Liberec – Bohemians juniorky 3:11 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 3:5 (kon.) | Chodov – Bulldogs 7:13 (kon.)
Vítkovice – Tatran 7:5 (kon.) | Florbal Primátor Náchod – Havířov 4:2 (kon.) | Ostrava – Florbal Ústí 3:12 (kon.)
Florbal Primátor Náchod
4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Torpedo Havířov
Neděle 21.09.2014, 15:00 • SH TJ Náchod • G2 liga juniorů

Skončilo nám utkání G2 ligy juniorů, kde se dnes utkal domácí Náchod, který přivítal hosty z dalekého Havířova. Ve třetí části odskočili domácí opět na rozdíl tří branek zásluhou Huška. O minutu později snižoval Šochman, ale to bylo ze strany hostů vše a Náchod si tak připisuje body do tabulky. (16:55:20)

60:00

59:59
    Vyloučen hráč Ondřej Bachtík z družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.

59:10
    Hosté jsou v tlaku, ale na branku Astera zatím nevyslali žádnou nebezpečnou střelu.

58:07
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

57:20
    Pouze do hostujícího gólmana pálil domácí Hušek.

54:55
    Malík se řítil z levé strany na branku Havířova, ale brankář Nešťák se proti jeho střele vytasil s perfektním zákrokem.

53:53
    Havířov právě vstřelil branku!
    Třáska našel parádní přihrávkou volného ERIKA ŠOCHMANA u pravé tyče, který neměl problém zamést míček za záda brankáře Astera. Asistence: Tomáš Třaska.

53:05
    Vyloučen hráč Lukáš Marel z družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.

52:04
    Náchod právě vstřelil branku!
    FILIP HUŠEK tvrdou střelou propálil brankáře Nešťáka a vrací Náchodu tříbrankové vedení. Asistence: Jonáš Mědílek.

51:22
    Hosté jsou kompletní a hraje se opět v plném počtu.

50:40
    Bachtík vyslal ránu na havířovskou branku, ale jeho rána byla z kategorie těch slabších.

49:22
    Vyloučen hráč Marian Drobisz z družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné střídání.

48:59
    Do boční síťky pálil hostující Šochman.

47:35
    Domácí jsou v plném počtu.

46:47
    Havířov rozehrál přesilovou hru výborně a tlačí domácí, kteří zatím odolávají.

45:35
    Vyloučen hráč Ondřej Malík z družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.

45:32
    Dnešní utkání sleduje 154 diváků.

41:29
    Janíček vystřelil z dobré pozice, ovšem jeho pokus skončil jen těsně vedle levé tyče Havířova.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 9. Balcar (Marel), 24. Bachtík (Mědílek), 31. Bachtík (Mědílek), 53. Hušek (Mědílek) – 37. Šochman (Kloza), 54. Šochman (Třaska)

Florbal Primátor Náchod: Aster (Němeček) – Zíbr, Kovář, Malík, Matoulek, Bachtík, Mědílek, Gregorovič, Balcar, Macháček, Marel, Kováč, Hušek O., Janíček, Hušek F., Kaválek, Kováčik
    Torpedo Havířov: Nešťák – Dohnal, Gvuzd, Drobisz, Ošťádal, Kloza, Kraus, Holeš, Šochman, Folwarczný

Rozhodčí: Milan Baloun, Lukáš Čížek