Omsk – Soči 8:1 (kon.) | Barys – Dynamo Moskva 1:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Chabarovsk 3:1 (kon.)
Magnitogorsk – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Riga – Vladivostok 4:2 (kon.) | CSKA Moskva – Minsk 2:0 (kon.)
Čerepovec – Toljatti 4:3 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 5:2 (kon.) | N.Novgorod – Nižněkamsk 5:6 (po pr.)
Petrohrad – Viťaz 7:1 (kon.) | Jokerit – Atlant 4:2 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Amur Chabarovsk
Sobota 27.09.2014, 13:00 • KrK Uralec • KHL

45:40
    A nyní má Amur možnost srovnat. Na trestnou lavici totiž míří autor první branky Gilbert Brulé (JEK) za držení hole.

37:11
    Až teď se vylučuje. Na trestnou usedá Antonov (JEK) za podražení.

33:35
    Ale Amur opět nabízí Avtomobilistu šanci na dvoubrankové vedení. Dvě minuty si odsedí Fisenko (CHA) za podražení.

29:36
    A dnes již čtvrté vyloučení na straně domácích a šance hostů na snížení. Na trestnou lavici míří Vladimir Jegin (JEK) za hákování.

21:04
    A Avtomobilist jde do tří vinou špatného střídání. Amur tak bude hrát 56 vteřin ve dvojnásobné výhodě.

19:59
    A ještě vteřinu před koncem první třetiny je vyloučen podruhé v utkání Tobias Viklund (JEK) znovu za sekání.

14:48
    A druhé vyloučení domácího hráče v zápase. Na trestnou lavici usedá Krysanov (JEK) za vražení na hrazení.

07:58
    A je tu i vyloučení na straně domácích. Na trestnou lavici míří Tobias Viklund (JEK) za sekání.

05:17
    A je tu první přesilovka zápasu. Na trestnou lavici usedá na dvě minuty Denis Ježov (CHA) po faulu na Lewandowskiho.

Karolína Antošová

Branky a nahrávky: 4. Brulé (Petružálek), 27. Bumagin (Megalinskij), 60. Brulé (Simakov, Petružálek) – 32. Železnov (Taimi, Orlov)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Lobanov) – Lepistö, Viklund, Metljuk, Megalinskij, Jegin, Trjamkin, Antonov, Postnikov – Petružálek, Brulé, Simakov – Bumagin, Krysanov, Lazarev – Lewangowski, Jemelejev, Solomonov – Michnov, Popov, Golyšev.
    Trenér: Anatolij Jemelin.

Amur Chabarovsk: Borisov (Bolšakov) – Loginov, Safronov, Ježov, Taimi, Peretjagin, Těreščenko, Těrjajev, Kurbatov – Haščák, Špirko, Tarasov – Lugin Fisenko, Orlov – Železnov, Litovčenko, Baškirov – Miklík, Abramov, Děkalo.
    Trenér: Jurij Leonov.

Rozhodčí: Vasiljev, Jeřábek – Matjuša, Petrov