Litoměřice – Ústí n/L 0:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 0:4 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
0:6 (0:1, 0:1, 0:4)
HC Slovan Ústí nad Labem
Neděle 21.09.2014, 13:15 • Kalich Arena • Liga juniorů

Po vcelku vyrovnaných dvou třetinách Stadion celkově zkolaboval. Ve třetí třetině obdržel čtyři braky. O tyto trefy se postupně postarali Straka, Kopta, Vykouk a Suchan. Slovan si tak připisuje další tři body do tabulky a drží 100% úspěšnost. (15:29:34)

60:00

58:47
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Navarra přihrál JAKUBU SUCHANOVI do prázdné brány a ten s ledovým klidem usměrnil kotouč za brankovou čáru. Asistence: Roman Navarra.

57:47
    Března chytá střelu Řídela od modré čáry.

57:21
    Bekhendový pokus Chovance končí v náručí Kosiny.

57:03
    Zajan zblokoval střelu Bendy od modré čáry.

56:11
    Března kryje střelu Suchana z levého bodu pro vhazování.

55:33
    Koval vyjížděl z poza branky, ale Března ho zastavil hokejkou.

54:03

53:45
    Slovan opět vyhazuje přes všechny čáry. Domácím se tato přesilovka opravdu nedaří.

52:03
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za podražení dostává Marek Macek.

51:16
    Slovan dává branku ve vlastním oslabení. Března chtěl rozehrát za sebe, jenže trefil konstrukci branky, od které se kotouč odrazil přímo k LUKÁŠI VYKOUKOVI, který pohodlně poslal kotouč do prázdné branky.

49:56
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za zdržování hry dostává Martin Kosina. Trest odpykává Jakub Koval.

49:36
    Macek protáhl Šiknera, následně předložil kotouč ONDŘEJI KOPTOVI jako na zlatém podnose, který neměl problém kotouč doklepnou do prázdné branky. Asistence: Marek Macek.

48:58
    Kašek vyhazuje na zakázané uvolnění.

48:42
    Kosina vyrazil střelu Zedka z pravého kruhu.

48:07
    Opět Šikner. Tentokrát už trefil zařízení, ale přímo do středu branky.

47:27
    Šikner dvakrát po sobě mířil mimo branku od modré čáry.

47:10
    Zdvořáček nepřesně přihrával na úplně volného Macka na protilehlé tyčce.

45:34
    Března lapil střelu Zdvořáčka od modré čáry.

44:18
    MIROSLAV STRAKA nahodil kotouč od modré čáry a Března přes Kolíčka a jednoho z ústeckých hráčů nic neviděl. Asistence: Daniel Řídel, Jakub Koval.

44:00
    Řídel z mezikruží mířil vysoko nad.

43:01
    Kašek po střetu s Chmelem leží na ledě a rozhodčí přerušil hru.

42:36

42:25
    Suchan vyhazuje přes všechny čáry.

41:18
    Hosté hrají se čtyřmi hráči v poli.

40:50
    Kratochvíl našel křižnou přihrávkou Zedka, který se trefil přímo do středu branky.

40:36
    Slovan jde do tří. Dvě minuty za krosček dostává Jan Trončínský.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli jednu branku a opět na straně Slovanu, o kterou se postaral Matyáš Kašek. Litoměřice tedy mají co dělat aby ve druhé třetině aspoň srovnali vývoj utkání.
    Třetí perioda začne přibližně v 14:46.

40:00

39:45
    Kosina nepředl úplně jistý zákrok po Vilčkovo střele, ale nakonec kotouč zkrotil.

39:18
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za hákování dostává Matyáš Kašek.

38:48
    Šikner upadl ve středním pásmu, do samostatného úniku se dostal Macek, který neproměnil a následnou dorážku Kopty chytil Března.

37:34
    Zakázané uvolnění Slovanu.

36:20
    Kotouč poskakoval na brankovišti a duchapřítomný Kment jej odpálil do bezpečí.

35:02
    Slovan využívá přesilovou hru! Zdvořáček vystřelil od modré čáry a MATYÁŠ KAŠEK tečoval kotouč těsně před Březnou. Asistence: Martin Zdvořáček, Ondřej Kopta.

34:44
    Střelu Bendy ztlumil clonící Kašek a Března si pro ležící kotouč dojel.

34:18
    Března nejdříve vyrazil střelu Patzelta od modré a následně lapil ránu Trončínského.

33:44
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za hákování dostává Jan Kment.

33:23
    Ke střele se dostal Kopta, který se z bezprostřední blízkosti nedokázal prosadit.

31:43
    Ve druhé dvacetiminutovce jsou lepším týmem hosté.

31:22
    Března chytá do lapačky střelu Klementa od modré čáry.

30:40
    Po nepřesné přihrávce Řídela se hra dostala ze litoměřického pásma do středního.

