Bayern – Paderborn 4:0 (kon.) | Hoffenheim – Freiburg 3:3 (kon.) | W. Brémy – Schalke 0:3 (kon.)
Frankfurt – Mohuč 2:2 (kon.)
Eintracht Frankfurt
2:2 (1:2)
1. FSV Mohuč 05
Úterý 23.09.2014, 20:00 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Německá Bundesliga

Utkání je u konce. V závěru úvodního poločasu hosté vedli už o dvě branky, ještě do přestávky ale stihl snížit Meier a v 82. minutě vyrovnal hlavou Seferovič. Viděli jsme vyrovnaný duel a remíza je podle všeho zasloužená. (21:54:11)

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Samperio Bustara Jairo (1. FSV Mainz 05).

90+3
    Zdá se, že se přece jenom oba celky rozejdou smírně.

90+2
    Tak to je smůla! Po přímočaré akci po pravém křídle doputoval balon až k Meierovi, jenž byl v ideální palebné pozici v soupeřově šestnáctce. Brankář se ještě k tomu musel přesouvat k druhé tyčce, německému útočníkovi ale rána vůbec nesedla a míč skončil vysoko nad.

90+1
    Meierova hlavička míří jen nad.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty. Navrch nyní mají domácí, ti budou zahrávat rohový kop.

90
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Kevin Trapp, přichází Felix Wiedwald.

88
    Hra se přelévá ze strany na stranu, oba týmy dnes zjevně chtějí vyhrát.

87
    Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Jonas Hofmann, přichází Sami Allagui.

86
    Brankář Frankfurtu si vyžádal ošetření.

84
    Po pravé straně se řítil na Trappa osamocený Hofmann. Střela měla zřejmě mířit mezi Trappovi nohy, ten je ale sklapl včas, a tak nadále trvá nerozhodný stav.

83
    Najednou se fotbalisté Mohuče opět probudili, je jasné, že po dvoubrankovém vedení je pro ně bod málo.
    Haris SEFEROVIć - 2:2

82
    Frankfurt právě vstřelil branku!
    Při standardní situaci nacentroval Stendera a nejvýše ze všech vyskočil HARIS SEFEROVIČ, od jehož hlavy se odrazil míč přesně k tyči – je srovnáno!

80
    Nezávisle na sobě vidí za ostré zákroky žluté karty Zambrano a Hasabe.

79
    Z ní se ni neurodilo, hrají opět domácí.

78
    Bílí mají k dispozici standardní situaci zhruba z poloviny hřiště.

Adam Kolář

Jakub Janoušek

Branky: 45+1. Meier, 82. Seferović (Stendera) – 41. Hofmann (Brosinski), 44. Okazaki (Brosinski)

Karty:   26. Seferović (FRN), 80. Zambrano (FRN), 80. Hasebe (FRN) – 57. Bell (MAI), 74. Okazaki (MAI), 90+4. Jairo (MAI)

Eintracht Frankfurt: Trapp (C) (90. Wiedwald) – Oczipka, Russ, Zambrano, Chandler (73. Stendera) – Inui, Ignjovski, Hasebe, Piazón (59. Aigner), Seferović – Meier.
    Náhradníci: Wiedwald – Madlung, Kinsombi, Lanig, Aigner, Stendera, Kadlec.

1. FSV Mohuč 05: Karius – Brosinski, Bell, Bungert, Díaz – Malli (46. Jara), Geis, Đuričić (60. Jairo), Baumgartlinger (C), Hofmann (87. Allagui) – Okazaki.
    Náhradníci: Kapino – Koch, Moritz, Soto, Allagui, Jara, Jairo.