HC Litvínov – Chomutov 3:2 (po pr.) | K. Vary – Letňany 3:2 (kon.) | Jihlava – Sparta 5:3 (kon.)
Kladno – Slavia 5:7 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 4:0 (kon.) | HC Plzeň – PZ Kladno 11:0 (kon.)
Liberec – Písek 6:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 2:3 (kon.) | Třinec – Havířov 10:0 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
6:1 (2:0, 2:1, 2:0)
IHC Králové Písek
Pátek 03.10.2014, 17:00 • Svijanská aréna, Liberec • Extraliga staršího dorostu

57:26
    Liberec právě vstřelil branku!
    Využitá přesilová hra znamená už šestou branku Tygrů. Husa s Kačírkem spěchali k písecké kleci, přičemž druhý jmenovanýse snažil zakončovat. Na pomoc pak přijel ještě ONDŘEJ ČERNÝ, a ten dokázal překonat Hausera. Asistence: Matyáš Kačírek, Jakub Husa.

56:56
    Trestům ještě není konec. Oliver Vostarek (PIS) vyfasoval dvě minuty za napadení.

53:39
    Martin Starosta (LIB) poslal k ledu Pokorného a dostává dvě minuty za napadení.

51:59
    Liberečtí skórují v oslabení a zřejmě už rozhodují o bodovém zisku. Nezbeda využil chyby obrany Písku na modré a vyslal do úniku DOMINIKA LAKATOŠE. Ten se trefil pod beton Hausera a přidává tak pátý gól domácího týmu. Asistence: Tomáš Nezbeda.

50:33
    Písečtí si zahrají přesilovku, za faul loktem jde sedět Jakub Mečíř (LIB).

49:23
    Rubeš trefil tyčku!

42:00
    Tak už ne. Vyloučen je Dominik Novotný (PIS) za krosček.

40:01
    Vladimír Hadrava (PIS) odpyká písecký trest za zdržování hry – pozdní nástup.

39:16
    V závěru třetiny se spouští gólová smršť! Šír našel MARKA ZACHARA, který si také dokázal s Hauserem poradit a ten počtvrté kapituluje. Asistence: Radek Šír.

38:44
    Před koncem prostřední třetiny se daří Tygrům získat zpět dvoubrankové vedení! Velká chyba písecké obrany, Wiencek nabil nechráněnému MATYÁŠI KAČÍRKOVI, který propálil Hausera. Asistence: Petr Wiencek.

34:32
    Na trestnou míří Miroslav Hylena (LIB), odpyká si zde dvě minuty za napadení.

29:35
    Wiencek dostal dobrý puk přímo před gólmana a měl dost času i prostoru, tváří v tvář Hauserovi však nedokázal píseckého brankáře překonat.

28:49
    Písek právě vstřelil branku!
    Hosté využili přesilovou hru a dostávají se na kontakt! Po vhazování Kozák oslovil na modré LUKÁŠE BEDNAŘÍKA, jenž prudkou střelou která se odrazila o všechny tyčky dokázal překonat Žajdlíka. Asistence: Tomáš Kozák.

28:43
    Písek však dostane další šanci, Petr Wiencek (LIB) jde sedět za napadení.

26:18
    Martin Starosta (LIB) půjde pykat za hrubost. Šance pro Písek.

21:40
    Husa se dostal k zakončení, které vytěsnil gólman hostů betonem, a poradil si i s následnou dorážkou Rubeše.

21:08
    Jan Radoš (PIS) půjde sedět na dvě minuty za hákování.

20:42
    Lakatoš si udělal prostor v pásmu a dobrou přihrávkou oslovil najíždějícího si Nezbedu na brankovišti, ten však přes Hausera v slibné šanci ideálně nezakončil.

17:20
    Domácí využívají přesilovou hru a vedou již o dvě branky. Mečíř poslal puk na DOMINIKA LAKATOŠE na pravé straně, ten se napřáhl a přesnou střelou nad rameno Hausera vsítil druhý gól Tygrů. Asistence: Jakub Mečíř.

16:47
    První přesilovka pro Liberec, na trestnou lavici jde Roman Rákosník (PIS) za faul kolenem.

15:45
    Po Rubešově pokusu z rohu zvoní břevno písecké klece.

10:04
    V polovině první třetiny Tygři otevírají skóre. Mečíř našel dobrou přihrávkou TOMÁŠE NEZBEDU, který se nemýlí a dostává puk za záda Hausera. Asistence: Jakub Mečíř.

07:04
    První nebezpečná akce, Zachar dostal dobrý puk přímo před branku, ale ani přes dostatek času nedokázal prostřelit Hausera.

04:26
    První vyloučení je na straně Liberce, za nedovolené bránění půjde na trestnou lavici Dominik Lakatoš (LIB).

Tomáš Dolejš

Branky a nahrávky: 11. Nezbeda (Mečíř), 18. Lakatoš (Mečíř), 39. Kačírek (Wiencek), 40. Zachar (Šír), 52. Lakatoš (Nezbeda), 58. Černý (Kačírek, Husa) – 29. Bednařík (Kozák)

Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Petruželka) – Starosta, Bednář, Eichler, Klinger, Husa, Mečíř – R. Šír, Rubeš, Wiencek, Černý, Lakatoš, Nezbeda, Jursa, Kunst, Zachar, Kačírek, Chlum, Hylena
    IHC Králové Písek: Hauser (Kříž) – Stodolovský, Turek, Rákosník, Novotný, Kozák, Radoš, Brabec – Marek, Javůrek, Pokorný, Vostarek, Tejko, Hadrava, Šergl, Polanský, Klas, Strnad, Bednařík, Pixa