29:11
    Při rozehrávce trefil Neumann Klementa do brusle a Kosina radši přikryl kotouč.

28:28
    Suchan se dostal až před Březnu, který kotouč jen vyrazil, ale s následnou dorážkou Navarry si poradil.

28:20
    Straka střílel od modré čáry, Března kryje.

27:37
    Polák bekhendovým pokusem trefil Kosinu do vesty.

26:40
    Zdvořáček nahrál skrz brankoviště na Macka, který rozezvučel brankovou konstrukci.

25:46
    Šikner pálí vysoko nad bránu.

25:00

24:06
    Litoměřicím se přesilová příliš nedaří.

23:35
    Nerudova ztečovaná přihrávka končí v Kosinovo lapačce.

23:00
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za napadení dostává Jakub Suchan.

23:00
    Suchan velmi nešetrně sestřelil Ransdorfa u mantinelu.

22:38
    Března vyráží Vykoukovu prudkou střelu.

21:50
    Macek neprovedl svůj nájezd ideálně a při forhendové kličce vyprášil Březnovi betony.

21:50
    K trestnému střílení se rozjede Marek Macek.

21:50
    Bylo nařízeno trestné střílení.

21:00
    Postavení mimo hru Stadionu.

20:01

I když Slovan vede díky brance Řídela ze třetí minuty, tak opticky lepším týmem jsou Litoměřice. Jednoznačně se více hraje ve třetině hostujícího týmu, ovšem domácí vyslali pouze pět střel na Kosinu. Další třetina začne přibližně v 13:58.

16:09
    Vyloučení domácích. Dvě minuta za hákování dostává Ladislav Vilček.

15:59
    Zakázané uvolnění po Huckovo nepřesné přihrávce.

15:12
    Melichar nahodil kotouč od modré čáry, Kratochvíl dorážel, ale Kosina byl pozorný.

14:53
    Domácí promrhali další přesilovku a Slovan je v plném počtu.

13:36
    Zedek přihrával po modré čáře na Chmela, jenže do přihrávky vjel Suchan.

12:53
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za držení dostává Miroslav Straka.

11:12
    Po velkém nedorozumění mezi Kolíčkem a Březnou vznikla před domácí brankou obrovská šlamastika.

10:22
    Zedek opět střílel od modré čáry, tentokrát však mimo.

09:12

09:11
    Od modré střílel Krýsl, jenže opět trefil clonícího spoluhráče.

08:48
    Opět Zedek. Tentokrát trefil bránícího hráče.

08:16
    Zedek pálil od modré čáry, ale nastřelil clonícího Nerudu.

07:12
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za podražení dostává Martin Zdvořáček.

07:00
    Kment zadovkou našel za sebou Chovance, který z první vyprášil Kosinovo betony.

05:53
    Ransdorfův nahozený kotouč končí v ochranné síti.

05:02
    Popek chtěl překvapit Kosinu z rohu kluziště, ale tato střela neměla šanci na úspěch.

04:42
    Kratochvílovu střelu zblokoval Straka.

04:13
    Od modré čáry zkoušel pozornost Kosiny Kolíček.

02:33
    Po chybě obránců na vlastní modré čáře se do úniku dostali Vykouk s Řídelem. Prvně jmenovaný předal kotouč Řídelovi, který se trefil vedle vyrážečky Březny. Asistence: Lukáš Vykouk.

01:28
    První zásah si připisuje Března, který vytěsnil kotouč vyrážečkou.

00:39
    V první minutě jsou lepším týme domácí, kteří kombinují v útočném pásmu, avšak bez střelby.

00:01

Vítáme Vás u dalšího zápasu ligy juniorů, ve kterém se utkání Stadion Litoměřice se Slovanem Ústí nad Labem. Oba týmy své první zápasy zvládli na jedničku, když domácí Stadion porazil Kobru Praha 6:2 a Slovan jednoznačně rozstřílel nováčka z Berouna 16:2. Dnešní derby tedy přinese vskutku zajímavý náboj a určitě se bude na co koukat.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:15.

Miroslav Kejmar

Branky a nahrávky: 3. Řídel (Vykouk), 36. Kašek (Zdvořáček, Kopta), 45. Straka (Řídel, Koval), 50. Kopta (Macek), 52. Vykouk, 59. Suchan (Navarra)

HC Stadion Litoměřice: Března (Lukeš) – Chmel, Winnerlich, Šikner, Melichar, Zedek, Kolíček, Krýsl, Staněk – Vilček, Zajan, Ransdorf – Chovanec, Kment, Polák – Kratochvíl, Kauschitz, Popek – Čichovský, Neruda.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina – Straka, Hucek, Benda, Trončínský, Neumann, Zdvořáček, Klement – Vykouk, Koval, Řídel, Kopta, Navarra, Macek, Kašek, Suchan, Patzelt.