HC Litvínov – Chomutov 3:2 (po pr.) | K. Vary – Letňany 3:2 (kon.) | Jihlava – Sparta 5:3 (kon.)
Kladno – Slavia 5:7 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 4:0 (kon.) | HC Plzeň – PZ Kladno 11:0 (kon.)
Liberec – Písek 6:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 2:3 (kon.) | Třinec – Havířov 10:0 (kon.)
HC Plzeň 1929
11:0 (5:0, 3:0, 3:0)
PZ Kladno
Pátek 03.10.2014, 17:00Extraliga staršího dorostu

Z Plzně je to pro dnešek vše, u příštího přenosu se těší Jan Picka. Přeji hezký zbytek dne. (19:06:08)

60:00

59:56
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Teď se však Karlík musí červenat, protože střela PETRA KODÝTKA totiž nejspíš letěla nad branku. Hostující brankář si však puk srazil do sítě. Asistence: Jiří Stráský

59:28
    Další zákrok pro Karlíka.

58:58
    Kladenští se dostali do úniku dva na jednoho, Lachman se však přihrávky nedočkal.

58:17
    Hosté jsou kompletní.

57:28
    V šanci se najednou objevil hostující Rampfel, Zeman nemusel zasahovat.

56:45
    Hajšman pálil z pravého kruhu, Karlík jeho střelu vyrazil.

56:17
    Další vyloučení Kladna, dvě minuty dostává Michal Kučera (KLP) za faul kolenem.

54:51
    Obrovská šance Stráského, který netrefil prázdnou bránu a napálil puk pouze do tyče!

54:27
    Karlík musel být pozorný po střele Kantnera, puk ukryl v lapačce.

53:42
    Hra je teď neurovnaná, v další šanci se objevil opět Hajšman, ale svou čtvrtou branku nepřidal.

52:03
    Domácí nemají dost a stále ohrožují Karlíkovu branku.

51:16
    A máme tady slavnou desítku! Jubilejní gól vstřelil MARTIN HAJŠMAN, který zaznamenal svůj třetí zásah v tomto utkání! Asistence: Petr Kodýtek, Marek Rubner.

50:58
    Kladenská branka je opět mimo své postavení, vhazuje se po Karlíkově pravici.

50:33
    Puk vyletěl mimo hrací plochu.

50:20
    Neskutečný zákrok Josefa Karlíka lapačkou, který nedovolil skórovat Hajšmanovi.

50:01
    Plzeňská početní výhoda, Richard Heindl (KLP) jde pykat za sekáni.

49:21
    i Kladno se dostalo do šance, Zeman však po střele Michala Kučery zasahovat nemusel.

47:49
    Devátou branku domácích střílí MARTIN HAJŠMAN, který se prosadil po pěkné akci Kokošky a Kantnera. Asistence: Matyáš Kantner, Filip Kokoška.

47:10
    Výtečný Karlík teď zastavil Hajšmanovu dorážku betonem, poté lapačkou vychytal i Kaňáka!

46:30
    Kladno se snaží prosadit, ale plzeňská obrana pracuje na výbornou.

45:50
    Sám na Karlíka ujížděl Tomáš Kučera a nastřelil tyč!

45:15
    Domácí jsou kompletní, hosté Zemana vůbec neohrozili.

45:08
    Rozhodčí přerušil hru, protože kladenská brána nebyla v optimálním postavení.

44:25
    Středočeši se nemohou dostat do útočné třetiny.

43:57
    Ofsajd Kladna.

43:40
    O puk se teď bojuje v rohu útočného pásma Plzně.

43:20
    Další plzeňské vyhození přes všechny čáry.

42:43
    Hosté v přesilovce ještě nevystřelili na bránu, Zeman je naprosto bez práce.

41:48
    Plzeň se v pohodě brání.

41:15
    Od modré nahazoval Heindl, jeho střela byla ztečována mimo tři tyče.

40:24
    Přesto, že Plzeň má luxusní náskok, k vidění byl už druhý vyšší trest.

40:15
    Rozhodčí o výši trestu diskutuje s domácím trenérem.

40:15
    Dlouhá přesilová hra pro hosty, Tomáš Vracovský (PLZ) inkasuje trest 5 minut + do konce utkání za vražení na hrazení.

40:01

40:00

39:37

39:09
    Další úspěch pro domácí mladíky! Druhý gól v dlouhé přesilovce zařídil FILIP KOKOŠKA, který dorazil Pokorného střelu za bezmocného Karlíka. Asistence: Jakub Pokorný, Tomáš Vracovský.

