Č. Budějovice – Táborsko 3:1 (kon.) | Liberec – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Ostrava – Varnsdorf 3:1 (kon.)
Jihlava – Brno 3:3 (kon.) | Dukla Praha – Jablonec 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 2:0 (kon.)
Plzeň – Příbram 0:1 (kon.) | Slovácko – Znojmo 1:1 (kon.) | Hr. Králové – Třinec 3:1 (kon.)
Slavia – Teplice 3:2 (kon.)
FK Dukla Praha
1:1 (0:0)
FK Jablonec
Pondělí 29.09.2014, 14:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

FK Dukla Praha: Vávra – Cvrček, Reiter, Brejcha, Preisler, Gajecký, Vopat, Tetour, Zoubek, Kulikov, Volek
    Náhradníci: Bezpalec, Schindler, Toman, Troníček, Moravec, Steinbauer

FK Baumit Jablonec: Krásný – Novák, Rozkovec, Kovačevič, Štemberk, Drozd, Sedláček, Gebert, Kubista, Mihálik, Čížek
    Náhradníci: Palatický, Houser, Tichý, Karásek, Štědronský, Kuhn, Masařík

Rozhodčí: Mydlář – Fišer, Flimmel.

-1
    Dukle se v posledních zápasech nedaří, zatímco Jablonci patří v tabulce čtvrtá příčka. Proto lze pasovat hosty jako favority.

4
    Hostující Čížek to zkusil střelou z dálky, ale nepřesně.

6
    Čížek faulován. Jablonec bude zahrávat přímý kop.

6
    Sám postižený zkusil vystřelit, ale znovu nepřesně.

8
    Jablonec vybojoval autové vhazování.

10
    I hosté přistiženi v ofsajdu.

12
    Ze slibné akce domácích je nakonec "pouze" roh.

14
    Tak tahle malá domů nadělala velké problémy domácímu brankáři, nakonec je z toho rohový kop pro hosty.

15
    Jablonec rohový kop nevyužil, ale zůstává u balónu.

16
    Faul hostů, Dukla bude rozehrávat.

17
    Dukla vybojovala další rohový kop.

18
    Hezký signál zakončil střelou Vopat, brankář Jablonce střelu vyrazil.

19
    Rohový kop obrana Dukly ubránila a může jít dopředu.

23
    Tetour faulován, rozehrávat bude Dukla.

25
    Akce Jablonce skončila nepřesnou střelou, odkop od brány.

27
    Rozkovec si skvěle naběhl na letící centr a vystřelil, brankář Dukly však dobrým zákrokem střelu vyrazil.

28
    Ani z následného rohu se Jablonec neprosadil. Dukle je u balónu.

31
    Domácí Gajecký byl v postavení mimo hru. Jablonec bude rozehrávat.

33
    Čížek se skvěle protáhl mezi dvěma obránci a byl faulován před vápnem. Přímý kop pro Jablonec z dobré pozice.

33
    Čížek trefil zeď a s následným centrem si obrana domácích poradila.

35
    Prudký centr zpracoval brankář Vávra.

37
    Útočník hostů si znovu nepohlídal ofsajdové postavení.

39
    Brankář Jablonce dobře vyběhl a šanci domácích zneškodnil.

41
    Další ofsajd v podání hostů.

42
    Obrana Dukly včas odkopla nebezpečný centr letící do vápna.

44
    Odkop od brány domácích.

45
    Trestný kop hostům nevyšel. A víc už v první půli neuvidíme.

45

První poločas zatím příliš šancí nenabídl. Oba týmy jsou ve hře vyrovnanými soupeři a gól vstřelit nedokázaly. Uvidíme, co se stane ve druhé půli.

Druhý poločas začne přibližně v 15:05.

46

48
    Dukla právě vstřelila branku!
    Domácí tým se ihned po začátku druhého poločasu a po krásné kombinaci středem hřiště prosadil. Po narážečce s Volkem se střelou pod břevno trefil DANIEL TETOUR.

51
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Netrvalo to však dlouho a Jablonec vyrovnal. Hosté roztáhli akci taženou středem do pravého křídla na LUKÁŠE NOVÁKA, který střelou ke vzdálenější tyči srovnal na 1:1.

54
    Další dvě šance Jablonce. Nejdříve domácí zblokovali střelu hostů ve vápně, po následném centru hosté hlavičkovali a brankář Vávra musel balon vyrazit nad bránu.

59
    Jablonečtí mají i ve druhém poločase navrch, více drží míč, ale velká šance zatím nepřichází.

60
    Útočné snažení Dukly nyní ukončil zdvižený praporek pomezního sudího Flimmela.

60
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Volek, přichází Bezpalec.
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Zoubek, přichází Schindler.

61
    Zblokované zakončení Dukly skončilo jen těsně vedle, brankář Krásný musel celou situaci raději kontrolovat. Roh pro domácí.

62
    Roh Dukla nevyužila, pokračuje však s míčem na kopačkách.

64
    Dukla se mohla dostat k zakončení, ale byl máván a posléze i pískán ofsajd.

65
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Čížek, přichází Štědronský.
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Mihálik, přichází Kuhn.

70
    Obrovská šance Dukly. Z levé strany mířil sám na Krásného Gajecký, ale brankář Jablonce jeho střelu vyrazil a balon odvrátil na roh jeden z obránců. Následný roh si stáhl Krásný do rukavic.

71
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Rozkovec, přichází Palatický.
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Gajecký, přichází Toman.

76
    Brankář Vávra musel vyboxovat centr z pravé strany, nakonec byl ale pískán jablonecký ofsajd.

81
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Gebert, přichází Tichý.

84
    Obrovské štěstí měl nyní Jablonec. Na rohový kop si v malém vápně naskočil Toman a jeho hlavička skončila těsně mimo zadní tyč.

85
    Na vápně se nyní výborně uvolnil Kubista a vystřelil, brankář Vávra jeho tvrdou ránu kryl.

87
    Na zadní tyč Dukly letěl centr, na který si naskakoval Kovačevič a byl povalen. Míč nejenže neskončil v bráně, ale hlavně ani nebyla pískána penalta, které se hosté dožadovali.

89
    Jablonečtí nyní kopali roh na signál, dostali se dvakrát ke střele, ale obě byly zblokovány.