Michalovce – Písek 34:24 (kon.) | Olomouc – Zlín 18:23 (kon.) | Partizánske – Veselí n/M 20:20 (kon.)

59
    Minútu a pol pred koncom desaťgólové vedenie Iuventy. (34:24) (34:24)

54
    V ďalších troch minútach Písek opäť znížil vedenie Iuventy o jeden gól. (30:22) (30:22)

51
    Necelých 10 minút pred koncom deväťgólový náskok domácich. Levčenko triafa žrď píseckej brankárky Elišky Šibrovej. (29:20) (29:20)

45
    V polovici druhého polčasu domáce vedú o 10 gólov. V ich bráne dostala príležitosť ruská vicemajsterka sveta v kategórii do 20 rokov Anastasija Zykova. (27:17) (27:17)

39
    Iuventa postupne zvyšuje vedenie, Lucia Hruščáková (rod. Tobiášová) upravuje na rozdiel 9 gólov. (23:14) (23:14)

33
    Vrabcová v dobrej pozícii triafa iba ľavú žrď domácej brány. Odrzená lopta sa dostáva k Malej, ktorá má rovnakú smolu ako Vrabcová. (18:12) (18:12)

31-32
    V úvodnej dvojminútovke druhého polčasu strelili obidva tímy po jednom góle. (18:12) (18:12)

31
    Začal druhý poločas. (17:11)

Skončil prvý polčas. Hostky relatívne dlho odolávali domácemu favoritovi, ktorý začal zvyšovať svoj náskok až v posledných šiestich minútach. Z presilovky hostiek zostáva do druhého polčasu ešte 49 sekúnd.

30
    První poločas skončil. (17:11)

30
    Presilovku hostiek využíva Michková. (17:11) (17:11)

28-29
    Ďalšie 2 góly domácich, ktoré budú hrať v závere polčasu oslabené. (17:10) (17:10)

27
    Strla Šichmanovej prekĺzla popri domácej brankárke Krebs po zemi do siete. (15:10) (15:10)

25-26
    Domáce pridali ďalšie 2 góly. (15:9) (15:9)

24
    Písek v útoku stráca loptu, získava ju Trehubova, ktorá spolu so Szöllösiovou uniká. Szöllösiová dostáva od Trehubovej prihrávku so behu a nekompromisne zakončuje gólom. (13:9) (13:9)

23
    Na konci 23. min domáce zvyšujú. (12:9) (12:9)

23
    Písek domácemu favoritovi zatiaľ odoláva, prehráva iba o 2 góly. (11:9) (11:9)

19
    Veronika Malá strelou z krídla pádom do bránkoviska triafa iba dobre postavenú domácu brankárku Krebs, ktorá mierne otrasená potrebuje ošetrenie od maséra. (9:5) (9:5)

Miroslav Behún

Iuventa Michalovce: Gubiková, Krebs, Zykova – Kučer, Holešová, Szöllösiová, Habánková, Horňáková, Nagyová, Hruščáková-Tobiášová, Wollingerová, Krasko, Bačíková, Trehubova, Levčenko. Tréner: Borys Petrovsky.
    Sokol Písek: Šibrová – Vrabcová, Boorová, Pravdová, Součková, Michková, Rusfelová, Benešová, Talafousová, Bullová, Šichmanová, Kalčíková, Malá, Palasová. Tréner: Jan Slavík.

Rozhodčí: Jozed Daňo – Ondrej Sabol (obaja Košice)