Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Ufa – Jaroslavl 5:2 (kon.) | Záhřeb – HC Slovan 1:3 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
4:2 (2:0, 1:0, 1:2)
Jugra Chanty-Mansijsk
Pátek 26.09.2014, 15:00 • Yunost Sport Palace • KHL

56:02
    Za útok zezadu dostává Panov trest 2 minuty + desiminutový osobní trest. Je tu tak další přesilovka pro Jugru.

52:49
    Za nedovolené bránění putuje na trestnou lavici Atjušov a pro hosty se tak naskýtá další velká šance k vyrovnání!

46:16
    Vzápětí se vylučuje na domácí straně. Růžička obdrží menší trest za hákování.

43:43
    Následuje vyloučení na straně Jugry. Pepeljajev dostane dvě minuty za sekání.

34:37
    Vzápětí se vylučuje. Hákováním se provinil Pepeljajev a následuje další přesilovka pro Traktor.

16:18
    S pomalu blížícím se závěrem prvního dějství dostane dvě minuty Maxwell. Ten se provinil hákováním.

10:01
    I Jugra bude moci okusit početní výhodu, jelikož Piganovič dostane dvě minuty za hrubost.

07:32
    Hostům hra v plném počtu dlouho nevydržela, protože na trestnou míří další hráč. A tím je Lukáš Kašpar.

04:44
    Přichází první vyloučení. Za hrubost putuje na trestnou hostující Čibisov.

Martin Doležal

Branky a nahrávky: 5. Čistov (Glinkin), 9. Popov (Quint, Růžička), 30. Osnovin (Gubarev, Penkovskij), 60. Popov (Růžička) – 41. Maxwell (Rajala), 42. Larsen (Rajala)

Traktor Čeljabinsk: Demčenko – Quint, Kondratěv, Atjušov, Chlystov, Borodchin, Piganovič, Katičev, Osnovin – Růžička, Bulis, Panov – Popon, Glinkin, Čistov – Wilson, Kokujov, Kosticyn – Gubaev, Penkovskij, Mokin
    Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov – Larsen, Putilov, Sergejev, Pepeljajev, Sokolov, Želdakov, Těrnavskij – Rajala, Kašpar, Maxwell – Magogin, Buljanskij, Sitnikov – Čibisov, Romancev, Bortnikov – Knjazev, Jacenko, Gorbunov

Rozhodčí: Vasiljev, Cyplakov – Nesterov, Ivanov