38:54
    Pokorného střela od modré byla sražena.

38:18
    Další šance pro Hajšmana, Karlík ho opět vychytal.

37:35
    Hajšman se probojoval před hostujícího brankáře, ale Karlík skvěle zakročil.

37:21
    Hosté se osvobozují.

37:06
    Domácí mají za sebou půl přesilové hry, zatím jednou skórovali.

36:51
    Indiáni se dál drží v útočné třetině a v klidu kombinují.

35:21
    Domácí přesilovku rychle využívají! Kapitán Plzně LUKÁŠ KAŇÁK střílel od modré, Karlík puk vyrazil nad sebe a neposedný kotouč poté zapadl za jeho záda! Asistence: Tomáš Vracovský.

35:12
    Plzeň má k dispozici dlouho přesilovku.

34:37
    Tomáš Jarý (KLP) kolenem fauloval Krásného, který se ztěžka zvedá z ledu. Kladenský útočník od rozhodčího vyfasoval trest 5 minut + do konce utkání.

33:37
    Proti šanci domácích výborně zakročil kladenský Linhart.

32:39
    Rubner teď zkoušel skórovat, Karlík se štěstím vyrazil betonem!

32:04
    Vlk teď nahodil za domácí branku, v akci ho nikdo nepodpořil.

31:16
    Aktivní Stráský pálil z levého kruhu, Karlík zakročil vyrážečkou.

30:44
    Domácí jeli dva na jednoho, ale akci zastavil čárový rozhodčí – ofsajd.

30:25
    Karlík se hned vyznamenal, skvěle ve skórování zabránil Stráskému.

29:50
    Byl to pro něj poslední zákrok, do branky Kladna putuje Josef Karlík.

29:43
    Mezi kruhy se zjevil domácí Krystl, Melančin byl připraven!

28:18
    Po dlouhé době zasahoval Zeman, ale se střelou Vlka neměl problém.

28:13
    Icing Plzně.

28:01
    Kantner se natahoval po přihrávce, hostující bek mu zablokoval hůl.

27:18
    Domácí se dostali do přečíslení, ale se šancí nenaložili dobře.

26:22
    Pěknou akcí se prezentoval Krásný, ale špatně přihrál. Na druhé straně to zkoušel Jarý, Zeman byl připraven.

25:46
    Plzeň je kompletní.

25:36
    Hostům se vůbec nedaří.

24:40
    Domácí se brání naprosto v pohodě, Kladnu vůbec nepůjčují touš.

23:46
    Výhoda pro hosty, domácí hráli se šesti hráči. Trest odpykává Dominik Sedláček (PLZ).

22:08
    Kanonáda domácích pokračuje i ve druhé třetině. Čechura střílel od modré a MARTIN HAJŠMAN, který se dokázal udržet na brankovišti, dorazil jeho střelu za záda Melančina. Asistence: Michael Čechura, Filip Kokoška.

20:03
    Výhoda hostů končí hned po třech vteřinách druhé třetiny, Richard Lachman (KLP) dostává dvě minuty za krosček.

20:01

20:00

19:46
    Jiří Stráský (PLZ) dostává dvě minuty za napadení.

19:09
    I když domácí vedou, tak stále velice aktivně napadají a hosté nemohou rozehrát.

18:33
    Nejaktivnější hostující hráč Michal Kučera pálil mimo, na druhé straně střílel Stráský a hostující gólman ukryl puk v lapačce.

17:48
    Hajšman teď pěkně pálil, Melančin vyrazil betonem.

17:12
    Domácí přesilovku nevyužili, hosté jsou kompletní.

16:46
    Pokorného střela šla mimo tři tyče.

16:05
    A další velká šance pro domácí, Kaňák od modré napálil tyč!

15:27
    Kantner sám před Melančinem neuspěl!

15:12
    Přesilovka pro Plzeň, Tomáš Jarý (KLP) dostává dvě minuty za podražení.

15:00
    Vhazování v útočném pásmu Kladna.

14:20
    Hosté opět inkasují, pátý gól Plzně vstřelil opět PETR KODÝTEK, který v dnešním zápase nasbíral už tři body! Bez asistence.

14:03
    Velká šance pro domácího kapitána Kaňáka, který se zjevil sám před Melančinem. Nepodařilo se mu však zkrotit neposedný puk.

13:45
    Ofsajd Plzně.

13:17
    První ostřejší zákrok pro Zemana, jeho pozornost zkoušel Jarý.

