Empoli FC
2:2 (2:1)
AC Milán
Úterý 23.09.2014, 20:45 • Stadio Carlo Castellani (Empoli) • Italská Serie A

Máme za sebou dnešní zápas. První poločas jasně ovládli domácí hráči, druhý zase hosté. Dnes zápas skončil zaslouženou remízou 2:2 a oba týmy si nemohou na nic stěžovat. Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám všem dobrou noc. (22:44:02)

90+5

90+4
    Sepe drží míč v náruči, tohle bude konec zápasu.

90+4
    Hraje se poslední minuta nastavení.

90+3
    Honda vyskočil nejvýše na centr do vápna, jeho hlavička však míří mimo branku. Hra bude pokračovat odkopem od branky.

90+2
    Z toho si hosté nic moc nevytvořili. U míče jsou tak domácí hráči.

90+2
    Další rohový kop pro AC.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minuty nad rámec hracího času.

90
    Abatimu byl odpískán a odmávnut ofsajd.

89
    Hlavičku z centru do vápna chytá do své náruče Sepe a hru uklidňuje.

89
    Rohový kop pro hráče AC Milán.

88
    Hráči AC doslova obléhají branku.

88
    Dokáží hráči AC využít krátkou přesilovku? To uvidíme v následujících minutách.
    Vykartovaný Valdifori

86
    Valdifiori vyfasoval druhou žlutou kartu a míří do sprch! Během jedné minuty tohle dokázat, to je panečku machrovina!

86
    Valdifiori vyfasoval žlutou kartu.

85
    Posledních pět minut a obrany obou týmů se již trochu otevírají.

83
    Nyní to byl centr, na něj však žádný z hráčů nedosáhl. U míče jsou domácí hráči.