Liberec – Bohemians juniorky 3:11 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 3:5 (kon.) | Chodov – Bulldogs 7:13 (kon.)
Vítkovice – Tatran 7:5 (kon.) | Florbal Primátor Náchod – Havířov 4:2 (kon.) | Ostrava – Florbal Ústí 3:12 (kon.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
3:5 (1:1, 1:2, 1:2)
ACEMA Sparta Praha
Neděle 21.09.2014, 10:00 • Městská sportovní hala Mladá Boleslav • G2 liga juniorů

S tímto se s Vámi dnes z Městské sportovní haly v Mladé Boleslavi loučím a přeji hezký zbytek neděle. (11:50:43)

Třetí třetina patřila téměř hostujícímu celku. Ti dali v úvodních minutách třetí třetiny dvě rychlé branky a zaslouženě si dnes z Mladé Boleslavi odvážejí tři body. BILLY BOY stačili hostům pouze v závěru třetiny, ale stejně nebyli schopni vyrovnat, protože je hosté nepustili ke střelbě. Nejlepšími hráči zápasu byli zvoleni za Spartu Michal Kabele a za domácí Boleslav Tomáš Pešek.

60:00

59:23
    Domácí hráči nejsou schopni vystřelit. Takto se góly nedávají.

59:02
    BILLY BOY v šesti bez brankáře.

59:01
    Oddechový čas pro domácí.

58:19
    Smolka z otočky mířil hodně mimo. Pech nemusel zasahovat.

57:10
    Kopecký perfektně nahrál do pohybu Bínovi. Ten ale nedokázal správně trefit Kopeckého nahrávku. Nevím, ale co chtějí florbalisté BILLY BOY víc?

55:54
    Už ale opět útočí hosté. Pokud se domácí nevzpamatují (a mají na to jen něco málo přes tři minuty), nemohou dnes pomýšlet na bodový zisk.

54:21
    BILLY BOY právě vstřelili branku! TOMÁŠ PEŠEK uzmul míček obráncům pražského klubu a povedlo se mu snížit stav utkání na 3:5 z pohledu domácích.

54:08
    Rozkovcovu nahrávku do útoku překazil Hendrich.

52:19
    Jaroš šel sám na Pecha. Domácí brankář mu šanci ale chytil.

51:12
    Smolka prošel s míčkem skoro až pře Pechovu branku a zde nahrál míček Kabelemu. Jeho střela mířila ale jen do Štěrby.

49:58
    Zakonov a Kopeckým teď dělali zle nedobře hostující obraně. Té se ale nakonec podařilo osvobodit z boleslavského útoku.

49:03
    Pruner ve vyložené šanci střílel přímo do rukavic Pecha.

48:09
    Sparta zcela ovládla dění třetí třetiny. Pražané jsou u každého míčku ne o metr, ale o dva metry dříve než domácí florbalisté.

44:54
    Sparta právě vstřelila branku! Ou, teď už je situace domácí juniorky vysloveně špatná. PATRIK TOTZAUER totiž přidal pátou branku pražského klubu. Asistence: Michal Kabele.

44:06
    Sparta právě vstřelila branku! Teď už je to s domácími trochu nahnuté. MATĚJ PRUNER totiž přidal za Pechovy záda čtvrtou branku. Asistence: David Hendrich.

Josef Zdobinský

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 16. Bina (Hofman), 33. Pešek (Rozkovec), 55. Pešek – 13. Kabele (Šteker), 39. Zeman (Jeníček), 39. Špalek (Jaroš), 45. Pruner (Hendrich), 45. Totzauer (Kabele)

Předvýběr.CZ Florbal MB: Pech (Knotek, Nechrilka) – Kotrlec, Nonn (C), Lehký, Bína, Pešek, Hofman, Emlar, Zakonov, Hrůza, Štěrba, Kopecký, Hála, Starý, Machač, Rozkovec.
    ACEMA Sparta Praha: Černý (Eckhard) – Smolka, Jeníček, Kůla (C), Zouzal, Čáp, Kozdera, Totzauer, Zeman, Jaroš, Šteker, Tomanec, Hyka, Kabele, Hendrich, Kubík, Koščo, Pruner, Špalek

Rozhodčí: Müller, Novosad