36
    Třinec právě vstřelil branku!

Dnes je pravděpodobně rozhodnuto. Trojice třineckých hráčů dokázala eliminovat statické liberecké obránce sérií rychlých přihrávek. VLADIMÍR ROTH poté propálil bezmocného Lašáka. Asistence: Jakub Orsava a Vladimír Dravecký.

51:27
    Dvě minuty za hrubost dostává Martin Bakoš (LIB) a Tomáš Plíhal (TRI). Uvidíme hru ve čtyřech.
    Zbyněk IRGL - 0:2

47:37

Velmi jednoduchá avšak velice účinná akce! Třinečtí teď sérií rychlých přihrávek z první dokázali eliminovat liberecké obránce. Celou situaci zakončil ZBYNĚK IRGL, kterému stačilo puk za záda Lašáka lehce protečovat. Asistence: Vladimír Roth a Jiří Polanský.

46:58
    Po přihrávce Gřegořka se do velmi slibné šance dostal Tomáš Bulík. Jeho střela však znovu nechala vyniknout třineckého brankáře, ten tedy stále drží čisté konto.

44:59
    Po pěkné přihrávce Bakoše se do velké šance prodral Michal Bulíř, jehož pokus dokázal hostující brankář vytěsnit mimo branku. Ve stejném čase se faulem provinil Rostislav Klesla (TŘI), který libereckého útočníka sekl.

34:22
    Valský se prodíral třineckou obranou a byl nekompromisně podražen Markem Trončinským (TŘI), který tak po právu za svůj prohřešek odpyká dvě minuty.
    Vladimír DRAVECKÝ - 0:1

31:00

Po závaru v obraném pásmu Liberce jdou Oceláři do vedení. VLADIMÍR DRAVECKÝ doklepl puk za Lašáka po střele Orsavy. Třinečtí tak dokázali využít tlaku, který si v posledních minutách vytvořili. Asistence: Rostislav Klesla a Jakub Orsava.

22:00
    Tomáš Filippi však nabídku ke skórování odmítl, ba dokonce vůbec netrefil zařízení!

22:00
    Nařízeno trestné střílení pro Liberec. David Nosek se provinil hákováním, když fauloval unikajícího Filippiho.

19:21
    Dvě minuty za hákování obdržel Vladimír Dravecký (TRI), liberecká přesilovka se však z větší části odehraje až ve druhé třetině.

16:57
    Dvě minuty dostává Radim Šimek (LIB). Třinec má k dispozici další přesilovou hru.

14:16
    Krasným zákrokem se prezentoval Lašák, který lapačkou vytěsnil Irglovu střelu mimo branku!

11:00
    Irgl se snažil puk protlačit za domácího brankáře, ten však prazvláštním zákrokem dokázal zlikvidovat tuto střelu i následnou dorážku Adamského.

10:16
    Petr Gřegořek (LIB) si odpyká dvě minuty za podražení.

03:36
    První dnešní vyloučení. Na trestnou lavici putuje Jiří Polanský (TRI), který se provinil podražením.

RR

Branky a nahrávky: 31. Dravecký (Klesla, Orsava), 48. Irgl (Roth, Polanský), 53. Roth (Orsava, Dravecký)

Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Šimek, Škoula, Derner, Gřegořek, Voráček, Vitásek – Krenželok, Vampola, Bartek (C) – Bulíř, Filippi, Bakoš – Jelínek, Bulík, Valský – Jonák, Mikyska, Jass
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Klesla (C), Roth, Doudera, Nosek, Linhart, Galvas, Trončinský – Žejdl, Plíhal, Kreps – Adamský, Polanský, Irgl – Orsava, Matuš, Dravecký – Cienciala, Kindl, Chmielewski

Rozhodčí: Hribik, Smitka – Kajínek, Zavřel