Třinec – Plzeň 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 3:1 (kon.) | Zlín – Pardubice 1:3 (kon.)
Olomouc – Liberec 4:3 (kon.) | Mountfield HK – Litvínov 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 1:8 (kon.)
HC Olomouc
4:3 (3:1, 1:1, 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 26.09.2014, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga

59:42
    Rostislav Marosz (OLO) míří v posledních vteřinách na trestnou lavici!!! Olomoucký útočník totiž dostává dvě minuty za sekání.

24:38
    Tak to byla obrovská šance Diviše, jenž dostal perfektní přihrávku od Patery, ale olomoucký útočník byl v posledním okamžiku zahákován Petrem Vampolou (LIB), který jde na dvě minuty na trestnou lavici. Za tento zákrok se však dalo nařídit i trestné střílení.

20:44
    Další vyloučení na straně domácích, protože je na dvě minuty za krosček vyloučen Richard Diviš (OLO).

17:10
    Hosté budou hrát další přesilovou hru, protože je na dvě minuty za podražení poslán na trestnou lavici Rostislav Marosz (OLO).

16:50
    Osobní desetiminutový trest za nesportovní chování dostává Jan Lašák (LIB).

14:41
    David Škůrek (OLO) však za svůj hit dostává dvě minuty za vražení, a tak bude hrát Liberec svou druhou přesilvou hru.

04:43
    Liberec bude hrát první přesilovou hru v utkání, protože je na dvě minuty za podražení vyloučen Roman Rác (OLO).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 1. Marosz (Rác, Cibák), 10. Cibák (Marosz, Majeský), 17. Škůrek (Rašner), 26. Majeský (Rác, Marosz) – 20. Valský (Filippi, Škoula), 32. Bartek (Vampola, Škoula), 53. Bulíř (Kolmann, Bakoš)

HC Olomouc: Vošvrda (Trvaj) – Houdek, Jaroměřský, Ondrušek, Vyrůbalík, Majeský, Rašner, Škůrek – Hrňa, Patera (C), Diviš – Rác, Marosz, Cibák – Pekr, Matai, Laš – Jergl, Buc, R. Dlouhý.
    Bílí Tygři Liberec: Lašák (21. Schwarz) – Šimek, Škoula, Kolmann, Gřegořek, Voráček, Vitásek, Kajínek – Krenželok, Vampola (C), Bartek – Bulíř, Filippi, Bakoš – Jelínek, Bulík, Valský – A. Dlouhý, Jass.

Rozhodčí: Wagner, Úlehla – Barvíř, Blümel

Diváci: 4 727