LA Stars – Znojmo 1:7 (kon.)
Lower Austria Stars
1:7 (1:2, 0:4, 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 21.09.2014, 19:55 • Sankt Pölten, Rakousko • Erste Bank Young Stars League

Znojmo po obratu v úvodní části ve druhé třetině rozhodlo o svém vysokém vítězství. V 9. kole juniorské soutěže Erste Bank Young Stars League si vyšlápli Orli venku na tým Lower Austria Stars v poměru 7:1.

Z rakouského Sankt Pöltenu je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (22:11:40)

Statistiky utkání:

Branky a nahrávky:
    2. Ladanyi (Zavalnyuk) – 10. Michalica (Lander, Fruhwirt), 11. Špaček (Račický), 24. Fruhwirt (Lander, Michalica), 26. Krcho (Lander, Fruhwirt), 36. Račický (Lander, Špaček), 40. Špaček (Křípal), 44. Račický (Zajíc, Špaček).
    Rozhodčí: Leitl – Durchner, Fichtner.
    Vyloučení: 4:2.
    Využití: 0:1.
    Diváci: 60.
    Střely na branku: 31:39 (10:11, 10:14, 11:14).
    Průběh utkání: 1:0, 1:7.

60:00

57:17

55:17
    Znovu se otevírají vrátka od trestné lavice domácích. Jan Blüml (LAJ) inkasoval menší trest za zdržování hry.

Vyloučení celkem v zápase: 4:2.

52:34

50:34
    Orli si zahrají v početní převaze. Cedric Irhuesogie (LAJ) míří do boxu trestoměřičů na dvě minuty za hákování.

Vyloučení celkem v zápase: 3:2.

43:12
    Orli právě vstřelili branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ RAČICKÝ. Asistence: Marc Zajíc a Marek Špaček.

40:01

Druhé dějství bylo zcela v režii Znojma, které dokázalo vsítit do domácí branky čtyři góly. Přesným zásahem se prezentovali Bronislav Fruhwirt, Josef Krcho, Tomáš Račický a podruhé se do listiny střelců zapsal dnes Marek Špaček. Lower Austria Stars mají na zvrat pětibrankového manka dvacet minut.

Střely na branku ve druhé dvacetiminutovce: 10:14.

Další třetina začne přibližně ve 21:25 hod.

40:00

39:34
    Využitá přesilovka! Autorem branky je MAREK ŠPAČEK. Asistence: Milan Křípal.

37:52
    Nikita Reyn (LAJ) si musí jít odsedět menší trest za držení protihráče.

Vyloučení celkem v zápase: 2:2.

35:34
    Autorem branky je TOMÁŠ RAČICKÝ. Asistence: Jiří Lander a Marek Špaček.

34:19

34:05

32:19
    Hrát se bude čtyři na čtyři. Marvin Alena (LAJ) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

Vyloučení celkem v zápase: 1:2.

32:05
    Početní výhoda znovu pro domácí. Daniel Salát (ZNO) obdržel menší trest za nedovolené bránění.

Vyloučení celkem v zápase: 0:2.

25:32
    Autorem branky je JOSEF KRCHO. Asistence: Jiří Lander a Bronislav Fruhwirt.

Dnešní utkání sleduje 60 diváků.

23:59
    Autorem branky je BRONISLAV FRUHWIRT. Asistence: Jiří Lander a Tomáš Michalica.

22:54

20:54
    Přesilová hra pro Lower Austria Stars. Jakub Švanda (ZNO) potrestán dvouminutovým trestem za hákování.

Vyloučení celkem v zápase: 0:1.

20:01

Do zápasu vstoupili lépe domácí, kteří se ve druhé minutě ujali vedení, když se do černého trefil Marton Ladanyi. Za necelých osm minut srovnal skóre Tomáš Michalica, když obrat dokonal v jedenácté minutě Marek Špaček. Po dvaceti minutách hry tak vedou Orli Znojmo 2:1.

Střely na branku v úvodní dvacetiminutovce: 10:11.

Další třetina začne přibližně ve 20:41 hod.

20:00

10:23
    Autorem branky je MAREK ŠPAČEK. Asistence: Tomáš Račický.

09:14
    Autorem branky je TOMÁŠ MICHALICA. Asistence: Jiří Lander a Bronislav Fruhwirt.

01:52
    LA Stars právě vstřelili branku!
    Autorem branky je MARTON LADANYI. Asistence: Nikita Zavalnyuk.

00:01

Z technických důvodů budeme z utkání přinášet jen důležité informace.

Celá jména sudích:

Hlavní rozhodčí:
    Martin Leitl.
    Čároví rozhodčí: Leopold Durchner, Patrick Fichtner.

Lower Austria Stars: Krasny (Bontorin) – Wolf, Alena, E. Sztatecsny, P. Sztatecsny, Blüml, Gleß, Fässler, Huber – Kuchynski, Reyn, Dvoynishnikov – Habernig, Irhuesogie, Kastner – Ladanyi, Sten, Zavalnyuk – Stummer, Hochman, Hauer. Trenéři: Gary Prior, Tyler Bilton.

Letošní bilance obou týmů v soutěži:

Lower Austria Stars:

5 zápasů: 1 výhra po základní hrací době, 4 porážky; skóre 13:30, 2 body, v tabulce skupiny B 7. místo.

Orli Znojmo:
    5 zápasů: 2 výhry, 1 výhra po základní hrací době, 2 porážky; skóre 12:9, 8 bodů, v tabulce skupiny B 4. místo.

Favoritem dnešního duelu jsou hosté.

Vzájemné zápasy v sezóně 2013/2014 z pohledu Lower Austria Stars:

2:8, 1:3, 6:3, 1:4, 3:6, 4:5 sn

Příjemný nedělní večer z Rakouska. V 9. kole juniorské soutěže Erste Bank Young Stars League hostí rakouský tým Lower Austria Stars český celek Orli Znojmo.

Vítáme Vás u on-line přenosu z rakouského Sankt Pöltenu, kterým Vás bude provázet Zdeněk Kamínek ml. Utkání začíná v 19:55 hod. a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 2. Ladanyi (Zavalnyuk) – 10. Michalica (Lander, Fruhwirt), 11. Špaček (Račický), 24. Fruhwirt (Lander, Michalica), 26. Krcho (Lander, Fruhwirt), 36. Račický (Lander, Špaček), 40. Špaček (Křípal), 44. Račický (Zajíc, Špaček)

HC LERAM Orli Znojmo: Us – Křípal, Švanda, Michalica, Salát, J. Toman, Nahodil – M. Špaček, M. Zajíc, Račický – Fruhwirt, Lander, Krcho – Hačecký, Horák, Svatuška – Forman. Trenéři: Leoš Zajíc, Petr Kučírek.

Rozhodčí: Leitl – Durchner, Fichtner