HC Litvínov – Chomutov 3:2 (po pr.) | K. Vary – Letňany 3:2 (kon.) | Jihlava – Sparta 5:3 (kon.)
Kladno – Slavia 5:7 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 4:0 (kon.) | HC Plzeň – PZ Kladno 11:0 (kon.)
Liberec – Písek 6:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 2:3 (kon.) | Třinec – Havířov 10:0 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
6:1 (2:0, 2:1, 2:0)
IHC Králové Písek
Pátek 03.10.2014, 17:00 • Svijanská aréna, Liberec • Extraliga staršího dorostu

To je z dnešního utkání staršího dorostu vše, sledujte na onlajnech například utkání extraligového týmu Liberce, který čelí Pardubicím. (19:03:35)

Liberec dokázal ve všech třetinách dát po dvou brankách a bere tak zasloužené tři body. Píseckým scházela v určitých fázích zápasů potřebná aktivita a jedna branka na bodový zisk dnes nestačí.

60:00

59:45
    Hosté vyhodili puk k Žajdlíkovi, vítěz už je jasný.

59:15
    Nezbeda přiklepnul Hylenovi, ale ten byl bráněn a nevystřelil tak ideálně.

58:43
    Nepřesná rozehrávka Mečíře je vinou zakázaného uvolnění Liberce.

58:10
    Šír přes šířku hřiště nahrával Rubešovi, ten však nezpracoval puk a ke střele se nedostává.

57:26
    Liberec právě vstřelil branku!
    Využitá přesilová hra znamená už šestou branku Tygrů. Husa s Kačírkem spěchali k písecké kleci, přičemž druhý jmenovanýse snažil zakončovat. Na pomoc pak přijel ještě ONDŘEJ ČERNÝ, a ten dokázal překonat Hausera. Asistence: Matyáš Kačírek, Jakub Husa.

57:13
    Písečtí se osvobodili vyhozením.

56:56
    Trestům ještě není konec. Oliver Vostarek (PIS) vyfasoval dvě minuty za napadení.

56:36
    Už i Písek je v pěti.

56:21
    Lakatoš poslal křižnou přihrávku na Hylenu, jeho střela je sražena nad branku.

55:40
    Liberečtí jsou v plném počtu a mají asi minutu přesilové hry.

55:16
    Šír vybojoval puk za brankou a oslovil Husu na modré, ten trefuje beton Hausera.

54:36
    Hosté si nepohlídali střídání a hráli v šesti. Trest odpyká Oliver Vostarek (PIS). Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

54:22
    Turek dnes prostě štěstí na střely nemá, jeho další pokus se odráží do středního pásma.

53:46
    Turkův pokus od modré získali Tygři a ženou se dopředu.

53:39
    Martin Starosta (LIB) poslal k ledu Pokorného a dostává dvě minuty za napadení.

53:22
    Vostarek se snažil vypíchnout puk obraně domácích, Liberečtí si však poradili.

Tomáš Dolejš

Branky a nahrávky: 11. Nezbeda (Mečíř), 18. Lakatoš (Mečíř), 39. Kačírek (Wiencek), 40. Zachar (Šír), 52. Lakatoš (Nezbeda), 58. Černý (Kačírek, Husa) – 29. Bednařík (Kozák)

Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Petruželka) – Starosta, Bednář, Eichler, Klinger, Husa, Mečíř – R. Šír, Rubeš, Wiencek, Černý, Lakatoš, Nezbeda, Jursa, Kunst, Zachar, Kačírek, Chlum, Hylena
    IHC Králové Písek: Hauser (Kříž) – Stodolovský, Turek, Rákosník, Novotný, Kozák, Radoš, Brabec – Marek, Javůrek, Pokorný, Vostarek, Tejko, Hadrava, Šergl, Polanský, Klas, Strnad, Bednařík, Pixa