Bayern – Paderborn 4:0 (kon.) | Hoffenheim – Freiburg 3:3 (kon.) | W. Brémy – Schalke 0:3 (kon.)
Frankfurt – Mohuč 2:2 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
3:3 (1:2)
SC Freiburg
Úterý 23.09.2014, 20:00 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga

To je z tohoto zápasu ode mě vše a někdy příště napočtenou. (21:59:36)

Je za námi neuvěřitelný zápas 5. kola německé Bundesligy, ve kterém jsme neviděli vítěze!
    Nejblíže k tomu měli hosté Freiburgu, kteří ještě v 75. minutě po Daridově proměněné penaltě vedli 3:2.
    Hráči Hoffenheimu ale dokázali svého soupeře zatlačit, z čehož vyústil faul Daridy, který poslal svého soupeře kopačkou do obličeje k zemi a viděl za tento čin červenou kartu.
    Vyrovnání domácích přišlo až v nastaveném čase, kdy po dorážkách se k míči dostal Vestergaard a rozhodl tak o dělení bodů.

90+4
    Rozhodčí se chystá odpískat konec zápasu.
    Jannik VESTERGAARD - 3:3

90+3
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Tak to je je neuvěřitelné!!!!!
    Bürki nejdříve dokázal vychytat Süleho pokus i následnou dorážku, kterou kolenem vyrazil k dobře postavenému JANNIKU VESTERGAARDOVI, který neměl problém poslat míč do odkryté branky!

90+2
    Čas se domácím krátí do konce zápasu zbývají dvě minuty.

90+1
    Rudy vidí za svou kosu na polovině hřiště žlutou kartu.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty.

90
    Hosté tímto získali cenné vteřiny, Klaus držel míč poměrně dlouho u rohového praporku..

89
    Teď navíc hosté vybojovali rohový kop.

88
    Hráči Freiburgu se snaží držet míč na svých kopačkách a nedat tak příliš času domácím.

87
    Hráči Hoffenheimu se tlačí za vyrovnáním ale jejich zakončení teď postrádá přesnost.

86
    Domácí kouč se snaží ještě něco vymyslet a posílá do hry dalšího ofenzivního hráče. Hřiště opouští Beck a jeho místo nahradí na pár minut Schipplock.

84
    Blíží se nám konec druhého poločasu, ve kterém vedou hosté z Freiburgu 3:2 nad domácím Hoffenheimem.

83
    Domácím se teď opravdu nedaří zakončit a ztrácí lacino míč.

82
    Domácí jdou za vyrovnáním ale moc se jim nedaří získat územní převahu.

81
    Na tuto situaci reaguje hostující kouč střídáním. Ze hřiště odchází Philipp a jeho místo nahradí Freis.

80
    Vladimír Darida vidí červenou kartu!
    Darida nedostal optimální přihrávku a snažil se to vyřešit odkopem zády do hřiště, tímto kopem ale poslal k zemi Vollanda, který inkasoval kopačkou do obličeje.

Filip Branšovský

Branky: 43. Elyounoussi, 63. Rudy, 90+3. Vestergaard – 31. Frantz (Philipp), 33. Frantz (Schmid), 75. Darida

Karty:   60. Beck (HOF), 90+1. Rudy (HOF) – 53. Klaus (FRE), 55. Mujdža (FRE), 63. Schuster (FRE)   80. Darida (FRE)

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Beck (C) (86. Schipplock), Süle, Vestergaard, Rudy – Polanski (61. Schwegler), Firmino – Strobl, Elyounoussi, Szalai (70. Modeste) – Volland.
    Náhradníci: Grahl – Abraham, Schwegler, Zuber, Schipplock, Modeste, Herdling.

SC Freiburg: Bürki – Krmaš, Kempf, Mujdža, Günter – Darida, Frantz (79. Riether), Schmid, Schuster (C) (66. Guédé) – Philipp (81. Freis), Klaus.
    Náhradníci: Mielitz – Torrejón, Mitrović, Riether, Guédé, Kerk, Freis.

Rozhodčí: T. Kinhöfer – C. Fischer, S. Jablonski.