K. Vary – Mountfield HK 2:1 (kon.) | Pardubice – Olomouc 3:1 (kon.) | Liberec – Třinec 0:3 (kon.)
Vítkovice – Zlín 3:2 (kon.) | Litvínov – Kometa Brno 6:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 6:1 (kon.)
Slavia – Sparta 2:5 (kon.)
HC VERVA Litvínov
6:1 (1:1, 2:0, 3:0)
HC Kometa Brno
Neděle 21.09.2014, 17:30Tipsport extraliga

59:57
    2 minuty za hákování dostává Kováčik.

54:58
    Káňa vyloučen na 2 minuty za krosček, když mimo hru zasáhl zezadu Zemana.

54:03
    Za pěstní souboj vyloučení Gula a J. Svoboda. Oba 2+2 minuty za hrubost.

51:11
    Moravanům tečou nervy. V obraně fauluje Koboš a dostává 2 minuty za hákování.

48:49
    Čermák vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění a dalších 10 dostává za nesportovní chování.

27:46
    Sklenička se pustil do úniku pro křídle, ale přišel o kotouč a v obraně zaskakující Trávníček se dopustil podražení.

25:29
    Kometa si chtěla střihnout pokračující přesilovku, ale čároví sudí to viděl. Trest pro lavici Komety odsedí Vondráček.

21:22
    Domácí začali druhou třetinu velmi zostra a vyloučen je hráč Litvínova, Martin Ručinský na 2+2 minuty za hákování a vysokou hůl.

06:53
    Litvínov, zejména Majdan, nedokázal poskytnutou výhodu využít, nicméně bude mít další šanci na přesilovkový gól. Dvě minuty za hákování dostává Leoš Čermák.

01:42
    Je tu první vyloučení utkání. Peter König hákoval před brankou Martynka a dostává za to dvouminutový trest.

Ondřej Moutvička

Daniel Polách

Branky a nahrávky: 2. Lukeš (Kubát, Ručinský), 26. Jánský (Ručinský), 32. Ručinský (Hübl), 44. Martynek (Ručinský), 51. Šrámek (Gula, Sklenička), 53. Jánský (Lukeš, Hübl) – 4. Ton (Kempný)

HC VERVA Litvínov: Francouz (Horák) – Gula, Kubát, Pavlík, Sklenička, Chaloupka, Zeman – Jánský, Hübl, Lukeš – Martynek, Hanzl, Ručinský – Majdan, Piroš, Trávníček – Písařík, Šrámek, Jurčík
    HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Hanzlík, Kuboš, Kempný, Kováčik, König, Ptáček, Raška – Hruška, Ostřížek, Ton – Káňa, Němec, T. Svoboda – J. Svoboda, Čermák, Zohorna – Vondráček, Hájek, Mrázek

Rozhodčí: Fraňo, Hodek – Komárek, Ondráček