Michalovce – Písek 34:24 (kon.) | Olomouc – Zlín 18:23 (kon.) | Partizánske – Veselí n/M 20:20 (kon.)
Most – Šaľa 31:31 (kon.)
DHK Zora Olomouc
18:23 (7:11)
Handball PSG Zlín
Sobota 27.09.2014, 17:30Interliga ženy

Tímto se s vámi loučím, děkuji za pozornost a těším se na další online přenos z extraligové házené. (19:09:12)

V druhém kole extraligy vítězí hostující házenkářky, které po bezchybném výkonu vyhrály zaslouženě 23:18. Domácí držely krok pouze v prvních minutách zápasu, kdy si vytvořily náskok čtyř branek. Po oddychovém čase Zlína se začaly prosazovat i hostující házenkářky, které do poločasu skóre otočily. Ve druhém poločase si vedení pečlivou obranou udržely a do Zlína si vezou výhru 23:18.

60
    Konec zápasu. (18:23)

60
    Čestný úspěch Olomouce zařídila několik sekund před závěrem duelu Berová. (18:23) (18:23)

59
    Žlutou kartu vyfasoval domácí trenér Jan Bělka. (17:23) (17:23)

58
    Z těsné blízkosti střílela Martina Salčáková. Mikšovská však míč vyrazila. (17:23) (17:23)

58
    Kamenářová vypálila vysoko nad. (17:23) (17:23)

57
    I přes dvojnásobné oslabení se prosadila Salašová. (17:23) (17:23)

56
    Zaváhání olomouckých hráček po úniku potrestala Kamenářová. (16:23) (16:23)

56
    Kolářová využívá dvojnásobnou přesilovku střelou k tyči. (16:22) (16:22)

55
    Oddechový čas pro Zlín. (16:21) (16:21)

55
    Ze sedmimetrového hodu se nemýlila Hradilová. (16:21) (16:21)

55
    Domácí jdou do čtyř. Dvěma minutami byla potrestána Tereza Kubáčková. (16:20) (16:20)

55
    Dvě minuty obdržela Katarina Berová (OLO). (16:20) (16:20)

54
    Po parádním průniku přes obranu Zlína poslala míč do sítě Gebre Selassieová. (16:20) (16:20)

54
    Hra je přerušena, Nudniová (ZLN) je ošetřována. (15:20) (15:20)

53
    Oddechový čas pro Zoru. (15:20) (15:20)

52
    Ze sedmimetrového hodu Brandová zaokrouhlila počet zlínských branek na dvacet. (15:20) (15:20)

52
    Kateřina Růžičková (OLO) za faul na Kříčkovou dostala dvě trestné minuty. (15:19) (15:19)