13:02
    Plzeň dál tlačí a chce navýšit vedení.

12:33
    Další gól v síti Kladna. Hosté se však zlobí, že byl dosažen neregulérně, rozhodčí však branku uznává. Střelcem čtvrté branky je FILIP KOKOŠKA! Bez asistence.

12:07
    Kokoška se teď hnal do šance, puk mu však ujel.

11:38
    Hosté teď kombinovali v útočném pásmu, nic z toho nebylo.

10:51
    Michal Kučera se pokoušel založit akci Kladna, ale byl včas odzbrojen domácí obranou.

09:40
    Domácí se hnali do přečíslení, ale Hajšman přihrál nepřesně.

08:13
    Domácí indiáni pokračují v kanonádě a vedou již 3:0! Další pěknou akcí se prezentovala dvojice Jiří Stráský a TOMÁŠ VRACOVSKÝ, který tvrdou ranou pod ruku zvýšil vedení domácích mladíků! Asistence: Jiří Stráský, Petr Kodýtek.

07:37
    Štěpán Hanzlík vystihl rozehrávku hostů, ale ti ho včas zastavili.

06:52
    Krásný střílel z levé strany, ale Melančin byl připraven.

06:33
    Postavení mimo hru domácích.

05:29
    Kladenští jsou po drtivém nástupu domácích zaskočeni a nemohou se udržet v útočném pásmu.

04:48
    A už je to o dvě branky! PETR KODÝTEK se dostal za obranu a řítil se sám na Melančina. Poté naznačil střelu a krásným blafákem přelstil hostujícího brankáře! Asistence: Tomáš Vracovský.

04:05
    Kladenští nahodili a jdou střídat, do útoku se ženou domácí hokejisté.

03:20
    Plzeň je i nadále aktivní a neustále ohrožuje gólmana hostů.

02:27
    Domácí jsou kompletní.

01:52
    Hosté se snaží o brzké vyrovnání, ale jejich šance zmařil ofsajd.

01:07
    JÍŘÍ STRÁSKÝ střílí gól v oslabení! Hosté propadli ve středním pásmu a Stráský se dostal do útočné třetiny. Poté přesnou střelou překonal hostujícího Melančina. Bez asistence.

00:27
    Hned na úvod se hosté zahrají přesilovku, Jakub Sysel (PLZ) za podražení odpyká dvě minuty.

00:01

HC Plzeň 1929: Zeman (Krasanovský) – Kačena, Váchal, Kaňák "C", Sysel, Čechura, Sedláček, Pokorný – Roubal, T. Kučera, Krystl, Krásný, Kantner, Kodýtek "A", Kokoška, Vracovský, Rubner, Hajšman, Hanzlík, Stráský "A"

PZ Kladno: Melančin (Karlík) – Němec, J. Kučera, Heindl, Rampfel, Chládek, Straka, Vlk, Linhart, Libecajt – Mrkvička, Jizba "C", Jeřábek "A", Trofimov, Toula "A", Lachman, M. Kučera, Jarý, Nekvinda

Rozhodčí: Roman Svoboda – Tomáš Pešek, Miroslav Kotyza.

PZ Kladno
    Dnešní soupeř plzeňských indiánů je tým PZ Kladno, který se beznadějně krčí na chvostu tabulky. Kladenští starší dorostenci v tomto ročníku získali jediný bod a jejich skóre 6:42 také nebudí moc velký respekt. Dnes se tak Středočeši v Plzni pokusí o malý zázrak a domácí mladíky porazit.

Domácím mladíkům se v poslední době vůbec nedaří. V posledních zápasech zaznamenali čtyři prohry za sebou, když nestačili na Slavii, Rytíře Kladno, Karlovy Vary a v posledním kole na Litvínov. Z těchto zápasů se odnesli nelichotivé skóre 5:18 a propadli se na čtvrté místo v tabulce. Přes tyto neúspěchy jsou indiáni v dnešním kole favorité.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Jan Picka

Branky a nahrávky: 2. Stráský, 5. Kodýtek (Vracovský), 9. Vracovský (Stráský, Kodýtek), 13. Kokoška, 15. Kodýtek, 23. Hajšman (Čechura, Kokoška), 36. Kaňák (Vracovský), 40. Kokoška (Pokorný, Vracovský), 48. Hajšman (Kantner, Kokoška), 52. Hajšman (Kodýtek, Rubner), 60. Kodýtek (Stráský)

Rozhodčí: Roman Svoboda – Tomáš Pešek, Miroslav Kotyza