Mountfield HK – Litvínov | 1:2 (kon.) |
Motor ČB – Most | 6:0 (kon.) | | | Ústí n/L – Chomutov | 1:3 (kon.) | | | Havířov – Benátky n/J | 4:2 (kon.) |
Prostějov – Kadaň | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Litoměřice – Kladno | 6:3 (kon.) | | | Jihlava – Šumperk | 3:2 (po pr.) |
Třebíč – Havlíčkův Brod | 5:2 (kon.) |
Omsk – Soči | 8:1 (kon.) | | | Barys – Dynamo Moskva | 1:2 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Chabarovsk | 3:1 (kon.) |
Magnitogorsk – Novokuzněck | 4:1 (kon.) | | | Riga – Vladivostok | 4:2 (kon.) | | | CSKA Moskva – Minsk | 2:0 (kon.) |
Čerepovec – Toljatti | 4:3 (kon.) | | | Kazaň – Novosibirsk | 5:2 (kon.) | | | N.Novgorod – Nižněkamsk | 5:6 (po pr.) |
Petrohrad – Viťaz | 7:1 (kon.) | | | Jokerit – Atlant | 4:2 (kon.) |
Bolzano – Znojmo | 2:4 (kon.) |
Děčín – Pelhřimov | 0:6 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Klášterec nO | 4:2 (kon.) | | | Přerov – Nový Jičín | 2:1 (po pr.) |
Poruba 2011 – SK Karviná | 4:3 (po pr.) | | | SHK Hodonín – Technika Brno | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Frýdek-M. – Val. Meziříčí | 3:2 (po pr.) |
Břeclav – Opava | 3:5 (kon.) | | | Kolín – Tábor | 1:5 (kon.) | | | Klatovy – Řisuty | 2:5 (kon.) |
Sokolov – Žďár n/S | 5:0 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Bílina | 4:1 (kon.) | | | Trutnov – Vrchlabí | 1:3 (kon.) |
Kobra – Nymburk | 4:2 (kon.) |
Vsetín – Zlín | 1:6 (kon.) | | | Pardubice – Jihlava | 3:6 (kon.) | | | Hr. Králové – Liberec | 2:4 (kon.) |
Kometa Brno – Olomouc | 1:2 (kon.) | | | Chomutov – K. Vary | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Havířov – Vítkovice | 5:1 (kon.) |
Třinec – Poruba 2011 | 0:0 (odl.) | | | Letňany – Kladno | 1:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Sparta | 4:1 (kon.) |
Písek – Mladá Boleslav | 4:2 (kon.) | | | PZ Kladno – Slavia | 2:9 (kon.) | | | HC Plzeň – HC Litvínov | 1:4 (kon.) |
Kladno – Pardubice | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Č. Budějovice | 3:1 (kon.) | | | HC Plzeň – Kometa Brno | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Třinec – HC Litvínov | 4:1 (kon.) | | | Vítkovice – Chomutov | 4:1 (kon.) | | | Sparta – Zlín | 4:3 (kon.) |
Slavia – Olomouc | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Liberec – Jihlava | 9:4 (kon.) |
Warriors Brno – Opava | 2:3 (0:2 po s.n.) |
K. Vary – Stupino | 3:2 (kon.) |
Mar.Lázně – Čerti Ostrov | 14:3 (kon.) | | | Příbram – Mělník | 2:3 (kon.) | | | Černošice – Rakovník | 10:3 (kon.) |
David Servis – Veselí nLuž. | 14:5 (kon.) | | | Tábor B – Žirovnice | 9:3 (kon.) | | | Strakonice – Soběslav | 9:2 (kon.) |
Boskovice – Uh.Brod B | 13:3 (kon.) | | | Uh.Brod – HC Šumperk | 5:2 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Uh. Hradiště | 6:4 (kon.) |
Písek – Milevsko | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Blansko – Uničov | 3:2 (kon.) | | | Trstěnice – Vřesová | 3:7 (kon.) |
Kralupy n. Vltavou – Vlašim | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | V.Popovice – Lev Benešov | 10:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Jesenice | 3:2 (kon.) |
Letňany – Žižkov Praha | 12:2 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge | 1:0 (kon.) | | | Karlovy Vary – SOHO Olomouc | 3:1 (kon.) |
Znojmo – Villach | 8:3 (kon.) |
Brašov – Nové Zámky | 2:7 (kon.) |
konec
AZ Havířov
5:1
(2:0, 1:0, 2:1)
HC Vítkovice Ridera
David Motloch
Branky a nahrávky:
14. Kurovský (Moravčík, Wróbel), 19. Kurovský (Wróbel, Spálovský), 39. Langer (Wróbel), 56. Kurovský (Wróbel), 60. Němec (Trombik, Cihlář) – 47. Raška (Malina)
Rozhodčí: Jeřábek ml. – Mrákava, Řezáč
Diváci:
Neproměněná penalta:
AZ Havířov:
Gerža (Sonnek) – Frojda, Trombik, Spálovský, Mrowiec, Dudek "C", Kiss "A" – Peterka, Langer, Cihlář, Stružík, Polak, Němec "A", Kurovský, Wróbel, Moravčík
Náhradníci:
Trenér:
HC Vítkovice Ridera: Zavadil (Daňa) – Veřmiřovský, Bartek, Slíž, Čechman, Krčmář "A", Halška, Štěpánek, Gabrhelík – Stupka, Bernát, Raška, Vondál, Slánský, Spratek "A", Danielčák, Toman, Malina "C", Hartmann
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Vítkovice Ridera: Zavadil (Daňa) – Veřmiřovský, Bartek, Slíž, Čechman, Krčmář "A", Halška, Štěpánek, Gabrhelík – Stupka, Bernát, Raška, Vondál, Slánský, Spratek "A", Danielčák, Toman, Malina "C", Hartmann
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jeřábek ml. – Mrákava, Řezáč
Diváci:
V samotném závěru utkání si Havířovští připisují ještě pátou branku, která korunuje jejich zasloužené vítězství. Na konci úspěšné akce stál FILIP NĚMEC.
Asistence: Daniel Trombik, Dominik Cihlář.
Hned dva havířovští útočníci ujížděli sami na branku. Kamil Wróbel nahrál puk ke střele DANIELU KUROVSKÉMU, který s ničím neotálel a přesouvajícího se brankáře prostřelil.
Asistence: Kamil Wróbel.
Hosté vyhráli vhazování v útočném pásmu a ihned po buly pálil DOMINIK RAŠKA, jehož rychlá střela nakonec překonala i brankáře Geržu.
Asistence: Vlastimil Malina.
Po rychlém protiútoku po skončeném oslabení Havířov trefuje třetí branku zásluhou SVATOPLUKA LANGERA.
Asistence: Kamil Wróbel.
Identická situace jako u první branky domácích! Daniel Kurovský dostal přesnou přihrávku na vrchol levého kruhu a střelou do protipohybu brankáře Zavadila trefuje takřka stejné místo jako u jeho prvního úspěšného pokusu!
Asistence: Kamil Wróbel, Adam Spálovský.
Dominik Moravčík nahrál přesně na čepel volnému DANIELU KUROVSKÉMU, který s ničím neotálel a střelou do protipohybu nedal brankáři Zavadilovi nejmenší šanci! Využitá přesilovka.
Asistence: Dominik Moravčík, Kamil Wróbel.